Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 серпня 2025 р.)Якщо твій "союзник" запрошує в гості та приймає у себе твого ворога, якщо твій "союзник" аплодує твоєму ворогові, то хто тоді для тебе цей "союзник" насправді?А звідки ми взяли, що Україна та США союзники?Нам про це постійно розповідають. Що наша влада, що американська. Час від часу лунало від них. Десь прямо говорили, десь завуальовано. Але людям в голову вбивали, що США наш основний та головний союзник. І багато хто з громадян саме так і сприймають США. Але в політиці взагалі немає союзників, є тимчасові спільники.Українська влада за майже дванадцять років війни так і не спромоглася знайти ні одного справжнього союзника чи спільника. Навіть не було, і не має жодних потуг в цьому напрямку. Проте видно, що всі, хто називає себе нашим "другом" просто користується нами! Це результат правління олігархії - поєднання влади і бізнесу. Так відбувається тому, що у бізнесу не існує державних інтересів, не існує навіть Батьківщини. У бізнесу лише власна вигода. Трамп зустрів Путіна червоною доріжкою. Чемно себе поводив із ним весь час зустрічі. Цим проявив повагу і до російського президента, і до російського народу. Це весь світ бачив.Декілька місяців назад Трамп просто вигнав Зеленського з Білого дому, спровокувавши надуманий конфлікт. Цим проявив неповагу до нашого Президента (хоч і такого як Зеленський). Тобто проявив неповагу і до Українського народу також. І це весь світ бачив!Прояв поваги до того, хто знищує Українців і прояв неповаги до самих Українців! Таке не може робити ані союзник, ані спільник, ані просто не ворог! Таке може робити тільки ворог!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 серпня 2025 р.)Білий дім офіційно висунув Президента США Трампа на Нобелівську премію миру. Тобто уявіть цинізм цього рішення!В усі часи Америка вирішувала всі потрібні їй питання силою, це і В'єтнам, це й Афганістан, це й Ірак тощо. Нещодавній потужний удар по Ірану – це вже власне сам Трамп!У США є всі засоби, щоб досягти миру будь-де. Після розвалу СРСР весь світ був підконтрольний США. Світ був однополярним. Чому вони воювали?І зараз сила США така, що вони можуть майже все.Вже всьому світові давно зрозуміло, що війна в Україні є договірною між США та Росією. У кожної сторони був і є свій інтерес в цій війні. Росія хоче закріпити за собою окупований Крим. Який до речі також був нею захоплений за згодою США. Барак Обама навіть і не приховував, що США вважали це прийнятним.І пан Трамп не відстає від своїх попередників. Постійні обіцянки примусити Путіна до миру, а реально Україну просто використовують у своїх інтересах. Весь час Трамп із Путіним розігрують шоу. А до Трампа це шоу розігрував попередній Президент США – Байден! Це весь світ бачить. Це не потребує навіть доказів. Бо все робиться відкрито та цинічно!І тепер Президенту США, який разом із РФ принесли війну до України, давати Нобелівську премію миру? До тих пір, поки Крим та всі землі не повернуться до України. До тих пір, поки агресор – Росія не компенсує всі збитки. До тих пір, поки весь російський народ не почне просити вибачення перед Українським народом – не буде й не може бути в України ніякого іншого ставлення до США, окрім як до прямого пособника агресору! Звичайно, все своє нам не США мають повертати. Ми це маємо зробити. Ми маємо для цього побудувати Велику Україну. Але на цьому шляху у нас дві перешкоди, це як мінімум – Росія та США.Нобелівська премія миру Трампу! Як можна було додуматись до такого цинізму? Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 серпня 2025 р.)Громадяни мають розуміти - щоб побудувати сильну Україну треба заявляти про свої наміри та цілі, Окреслювати їх і реагувати на події та осіб, що стають на заваді.Інакше складно буде знайти прибічників і знайти порозуміння з тими, хто може стати поряд.Саме таким чином створюється спочатку потужна Громадянська сила. А потім ця сила змінює країну.Так і сама Україна, як держава, через своїх представників має реагувати на випади ворогів.Росія з 1992 робила ганебні заяви щодо України, а у нас на це не звертали уваги. Маємо війну. Не було ніяких адекватних дій з боку влади на російські провокації, на порушення міжнародних угод.А якщо при владі знаходяться некомпетентні, зайняті своїм збагаченням особи, їм не до цього. Тобто олігархат не стоїть на боці України. Не зацікавлений у створенні зрозумілої для міжнародної спільноти позиції країни. Він вирішує виключно власні бізнесові інтереси.Олігархію потрібно прибирати. Сама вона не зникне. Це те, з чим кожен Українець має лягати спати та просинатись. Саме з цією думкою. А потім почне думати, як це зробити.Можна, звичайно, нічого не робити, бути соціальним дроном. Тоді ніхто не буде винний в тому, що ракети летять, людей вбивають, громадяни Українські бігають по всьому світу. А країну дерибанять всі інші країни, користуючись слабкістю України. Ніхто не буде в цьому винний, крім самих громадян, яким "не цікаво" проявляти громадянську активність!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.- Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3(по пропаганді). - Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з питання "Прочитайте перед тим, як вступити в «ПОСТУП» дану статтю".)- На яку мотивацію ми розраховуємо в створенні Громадянського руху?Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(12 серпня 2025 р.)Голова комітету з податкової політики Данило Гетманцев знов закликав до скасування спецпенсій для посадовців.Розповів, що справедливість має перемогти. На сайті Верховної Ради з’явилась петиція про скасування кланових спецпенсій. І сказав, що Верховна Рада має розглянути в другому читанні відповідний законопроєкт.І додав, що не мають зупинятися: "Я точно буду продовжувати відстоювати перегляд мінімальної пенсії, індексацію пенсійних виплат та проведення пенсійної реформи".На його думку, ліквідація "кланових спецпенсій" сприятиме тому, щоб "всі українські пенсіонери могли мати достойну пенсію, й нормально жити, а не виживати".БАЛАКАНИНА!Ще одна пустопорожня балаканина від влади.Все це потрібно і можна було зробити ще у 2019 році миттєво, як тільки "Слуги" до влади прийшли. І був у них повний карт-бланш на всі дії. Чому всі шість років не робили нічого? А тут про справедливість почали говорити. То про достойні пенсії пенсіонерам.Все що розповідає цей представник влади не має нікого відношення до справедливості. Просто дешевий піар для тупих. Але вже й тупі все це почали розуміти.А для того, щоб підвищувати пенсії є тільки один шлях - розвиток економіки.Нагадаємо, цей же пан Гетманцев і весь економічний блок влади Зеленського вміють тільки підвищувати податки та байки розповідати про якісь реформи. Які вони не збиралися робити й не збираються. Вся їх влада просто тримається за рахунок війни. І за це також їм потрібно буде дати відповідь перед Українським народом! Всім. Ось це і буде справедливістю!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 17Адміністративні питання.В "Поступі" діє регламент (рекомендований), щоб мінімум раз на 24 години заходити в усі наші діючі внутрішні інформаційні ресурси. Щоб просто ознайомитись, що відбувається в організації. Які дії робляться. Щоб бути в курсі справ.Як і все інше, це також має робитись виключо на добровільній основі. У нас все на добровільній основі. І сплата членських внесків також, просто за несплату ми виключаємо з організації "Поступ".Є також і спільні ресурси для поступвців і непоступівців.Це сторінка "Поступ" у Фейсбуці - тут можна публічно обговорювати нашу роботу. Ставити і отримувати запитання.Ось посилання на сторінку у ФБ: https://www.facebook.com/PostupUAВ цьому телеграм-канал "За Велику Україну" - обговорення відсутнє, але є зворотній зв'язок, в описі каналу. Канал в першу чергу використовується як координаційний інструмент.Якщо хтось очікує розвитку цього каналу і не бачить його, то розвитку особливого і не передбачається. Тут кадрова робота. Пояснення нашої діяльності. З метою збільшення нашої команди однодумців. Щоб разом йти до мети - Великої України.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (10 серпня 2025 р.) Відомо, що для того, щоб розвивати країну, робити реформи, потрібні дві умови: політичний ресурс у влади та політична воля влади. З політичною волею нібито ясно. Це бажання у влади вести країну шляхом розвитку і готовність проявляти потужні зусилля, щоб долати всі перешкоди на цьому шляху. А політичний ресурс – це підтримка громадян курсу на реформи, підтримка самих реформ та підтримка влади, яка йде цим шляхом. Нам задали запитання: навіщо цей політичний ресурс, тобто навіщо ця підтримка народу, якщо в руках є влада? Якщо у тебе в руках є влада, то йди і роби реформи. Приймай закони, керуй! Не так все просто. Юридично, тобто формально, мати владу ще нічого не означає. Має значення сила цієї влади. Якщо влада слабка, то вона обмежена в своїх діях. Навіть якщо буде мати політичну волю рухати вперед країну, то нічого не вийде. Бо прояв влади це завжди насильство. Потрібно долати опір ворогів, внутрішніх та зовнішніх. Потрібно примушувати діяти за волею влади тих, хто цього не хоче. Приклад слабкої влади нещодавно нам всім продемонструвала команда Зеленського. Спочатку вони вирішили взяти під свій контроль НАБУ. А як тільки почалися масові протести, причому малопотужні, то влада зразу дала задню. Якби наша владна команда мала силу, то не боялася б реакції на свої дії. І це при, тому що дії щодо підпорядкування всіх антикорупційних органів одному владному центру (верховній владі) абсолютно вірні. Робити реформи й тим більше радикальні, без наявності політичного ресурсу, сильної влади, неможливо. Звідки береться політичний ресурс, підтримка народом реформ? Від результатів пропаганди. Громадяни мають знати мету реформ, програму дій, підтримувати їх. Підтримувати та владу, яка ці реформи має зробити. Це все досягається пропагандою. Якщо сказати грубо і схематично, то та сила, яка краще набалаболить – тим більшу отримає підтримку народу. Але і тут не все так просто. Набалаболити можна досить велику силу. Проте якщо після цього влада не здійснює того, що наобіцяла, то дуже швидко втрачає підтримку і довіру. І досить часто це для влади завершується дуже погано, а то й трагічно. Є ще момент. Вікно можливостей. Тобто період, коли популярна влада може зробити реформи досить недовгий. Якщо сила, яка прийшла до влади і на піку популярності протягом орієнтовно трьох місяців не починає очікуваних змін, то швидко втрачає підтримку. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (09 серпня 2025 р.)Нова Громадянська влада має запровадити люстрацію всіх нардепів всіх скликань і Президентів. Всіх, без виключень. Це ті, хто довів Україну до такого сьогоднішнього стану. Нам можуть сказати:такого не буде, тому що більше всіх будуть волати і кричати про порушення демократичних цінностей, саме старі політики корупціонери які більш як 20 років у власних кабінетах різного рівня.А ми скажемо у відповідь:сам себе ніхто люструвати не буде. Це ж очевидно. Для проведення такої люстрації потрібна Громадянська сила, яка здолає опір всіх діючих і колишніх політиків.Нам скажуть: згодні, ось тому майдани треба проводити соціальні і суспільні з чіткими вимогами до влади. Ось, наприклад, треба виходити на Майдан щоби депутати ВР України внесли зміни до КПК України, щодо відміни застави злочинцям, чиновникам, політикам і держслужбовцям за злочини пов'язані з корупцією, хабарництвом, розкраданням чужого майна і зловживанням службовим становищем.Ні - скажемо ми!Майдани взагалі не потрібні. Якщо потрібно робити Майдани для того, щоб влада почала робити те, що має і так робити, то таку владу потрібно змінювати. Майдан - це реалізація волі народу. Але це ненормально. Реалізація волі народу має йти через владу, а не через масові протести! Проте демократична система влади встановлює правління олігархії - поєднання влади і бізнесу. При демократії воля народу взагалі не реалізується. Хоча слово "демократія" і переводиться як «влада народу». Щоб змінити ситуацію потрібно змінити систему влади, а не майданити і вічно займатись поваленням олігархії, яка після чергового майдану знову починає правити.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(08 серпня 2025 р.)Мережами розходиться такий текст:«Еміграція — це не подорож. Це смерть старого себе.Ти сидиш у чужій кімнаті.Дивишся на стіни, які ніколи не стануть твоїми.І раптом розумієш:Той, ким ти був — залишився там.А той, ким станеш — ще не народився.Тебе немає у фотографіях.Ніхто не пам’ятає твого дитинства, твого голосу, твоїх жартів.Мова — звучить як акцент.Дипломи — ніби папір.А досвід — як історія з чужого життя.І ти починаєш з нуля. У 30. У 40. У 50.Руки, які колись вели проєкти, тепер миють посуд.Голова, що приймала рішення, вчить базові фрази.Серце, яке любило знайомі вулиці, тепер вбиває ностальгію GPS-ом.Найстрашніше — це питання дитини:"А коли ми повернемося?"І тиша у відповідь. Бо "додому" вже не існує.Є лише "звідти" — і "тут".І між ними — ти.Розірваний. Втомлений. Але живий.Коли бачиш емігранта — не питай, чому він мовчить.Не кажи: "Радій можливостям."Просто знай: він несе в собі цілий світ.Світ, який більше ніколи не буде таким, як раніше.Це не слабкість.Це сила — жити з розірваним серцем. І все одно — будувати завтра.Еміграція — це не вибір між добрим і поганим.Це вибір між неможливим — і невідомим».Як відноситись до цього?Хтось скаже, що цей текст нагадує радянську агітку про людей які виїжджали до Ізраїлю та Америки. Їх теж там цькували та називали зрадниками.Хтось скаже, що рішення залишити країну приймають особисто і незалежно від політики. Політика впливає тільки на кількість тих, хто виїхав. Майже завжди ті, хто залишився, не любить тих хто виїхав. Це в усі часи так. Бо, як правило заздрить, тому що "людина змогла, а я - ні".Багато ще є різних оцінок.Але ми маємо оцінювати будь-яку людину, громадянина України, виключно по одному критерію - по рівню громадянської відповідальності.Ми вважаємо, що існує чотири можливих варіантів поведінки громадянина щодо своєї країни:- приєднатись до якоїсь  громадянської організації чи партії що вже діють (по аналогу "Поступу") і разом з нею будувати Україну;- створити свою власну організацію і почати діяти щодо розбудови України;- діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і сприймається як неадекватність;- нічого не робити, бути соціальним дроном.А це означає, що бути ГРОМАДЯНИНОМ і приносити користь Україні можна з будь-якого місця! І немає значення, емігрант чи живе в Україні. Має значення, що людина робить або не робить, а не те, де вона живе!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 11Яка різниця між пропагандою та агітацією?Ми це маємо самі розуміти і поясняти іншим. Щоб було ясно, що ми робимо.Є таке примітивне, але показове пояснення:У сім'ї зростає донька. Під час її виховання їй в голову вкладається думка, що жінка має в майбутньому знайти собі чоловіка. Створити сім'ю. Впровадження цієї думки - це пропаганда.Коли вже донька доросла зрілого віку, то сім'я починає їй давити на психіку. Доводять їй, що вона вже доросла і треба вийти заміж. Тобто спонукають доньку до конкретної дії. Це агітація.Ми зараз робимо і агітацію, і пропаганду.Що ми пропагуємо? * Велика Україна - це мета. * Олігархія - це ворог, породження демократичної системи влади. * Соціальний дрон - це проблема, сприяє ворогу панувати. * Основа країни - Громадянин, Громадянська республіка.За що ми агітуємо? Кожен громадянин має або приєднатись до діючої організації/партії ("Поступу" або аналогічної) і будувати Велику Україну. Або має створити свою громадянську організацію і також будувати Велику Україну. Може діяти і самостійно, але це неефективно. Якщо цього всього не робить, то він веде себе як соціальний дрон.