Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 935
Фото: 669
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | The Busker Triple Cask Triple SmoothРився в барі і знайшов цей віскі, ...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
4 100 Охват/переглядів 2025-04-17 19:32 Повідомлення №653
The Busker Triple Cask Triple SmoothРився в барі і знайшов цей віскі, який я купив місяців п'ять назад і так і забув зробити огляд. Виправляюсь.🎓 Цікаві факти👉 Цей віскі створений на Royal Oak Distillery в Ірландії👉 Бленд який містить Single Grain, Single Malt та Single Pot Still, NAS 40%👉 Витримується в бочках з-під бурбону, хересу та марсали💰 Вартість: 899 грн 📦 Упаковка: мені подобаються їх пляшки, вони широкі і приємно лежать в руці🌈 Колір: жовто-золотий👃🏻 Аромат: фрукти, жовта медова груша, цедра, курага, цукрова пудра, зефір, ваніль, вівсяні пластівці з ягодами. Пот-стіл теж відчувається але доволі лагідно, легкою тютюновістю та пряністю. Загалом доволі м'яко, солодко, приємно, хоча присутня легка хімічність аромату і загалом є певна невиразність. Начебто і багато чого відчувається, але якось слабенько. 👅 Смак: мед, дерево, фрукти, цедра. В смаку пот-стіл набагато сильніше працює. Гірчинка тютюну, сухофрукти, коричневий цукор, перченість. Відчувається карамельність зернових спиртів. 🫦 Посмак: середній, солодко дерев'яний з гірчинкою. Гірчинки навіть трохи забагато. ❗️ Висновок: чесно кажучи давно я не пив щось потстілівське. Аромат дійсно приємний, але не супер складний. Смак специфічний з чітким смаком потстіл. При цьому, якщо в Writer`s Tears ці спирти відтіняються якісними "звичайними" спиртами, то тут поряд з потстіл відчуваються банальні зернові спирти, що сильно спрощує смак. Чи візьму собі: неочікувано складне питання. В цілому, я до Basker ставлюсь позитивно. Вони роблять цікаві продукти. Цей реліз теж не викликає негативу, але і сказати що він мене захопив - теж не можу. Якщо хочеться бленд з пот-стіл спиртами, то я мабуть все ж таки візьму Writer`s Tears, з іншого боку він і коштує 1500 грн. Короче, стосовно цього Basker - напевно все ж таки "Ні", правда є напої які "точно Ні", а це скоріше "нуууууу нєєєєє все ж таки не візьму"