Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 935
Фото: 669
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Old Virginia 6 years🎓 Цікаві факти👉 Виробництво Франції, але спирти з ...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
4 100 Охват/переглядів 2025-04-09 17:24 Повідомлення №651
Old Virginia 6 years🎓 Цікаві факти👉 Виробництво Франції, але спирти з Кентуки, Heaven Hill дистилерія. 💰 Вартість: 549 грн 📦 Упаковка: відповідає моєму уявленню про пляшку саме для бурбона🌈 Колір: янтарний👃🏻 Аромат: порівняно зі звичайною Old Virginia аромат покращився за рахунок витримки, нема бурбонової лакової різкості. Певна лаковість звісно є - ви впізнаєте що це бурбон, але саме "стільки скільки потрібно". Ваніль, карамель, дерево, мед, трішки трав'янистості/прянощів (навіть трохи ментолу), солодкі фрукти та цитрус. Аромат дійсно відчувається вишуканим, як для бурбону за такі гроші. 👅 Смак: Ваніль, карамель, дерево, перченість та трав'янистість, цитрус. Солодко, але трохи водянисто. 🫦 Посмак: дерев'яно - карамельно, з імбирем. Середній по тривалості. ❗️ Висновок: доволі непоганий бурбон за такі гроші, є відчуття екстра-витримки, це не якийсь "преміум", але і рядовим дворічним бурбоном вже не назовеш. Порівняно зі звичайним двохрічним, який на 100 грн дешевший, відчувається більш "елегантним" (по пам'яті, бо пляшку звичайної Вірджинії я допив вже). При цьому, звичайна Вірджинія мені запам'яталась більш маслянистою і такою більш "релаксною". Вона не така цікава, але більш "душевна". Тут ще може сказатись моя профдеформація, двохрічна - вона проста і я можу спокійно пити не аналізуючи її, а шість років вже має певні особливості аромату і смаку (це не щось вишукане, ще раз повторюсь) - тож я автоматично включаюсь в оцінку і воно може заважати релаксу :) Чи візьму собі: так, обидві Вірджинії можуть ще раз потрапити мені в бар. При цьому для мене вони під різний настрій. Двійка це більше просто розслабитись коли задовбався за день і смакові характеристики не пріорітет. А ось шістка - це вже коли є бажання класичного бурбона, такого "міцного середняка" за адекватні гроші.