Джерело
Віскі без Коли | Connemara Original Peated🎓 Цікаві факти👉 Віскі від Cooley Distillery, ...
5 400 Охват/переглядів
2025-03-25 19:54
Повідомлення №645
Connemara Original Peated🎓 Цікаві факти👉 Віскі від Cooley Distillery, яка зараз належить Kilbeggan Distilling Company під управлінням Beam Suntory👉 Віскі отримав назву на честь Коннемари – мальовничого регіону на заході Ірландії, відомого своїми горами, озерами та дикими пейзажами.👉 Віскі від Kilbeggan ірландські, але подвійної дистиляції. 💰 Вартість: 999 грн по акції в Розетці, без акції 2300 грн, що трохи забагато. Зазначу що на тій же Розетці Конемара 12 років 1599 грн по акції, а без акції 2356 грн, що як би натякає нам, що ці акційні ціни взяті зі стелі. 📦 Упаковка: пляшка з темно зеленого скла в який ВИДНО скільки залишилось напою, це просто пісня. Прикольна зелена туба. Таке не соромно подарувати. 🌈 Колір: темне золото 👃🏻 Аромат: торф делікатний і обережний, це явно не островний торф який тебе "виносить", при цьому - він тут є в достатній кількості. Спочатку вловилась дивна "м'ясна копченість", яка мені не сподобалась, але трішки подихавши вона майже зникає. Загалом, з часом, в бокалі аромат стає більш солодким і фруктовим. Фрукти (зелене яблуко і груша), мед, ваніль, сухофрукти та трішки горіхів. 👅 Смак: торф, дим, медова солодкість, ваніль, фрукти, пряність, дрібка цитрусу, легка копченість та горіхи. Якщо б не знав що це ірландець - в житті б не здогадався (подвійна дистиляція, шо тут скажеш). П'ється дуже легко та м'яко, ОБЕРЕЖНО, легко "нафігачитись" в процессі "сьорб-сьорб-сьорб....йопт, пів пляшки нема. 🫦 Посмак: теплий, димний, солодкувато ванільний. Доволі короткий, але при цьому дуууже теплий та лагідний. ❗️ Висновок: спочатку я дуже насторожено підійшов до цього напою, через його "м'ясну" складову в ароматі, але потім він розкрився і я його зацінив. Прекрасно інтегрований торф з медовістю, фруктами і ваніллю. Головні слова для цього віскі, це "лагідність" та "інтелігентність". Важливо - ви маєте розуміти, що таке торфяний віскі, інакше "лагідність" може бути сприйнята трішки не правильно. ❓ Чи візьму собі: це торфяний ірландець з подвійною дистиляцією, ну як би для тих хто трішки обізнаний у віскі, це навіть звучить прикольно. По смаку та аромату не дуже складно але все стримано, виважено і гладенько. За вартість в коридорі 1000-1500 грн це прекрасний напій, тим хто хоче торфа, але без екстриму. За 2 300 грн - дорогувато. В цілому, дуже вірогідно що візьму, мені зайшло.