Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 935
Фото: 669
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Auchentoshan 12 Years Single MaltДавненько придбав трійцю Акентошинів,...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
3 900 Охват/переглядів 2025-04-30 14:19 Повідомлення №658
Auchentoshan 12 Years Single MaltДавненько придбав трійцю Акентошинів, оглянув Three Wood та American Oak, а дванашку ось недавно відкрив. 🎓 Цікаві факти👉 Auchentoshan — одна з небагатьох дистилерій у Шотландії, яка тричі дистилює свій віскі.👉 Cингл молт з регіону Lowlands, витриманий 12 років у бочках з-під бурбону та хересу.👉 Міцність — класичні 40%.💰 Вартість: 1560 грн (5 місяців назад), зараз знайшов 1650 грн 📦 Упаковка: мінімалістична, стильна. Пляшка висока і елегантна, добре лежить в руці.🌈 Колір: яскравий мідно-золотий.👃🏻 Аромат: спочатку впізнаваємо хересний, з притаманною тягучею цукровістю та медом, далі фрукти (абрикос, груша), скрізь це цікаво пробивається цитрусова складова, прянощі. В бокалі доволі швидко втрачає велику частину хересної важкості і стає легшим, трав'янисто-чайним з сухофруктами. Приємно але не вражаюче, не дуже інтенсивно👅 Смак: стриманий, сухий, доволі багато дерева поряд багато цитрусу (цедри), тютюнова гірчинка, легка медовість, сухофрукти, перченість, випічка. 🫦 Посмак: сухий, середній по довжині, гірчинка цедри, дерево, випічка. ❗️ Висновок: доволі стримано сухий, не вражає глибиною чи вибуховими смаками. На мій погляд зайво багато цитрусу, особливо коли спочатку в ароматі явно відчувається хересна складова. Чи візьму собі: так шоб да - так нє. Це звісно чесна дванашка і відвертим шмурдяком я не можу її назвати, але і насолоди я якось не отримав. Якийсь він занадто сухий і скований, не виразний.