Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 935
Фото: 669
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Wise Salmon 43%🎓 Цікаві факти👉 3-5 роки витримки, 43% 👉 Пляшка відрізн...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
4 300 Охват/переглядів 2025-02-06 17:11 Повідомлення №625
Wise Salmon 43%🎓 Цікаві факти👉 3-5 роки витримки, 43% 👉 Пляшка відрізняється від пляшки трьохрічного віскі, стоячи поряд вона за рахунок товстого дна трішки вища, такий реальний "старший брат". 💰 Вартість: 559 грн в Розетці 📦 Упаковка: Проста пляшка але з дрібними нюансами, про які я писав раніше - товсте дно та гравюрований логотіп зверху. 🌈 Колір: насичено золотий. 👃🏻 Аромат: доволі тонкий і свіжий. Якщо зелений Salmon більш "грубоватий" з горіховою пастою і маслянистістю, то тут більше квітковості, ванілі, шоколаду, поряд з цим горіх, карамель і легка трав'янистість. Перелік складових впринципі той самий, але набагато більше балансу і рівноваги горіх/шоколад - квіти/ваніль. 👅 Смак: солодко шоколадний, дерев'яний, горіховий, квітковість, ваніль. На відміну від зеленої пляшки де горіх та маслянистість домінують - тут це частина більш сбалансованого смаку. Як результат, смак не скажу що складний, але в ньому більше балансу ніж в зеленом, який я теж вважаю доволі непоганим. 🫦 Посмак: середній, дерев'яно шоколадний, трошки маслянистий, ненав'язливий. ⚖️ Порівняння: ну я й так вже порівнюю цей напій з його "молодшим братом" і от для мене це знаєте типу зелена пляшка - "віскі трудових буднів" який можна випити з баночкою стаута. А рожева етикетка - це "віскі вихідного дня", таке більш "нарядне" і легке, хоча в цілому профіль схожий звісно. ❗️ Висновок: Дуже цікаво як використання спиртів витриманих 5 років впливає на смак. Я, якщо чесно, був готовий писати щось типу, "та це той самий віскі і різниці тут нема" АЛЕ спробував - різниця є. Для мене це щось типу "еквалайзера в музиці" одні й ті самі параметри, але коли змінюєш повзунки параметрів - змінюється музика. Тут "віскі еквалайзер" і він також працює - параметри ті самі (горіх, квіти, шоколад, дерво і т.д.) але комбінація зовсім інша і сприйняття дуууже відрізняється. Рожева етиикетка мені більше сподобалась, хоча і зелена, як я казав раніше - не поганий варіант. Окремо зазначу, що з олд-фешн мені більше аромат зеленої етикетки подобається. Там горіховість круче працює на "відкритому бокалі" Чи візьму собі: так, а враховуючи різницю з зеленим в 100 грн (навіть меньше) це дуууже непоганий варіант ірландського віскі. Кому потрібно щось "тонкіше та глибше" ніж зелена етикетка - візьміть рожеву, ви будете здивовані.