Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 935
Фото: 669
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Old Virginia👀 Чесно кажучи, на цей бурбон я навіть не хотів писати огл...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
4 300 Охват/переглядів 2025-02-18 19:00 Повідомлення №632
Old Virginia👀 Чесно кажучи, на цей бурбон я навіть не хотів писати огляд. І не тому, що він поганий, скоріш навпаки. За його вартість - це класний напій. Такий, щоб сісти в вечорі дивитись Netflix та просто розслабитись. І от цей релакс від напою, передався навіть на сам огляд ))) 🎓 Цікаві факти👉 2 роки витримки. 👉 Виробництво Франції, але спирти з Кентуки, Heaven Hill дистилерія. 💰 Вартість: 449 грн в Розетці 📦 Упаковка: пляшка доволі проста, "зістарена" етикетка. Доволі прикольно - мені подобається. 🌈 Кольор: золотисто-бурштиновий👃🏻 Аромат: бурбоново-різькуватий (якщо не подихає) особливо з гленкерну. Ваніль, дерево, сухофрукти, трішки цедри, коричневий цукор. Присутня "меблева тема", але не грубо. З олд-фешн - м'яко ванільно, з деревом. 👅 Смак: агресивний на першому ковтку, ваніль, дерево, з бурбоновою (кукурудзяною) солодкістю, карамеллю і цікавим маслянистим присмаком, типу насіння соняшника/халви (не по солодкості, а по маслянистості) 🫦 Посмак: середній по довжині, дерево з пряністю і легкою солодкістю, в кінці з'являється певна гірчинка, але вона не псує загальне враження.❗️ Висновок: недорогий, простий бурбон, коли просто хочеться налити в олд-фешн і відпочивати. Щось тут аналізувати та вишукувати - сенсу нема, напій доволі простий. Але при цьому тут є прикольна маслянистість. Чи візьму собі: в цілому - так, нормальний дешевий бурбон, щоб розслабитись і спокійно випити.