Джерело
Віскі без Коли | Wise Salmon 40%🎓 Цікаві факти👉 3 роки витримки, 40% 👉 Є в об'ємах 0.5,...
3 400 Охват/переглядів
2025-01-30 15:30
Повідомлення №615
Wise Salmon 40%🎓 Цікаві факти👉 3 роки витримки, 40% 👉 Є в об'ємах 0.5, 0.7, 1 літр💰 Вартість: 488 грн в Розетці 📦 Упаковка: Проста пляшка з прикольним дизайном і якісною етикеткою 🌈 Колір: насичено золотий, тут є цукровий колер (Е150а той самий натуральний харчовий барвник), але гарно, що виробник використовує його помірно. 👃🏻 Аромат: горіхова паста, шоколад, дерево, квіти, ваніль, трішки підсушені польові трави. Зазначу, що квіти та ваніль тут є, але вони "не пруть" як в дешевих блендах. Загалом в ароматі нема неочікуваної складності чи вишуканості, але все що є - зібрано щільно, без "кутів". 👅 Смак: маслянистий, горіховий з відтінками шоколаду і карамелі. Карамель тут присутня але вона не випирає. Смак як і аромат простий але гарно зібраний. 🫦 Посмак: горіхово шоколадний, маслянистий, теплий, середній по довжині з відтінками прянощів⚖️ Порівняння: Pogues звичайний чорний. Аромат Погіс - доволі схожий, але в ньому є якась дурновата солодка квітковість, яка мені якось зовсім не заходить. Аромат Salmon на його фоні більш солідний і зібраний. Смак Погіс - продовжує аромат, квітковість, з солодкими горіхами і корицею. Посмак - парфумованість з відтінками прянощів і легкого імбіря. Як результат - Wise Salmon для мене перемагає в цьому порівнянні. ❗️ Висновок: якщо вам потрібен простий, питкий, щільно зібраний ірландець з горіхово-маслянистим профілем - це ваш вибір. До умовних мінусів можу віднести певну простоту смаку, АЛЕ зробити не дорого і з крутою "родзинкою" - ви ж не вірите в казки? Як приклад Погіс - начебто намагались щось незвичне зробити, а вийшло "шопопало". ❓ Чи візьму собі: в якості простого ірландського віскі - цілком можливо, він відповідає вартості і доволі приємно п'ється.