Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 935
Фото: 669
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Coquerel Calvados 5 years Finished in Porto Barrels👀 Трохи неформатний...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
2 900 Охват/переглядів 2025-01-27 17:43 Повідомлення №611
Coquerel Calvados 5 years Finished in Porto Barrels👀 Трохи неформатний напій на каналі, але мені його презентувли племінник з моєю сестрою, з формулюванням "сорокоградусний сідр, це ж прикольно!". Короче зустрічайте кальвадос від компанії Coquerel🎓 Цікаві факти👉 Domaine du Coquerel розташований на кордоні Нормандії та Бретані, на території, що прилягає до острова-фортеці на горі Михайла Архангела (Mont Saint-Michel) 👉 Засновником є Рене Гілберт, який у 1937 році створив компанію "Кальвадос Гілберт". З 1941 року компанія знаходиться в садибі Кокрель👉 Витримка кальвадосу протягом 5 років проходить у дубових бочках з фінішною витримкою (9 місяців) у бочках з-під портвейну💰 Вартість: 1975 грн. в Розетці📦 Упаковка: легкий, хоча і насичений елементами дизайн. Особливо сподобалась текстура пробки, вона з не ідеально обробленого дерева, трішки "грубовата", це викликає відчуття самобутності. 🌈 Колір: світло-бурштиновий з міддю (якимось червоним відтінком) 👃🏻 Аромат: червоне яблуко, дерев'яна гірчинка, винна складова, солодкий мандарин, гірчинка фруктових кісточок, пастіла, легкі прянощі, перезріла вишня. Якщо не розкладати на детальні смаки, то головний профіль, це яблуко-вино-дерево. При цьому це легко, приємно, не спиртуозно. 👅 Смак: медово, винно, солодко, з прянощами, деревом, горіхами та сушеними яблуками. Причому яблука сушені такі знаєте з гірчинкою, не сама м'якоть, а з кісточками. 🫦 Посмак: щось середнє між посмаком м'якого яблучного бренді та червоним вином. Гірчинка, яблучний джем, легка пряна перченість, винна солодкість. Розуміння, що це міцний напій приходить лише в посмаку. ❗️ Висновок: Я не дуже шарю в кальвадосах, тому мені трішки складно якось сформулювати висновок, АЛЕ - мені дуже сподобалось. Більш конкретно є дві ідеї: 1. Це дуже питко і приємно в цілому. 2. Я пив прості яблучні бренді і у випадку Coquerel - мені здається, що тут витримка прям відіграє дуже важливу і круту роль. Чи візьму собі: так, але спочатку спробую Rhum Finish 5 та Bourbon Finish 4 yo