🎥💰 Голівудська драма: чому Netflix відмовився купувати Warner Bros. Поки світ грається у Третю світову війну, я подумав, що треба відволіктись й розказати про щось більш приземлене. Тож, сьогодні поговоримо про угоду між Paramount, Netflix та Warner Bros. Я вже писав про це протистояння раніше. Якщо коротко: легендарну Warner Bros. виставили на продаж. Вона володіє правами на Володаря перснів, Матрицю, Гаррі Поттера та купу інших легендарних франшиз. Основні претенденти на купівлю: Netflix та Paramount. І вже наче все було вирішено. Netflix мав купити WB за $82,7 млрд. Але, в кращих традиціях Голлівуду, в останній момент ситуація змінилась на 180 градусів.Нагадаю, що Paramount очолює Девід Еллісон, син Ларрі Еллісона, СЕО Oracle. Фільми, де Еллісон молодший залучений, як продюсер, на IMDB набирають оцінку не більше 5-6 балів. Тобто його не можна назвати видатним продюсером. Попри це, юнак спочатку прикупив Paramount Pictures два роки тому. А тепер націлився на WB. Еллісон зробив Warner пропозицію, від якої важко відмовитись. Він дав на $10 млрд більше, ніж пропонував до цього (фінальна сума $111 млрд). І пообіцяв придбати всі департаменти WB, включно зі збитковими кабельними каналами. Netflix хотіла купити тільки кіновідділ. Інвестори WB переглянули деталі угоди і вирішили продати свою компанію Paramount. Netflix вирішила не боротись, а погодилась просто забрати $3 млрд відступних 😎. Звісно, без грошей батька, Еллісон молодший не зміг би реалізувати це все. Ринкова вартість Paramount — $12 млрд. І вона купує WB за $111 млрд (!!). Що нас тепер чекає? Засилля МАГА-контенту. Бо Еллісони — хороші друзі Трампа. Цензура. Поки це було тільки на новинних каналах Paramount. Тепер те саме буде із відомим ліберальним каналом CNN, яким володіє WB. І пропаганда. Адже потужності WB можуть допомогти республіканцям виграти проміжні вибори в Сенат, які будуть цієї осені.Угоду ще має апрувнути антимонопольний комітет. Але, здається, в теперішній Америці Трампа це не буде проблемою. Ставте 😎, якщо готові, щоб вас всиновив/удочерив батько Еллісон. Ставте ❤️, якщо хотіли, щоб Netflix переміг. І ставте 🤩, якщо тепер чекаєте Мага версію Поттера з Фродо проти НеоTelegram | Вакансії, статті, соц мережі
💣💥 Що там в Ірані? Які технології використовуються в новій війніТак склалось, що я зараз із робочим відрядженням перебуваю в ОАЕ, в Дубаї. Тож, випадково знову опинився в центрі історичних подій 🙈 На свої вуха вибухи чув, але очі не бачили жодного. І, чесно, до нашого українського ППО вже сформувалась якась довіра. А тут такого немає. Вдома себе почуваєш безпечніше, ніж тут 🥲. Ще дуже цікаво, як все це виглядає в медіа та що насправді. Тут не відчувається паніки взагалі. Головний шейх вчора публічно ходив по місту та Dubai mall, щоб показати, що все під контролем. Але якщо читати новини, то країни вже немає. Ну і останній прикол. Спілкувалися з хлопцем на рецепції, питав, чого не панікуємо. Пояснили, що ми з України і нас таким не здивувати. На що він відповів, що він з Нігерії і для нього це теж дитячий садок 🥲Тому актуалочка і пропоную поговорити про те, які сучасні технології використовуються у цій війні.Очевидно, що на першому місці стоїть АІ. Але тут у США вийшла проблема. За кілька годин до початку військових дій Дональд Трамп і мінстр оборони США Хегсет звинуватили Anthropic у лівацтві й заборонили використовувати цей АІ будь-яким держустановам. Проблема в тому, що Anthropic останній рік глибоко інтегрувався у всі системи Пентагону та американського уряду. І це була перша АІшка, що отримала такий глибокий доступ до секретних даних. Тож, так просто його відрізати не можна. Тому під час атаки на Іран Anthropic все ж використовувався. Він моделював потенційні удари, відпрацював послідовності цих ударів, прогнозував ризики та побічні збитки.Окрім Anthropic, міноборони США використовує також інші відомі нам системи: ChatGPT від OpenAI, Gemini від Google та Grok від xAI. ChatGPT замінила Anthropic після сварки. І тепер АІ Сема Альтмана отримав доступ до секретних даних. Grok Ілона Маска також з лютого цього року буде юзатись для секретних місій. Також американці почали використовувати дрони-камікадзе для атак. Попередньо відомо, що їх виробляє американська компанія Spektreworks. І ще вперше був застосований американський аналог іранських дронів Shahed. Але деталей про нього майже немає. Також варто сказати про Ізраїль. Вони взяли за основу українську Павутину на російську авіацію (вони самі так кажуть). Це, коли ми завезли контрабандою у вантажівках дрони під льотовища й атакували російські літаки. Ізраїльтяни так само підвезли дрони під іранські системи ППО та транспортні засоби й атакували їх, коли настав час.P.S. для мамки: в мене все гаразд! 🙃Ось так. І тут Україна задає тренди. Ставте 😢, якщо вже втомились від цих війн. Ставте 🙈, якщо вже готуєтесь до третьої світової. Й ставте 👻, якщо за всім спостерігаєте з попкорном.Telegram | Вакансії, статті, соц мережі
❤️🇺🇦💰 Драма між Paramount і Netflix, нетипове розширення 🇺🇦 Miltech та рекордні інвестиціїТиждень, звісно, видався ще той. Але тижневий дайджест ніхто не скасовував.🔹 Фінтех-компанія Block, співзасновником і CEO якої є Джек Дорсі, оголосила про скорочення понад 4000 працівників. Це приблизно 40% штату. Сам Дорсі каже, що це не через проблеми бізнесу (у компанії все добре), а через перехід до компактніших команд і активне впровадження ШІ-інструментів. Про скорочення Дорсі, як і належить справжньому техно-бро, оголосив у Х (Twitter). Заради справедливості, треба сказати, що компенсаційний пакет звільненим обіцяють дуже щедрий.🔹 Netflix більше не купує Warner Bros. Discovery. У найголовнішій кіноугоді року новий поворот. Девід Еллісон попросив у тата (Ларрі Еллісона) більше грошей. І тепер Paramount збирається придбати WB за $108 млрд. А Netflix отримає майже $3 млрд відступних. Paramount хоче придбати все, включаючи збиктові кабельні канали WB. Netflix планували купити лише кіношний департамент. Гадаю, напишу про цю угоду детальніше. 🔹 TYTAN Technologies залучила €30 млн у раунді Series A. Стартап виробляє дрони-перехоплювачі. Має виробничі потужності в Німеччині та Укарїні. І, звісно, постачає свої продукти на український фронт. Одним з лідерів інвестицій став D3 (фонд екс-СЕО Google Еріка Шмідта, який також активно залучений у виробництво українських дронів). Кошти підуть на масштабування виробництва в Німеччині й Україні та інтеграцію дронів-перехоплювачів у системи ППО нового покоління.🔹 Власник Miltech виробника Vyriy Олексій Бабенко придбав 75% онлайн-видання Бабель. Сума угоди не розкривається. Інвестор заявив про намір розвивати нові проєкти (включаючи більше інфи про Miltech індустрію) та зміцнювати незалежність медіа. Це не зовсмі наша тема. Але Vyriy є одним з найбільших виробників FPV-дронів в Україні. І це цікаво, як вітчизняний Miltech розростається та переходить на інші бізнеси.Найбільші інвестиції🔹 OpenAI все ж вдалось залучити $110 млрд у новому раунді. Це рекордна сума і її у ЗМі називають «blockbuster funding». $50 млрд інвестувала Amazon (хоча компанія Безоса також є ключовими інвестором в Anthropic), по $30 млрд — Nvidia та SoftBank. Гроші підуть на масштабування інфраструктури ШІ, зокрема закупівлю GPU та розширення співпраці з AWS. Ну це хороший крок вперед до ІРО, яке стартап Сема Альтмана також запланував на цей рік. 🔹 AI-чіпстартап MatX залучив $500 млн у раунді Series B. Компанія, заснована ексінженерами Google та розробляє процесори для навчання LLM, які мають перевершити GPU Nvidia. Кошти підуть на виробництво чіпів із TSMC та підготовку до їх постачання у 2027 році.Telegram | Вакансії, статті, соц мережі
🇺🇦🦄 Як Україна продовжує будувати стартапи на 5 рік війниПро українські стартапи та про умови, в яких вони тут створюються, вийшла стаття в топовому американському виданні — TechCrunch. Зараз розкажу, що там.Одразу скажу, що текст дещо поверхневий. І там просто насипано всього потроху. Але все одно важливо, що про нас продовжують говорити на міжнародній арені. Одним з перших авторка згадує стартап Preply, який буквально місяць тому став єдинорогом ( я про це писав тут). Мовляв, команда скромно відсвяткувала статус єдинорога тортиком в київському офісі і пішла далі працювати, під гул генераторів. А залучені $150 млн направить на найм 100 інженерів по всьому світу, в тому числі й в Україні. Ще один стартап, який виділяється у статті — це Aspichi. Платформа змішаної реальності, яка допомагає українцям боротись із воєнними травмами. Стартап спочатку був заснований в США. Але з початком повномасштабної війни повоністю змінив свою діяльність й тепер співпрацює із військовими частинами та українськими клініками. Окрема згадка стосується того, як стартапи навчились працювати в умовах блекаутів й постійних обстрілів росіянами енергетичної інфраструктури. Згадується й коворкінг LIFT99 Kyiv Hub, який постраждав від російського обстрілу. А, після відкриття, два місяці тому, збільшив відвідуваність у кілька разів. Також авторка пише про конференцію IT Arena, яка зібрала понад 6 тис. відвідувачів минулого року із 40 країн (добре, що не згадується останній скандал зі зміною команди й власників у цій конференції). Читачі Vpravni навряд щось нове побачать для себе в тій статті. Але от для вестернів почитати буде корисним такий матеріал. Ставте ❤️, якщо про вашу компанію теж згадали в TechCrunch. Ставте 🧑💻, якщо все одно вважаєте, що про Україну недостатньо пишуть на заході. І ставте 👻, якщо хотіли, що б про Україну писали світові ЗМІ, але не в такому контексті.Telegram | Вакансії, статті, соц мережі
🇺🇦 1462 днів триває зима 2022 року 4 роки тому, 24 лютого, почалось повномашстабне вторгнення росії на територію незалежної України. Вже 12 років триває війна росії проти України. Вже 100 років українці виборюють своє право жити та існувати вільно. Всі ми запамʼятали те 24 лютого назавжди. Всі ми зустріли його по-різному. Хтось вже був готовий до того, що так станеться. Когось розбудили вибухи ракет. А хтось вже був на війні.Я створив цей канал у березні 2022 року. Бо хотів мати місце, де я можу вільно писати свої думки та говорити про успіхи українців у сфері, якою сам живу, про які багато людей взагалі не знають. І мені космічно приємно, що з роками тижневі дайджести вже заповнюють новини від 🇺🇦 стартапів!Не хочу пофосу. Його ви почуєте сьогодні достатньо від політиків. Хочу подякувати силам Оборони за все та вічна памʼять героям війни.Продовжуємо робити все, що в наших силах, аби допомогти Україні. І, попри війну, попри обстріли, попри весь цей морок, ми створюємо нові стартапи, розбудовуємо miltech, та самі творимо своє майбутнє. Дякую, що мені є про що розповідати.Задонатьте, будь ласка, сьогодні на збір, якому довіряєте. І хай ця зима 2022 року вже нарешті закінчиться.Telegram | Вакансії, статті, соц мережі
💰🇺🇦💰 Гроші для 🇺🇦 стартапів, 🇺🇦 оборонки та рекордні інвестиціїПозбирав найцікавіше за минулий тиждень, поїхали! 🔹 Український стартап Mirai залучив $10 млн у seed-раунді. Він розробляє «AI в коробці» для iOS/macOS. Тобто дозволяє отримати доступ до різномантіних Аі-моделей без інтернету. Одним із засновників стартапу є Дмитро Швець, виходець із Reface. Другим співзасновником є росіянин Олексій Моїсеєнков. Той раніше розробляв АІ-редактори Prisma та Lensa, що мали проблеми із конфіденційністю. 🔹 Український deftech-стартап MaXon залучив інвестиції від Green Flag Ventures. Сума угоди не розкривається. Але середній чек фонду — $100 тис.–$1 млн. MaXon розробляє комплекс ППО «повітря-повітря» з власною системою наведення та високошвидкісними перехоплювачами. Система призначена для захисту від безпілотників. Зараз компанія працює над рішеннями проти атак роями дронів. 🔹 Українська AI-платформа психологічного здоров’я Pleso Therapy залучає $2,5 млн (угода ще в процесі закриття). Її оцінка тепер — $30 млн. Я, до речі, вже писав інвестиції у цей стартап в 2024-му. В цьому році Pleso має намір вийти на оборот у $20 млн, а наступного року залучити новий раунд з оцінкою $70-80 млн. Зараз основний ринок, який приносить доходи — це ЄС та Британія. 🔹 Українська оборонна AI-компанія The Fourth Law ( про яку я теж згадував раніше) залучила стратегічні інвестиції від американської оборонної компанії Axon. Точна сума угоди не розголошується. TFL розробляє технології автономності для обронної промисловості, які можна інтегрувати у різні платформи (наприклад, FPV-дрони). Гроші підуть на R&D нових можливостей автономності для дронів і модулів TFL. Нагадаю, що стартап заснував Ярослав Ажнюк, СЕО Petcube.Рекордні інвестиції: 🔹 Фінтех-платформа Vestwell залучила $385 млн у раунді Series E. Оцінка компанії виросла до $2 млрд. Стартап допомагає управляти фінансами різноманітних бізнесів. Платформа вже має понад 2 мільйони активних вкладників і співпрацює з більш ніж 500 тис. підприємств. Залучені кошти підуть на розширення дистрибуції — глибшу інтеграцію продуктів у HR-платформи, фінансові установи, а також на розвиток AI-інструментів для персоналізації порад, автоматизації адміністрування й аналітики.🔹 Стартап World Labs залучив $1 млрд інвестицій. Компанія розробляє АІ-моделі, так звані world models, які допомагають генерувати 3D-середовища. Тому одним з основних її партнерів виступає розробник ПЗ для проєктування Autodesk. Кошти підуть на поглиблення співпраці із Autodesk та на розвиток і комерціалізацію world models.Telegram | Вакансії, статті, соц мережі
🏳️🌈🧑💻 Чи існує гей-тех-лоббі у Кремнієвій долині? Попри те, що сьогодні субота, вирішив вам розказати прикольну історію. Отже, на Wired вийшло ціле розслідування про те, чи дійсно є гей-тех-мафія у столиці американських стартапів. І, хоч до Pride month ще пару місяців, розкажу вам про це зараз. Але одразу попереджу, на цьому каналі засуджуються будь-які прояви гомофобії. Тож, поїхали. Сама авторка тексту, Зої Бернард, журналістка з багаторічним стажем, пише у вступі, що спочатку ідея статті звучала більше, як чергова теорія змови. При чому гомофобська. Ну, тобто в Долині точно є відкриті геї на керівних посадах: Пітер Тіль, Тім Кук, Сем Альтман. Але чи треба заради цього проводити ціле розслідування? В результаті вона поговорила з 51 людиною, 31 з яких були геями, щоб зʼясувати правду. І правда виявилась набагато складнішою.Отже, дійсно в Долині є спільноти геїв, які допомагають один одному в карʼєрному просуванні. Типу як випускники одного університету допомагають один одному в працевлаштуванні. Дійсно є стартапи, в яких працюють переважно геї. І дійсно іноді геї венчурні інвестори охочіше виділяють фінансування геям стартаперам. Є теорія, що стипендія Пітера Тіля для талановитих молодих людей (я писав про деяких учасників) є тренувальним майданчиком для лідерів гей-індустрії. І є навіть гетеросексуали, які спеціально ходять на вечірки для геїв, сподіваючись таким чином швидше отримати фінансування. Що цікаво, оці всі спільноти геїв ігнорують лесбійок і, тим паче, інших представників ЛГБТ, збираючи навколо себе тільки чоловіків. Але правда за цифрами. З 2000 по 2022 роки, за відкритими даними, лише 0,5% венчурного фінансування отримали ЛГБТ+-засновники стартапів. Тобто оця історія про глобальне гей-лоббі — це радше перебільшений міф. Інша справа, що цей міф часто використовують у гей-спільноті, як привід для сексуальних домагань. Погрожуючи проблемами в карʼєрі. А дехто, навпаки, приймає цей міф, як факт, і використовує своє тіло та секс в обмін на карʼєрне просування (і це теж працює). У геїв Сан-Франциско навіть є своя «мека» — фітнес-клуб Barry’s. Туди приходять молоді привабливі чоловіки, з накачним торсом. В надії, що так їх помітить якийсь інвестор і запропонує хорошу роботу (й, знову ж, іноді це дійсно працює). Тож, своєрідна гей-мафія, як і PayPal-мафія, у Долині є. Але її вплив сильно перебільшений. Ставте ❤️, якщо ви не вірите в жодне лоббі й впевнені, що всього можна досягти своїм талантом. Ставте 🦄, якщо саме гей-лоббі винувате в тому, що ви досі не мільярдер(-ка). Й ставте 👻, якщо ви більше за олд-скул, де всім керують масони.Telegram | Вакансії, статті, соц мережі
🤯👾 Як група підлітків може нести більшу загрозу, ніж КитайПобачив на MIT Technology Review прикольний матеріал про хакерську організацію The Com, який більше нагадує якийсь детектив. Зараз вам розкажу. Отже, The Com або Community — це децентралізована анархічна хакерська організація. Яка налічує сотні учасників. Вони не мають одного керівника чи чіткої структури. Члени збираються на різних веб-форумах, каналах Telegram та Discord. Фізично знаходяться не тільки в США, але й в англомовних частинах Європи. The Com зародилась приблизно 20 років назад. Але довгий час вони залишались непомітними для спецслужб. Адже це були переважно просто розгнівані підлітки, які викрадали чужі акаунти Discord, займались дрібним хуліганством і робили це навіть не заради грошей, а просто, щоб потішити своє его. Все змінилось після Covid. Наплив шкільників в ряди The Com виріс в рази. Злочини ставали все більш серйозними: почались тортури тварин, сексуальний шантаж, ножові поранення й стрілянина в школах та підбурювання інших осіб до скоєння цих злочинів. Далі почалась крадіжка криптогаманців, злам корпоративних даних. Жертвами ставали вже не прості люди, але й серйозні організації: AT&T, Microsoft, Uber. Дехто з експертів каже, що Com — це така ж велика загроза в кіберсфері, як Росія та Китай. Але той же Китай може дійти тільки до певної межі. Бо боїться міжнародної відповіді. Анархісти з Com цього не бояться. Десь у 2024 році жертвою Com стала кіберекспертка Еллісон Ніксон. Вона якраз допомагала розслідувати атаку анархістів на AT&T. Її почали булити в інтернеті, публікувати оголені фото, згенеровані АІ в інтернеті (поведінка явно видає підлітків) та погрожувати фізично. Але цього разу вони не на ту напали. Ніксон досліджувала The Com ще з 2011 року. Вона глибоко інфільтрувалась в цю організацію і зібрала ціле досьє на низку її учасників. Ніксон вирахувала того, хто її булив в інтернеті й стояв за атакою на AT&T. Це виявився 25-річний безробітний, який жив з дідусем в Канаді. Еллісон каже, що серйозні загрози від Com лиш попереду. Але вона також націлена серйозно. І буде знищувати один за одним учасників цієї організації.Оце дійсно історія про те, що тебе вирахували по IP. Ставте ❤️, якщо б подивились серіал про це десь на Netflix. Ставте 🧑💻, якщо теж ставали жертвами онлайн злочинів. І ставте 🎅, якщо вважаєте, що треба контролювати та обмежувати використання інету дітьми.Telegram | Вакансії, статті, соц мережі
😎💰 Як Anthropic до успіху йшов йшов та прийшов. Новий раунд на $30 млрдАІ-стартап Anthropic залучив $30 млрд у раунді Series G. Це друга за обʼємом венчурна угода за всю історію (перша була за OpenAI у $40 млрд, я про це писав тут). Хоча в цьому році OpenAI планує залучити $100 млрд. Але це вже зовсім інша історія.Отже, історія така, що Anthropic спочатку хотіла залучити $10 млрд. Але інвестори так сильно хотіли віддати свої гроші їм (!!), що раунд ДОВЕЛОСЬ збільшити до $30 млрд. Тепер вартість компанії виросла у два рази і складає $380 млрд. Десь в цей момент засмутилась Міра Мураті, яка з кінця минулого року не може підняти новий раунд для свого стартапу Thinking Machines. Тут треба сказати, що інвестори не просто так хочуть віддати свої гроші Anthropic. Річ у тім, що справи у компанії Даріо Амодея йдуть краще, ніж можна соб уявити. Виручка лише за рік у них зросла в 10 разів (був $1 млрд, став $14 млрд). Бізнес активніше користується їх інструментами (8 з 10 компаній лідерів списку Fortune 500 вже є їх клієнтами). Лише сам Claude Code генерує понад $2,5 млрд виторгу.Після цього раунду Anthropic стала четвертою найдорожчою приватною компанією світу. Її основний конкурент OpenAI — на другому місці, з оцінкою в $500 млрд. Обидва стартапи йдуть майже нога-в-ногу у захопленні АІ ринку. Однак Anthropic трохи швидше залучає платних клієнтів. Обидвоє планують цього року вихід на ІРО. Чекаємо.Ставте ❤️, якщо вам вистачає ChatGPT чи Gemini. Ставте 😎, якщо надаєте первагу Claude від Anthropic. І ставте 👾, якщо, якщо б хотіли, щоб люди так само активно давали вам гроші, як різним АІ-стартапам.Telegram | Вакансії, статті, соц мережі
💰🌚 Хто з Кремнієвої долини фігурує у файлах ЕпштейнаЕмоції не вщухають після публікації чергової партії так званих файлів Епштейна (переважно документів та електронних листів злочинця). Там засвітилось багато публічних імен. І я зосередився на техногігантах.Отже, з найгучніших імен, у файлах присутні Білл Гейтс, Пітер Тіль, співзасновник LinkedIn Рід Гоффман, Джефф Безос, Сергій Брін та Ларрі Пейдж з Google, Тім Кук та Марк Цукерберг. Причому переважна більшість цих імен підтримувала контакти із Епштейном вже після того, як того засудили за схилення неповнолітніх до проституції й він відсидів за це 13 місяців у вʼязниці. Почнемо з Сергія Бріна. Він спілкувався ще у 2003 році й не з Епштейном, а з Гіслейн Максвелл (партнеркою та співучасницею Епштейна). Вона запрошувала його на вечерю з Епштейном. Одна з жертв згадує, що Брін був на острові Епштейна. Але зі своєю тодішньою нареченою. І не звинувачує його у жодних злочинах.Епштейн також намагався довгий час зустрітись із Тімом Куком. Але той зрештою відмовив. Безос переважно фігурує у списках гостей, запрошених на вечері, де мав бути Епштейн. Той також в одному з листів до Вуді Алена пише, що бачився «вчора» з Безосом. Ларрі Пейдж також напряму в листах не спілкувався з Епштейном. Але одного разу через третю людину просив дозволу скористатись гелікоптером злочинця. Цукерберг згадується, як учасник однієї з вечірок, організованої Гоффманом та Тілем, на якій той познайомився з Епштейном. Епштейн прислав Цукербергу свої контакти поштою і відео на youTube про значення математики (??). Рід Гоффман був хорошим другом Епштейна. Вони часто переписувались і зідзвонювались по Skype. Та обговорювали біткоїн. Білл Гейтс також був хоршим другом насильника. Він регулярно відвідував острів. І просив Епштейна дістати антибіотики від венеричної хвороби, яку він отримав від російської дівчини (!!!) та просив порад, як таємно дати ті антибіотики своїй дружині Мелінді Гейтс, яку він заразив. Пітер Тіль також мав тісні контакти з Епштейном. Він його консультував по інвестиціям (і відмовив від вкладання гроше й в Spotify 🥲). Про Ілона Маска я вже згадував. Тільки я не писав раніше, що Епштейн точно відвідував офіс Space X, а його фінансовий помічник інвестував у космічний стартап Маска. А ще Епштейн був одним з перших інвесторів в Coinbase. І завдяки своїм тісним звʼязкам із Deutsche Bank в цілому мав широкий доступ до гарячих угод у Кремнієвій долині. Ставте 👀, якщо знали про ці звʼязки раніше. Ставте 🤯, якщо вас все ще шокують всі ці новини з Епштейном. І ставте 💩, якщо розчарувались в усьому і вас вже важко чимось здивувати.Telegram | Вакансії, статті, соц мережі