Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Американський 🚀 піхотинець
Додано 06 гру 2025

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1
Кількість підписників: 93 709
Фото: 11,300
Відео: 3,470
Посилання: 9,450
Опис:
Infantryman - ✅ Sniper - ✅ Sergeant - ✅ Є інформація, фото-відео? - @info_11B_bot (нікнейм залиште для відповіді) Розбан: @SaintUA @clearlynobody @MadSniper Бажаєте допомогти? PayPal: [email protected] https://www.buymeacoffee.com/infantryman

👥 Кількість підписників

93 709
Середній/День:: -33
Середній/Тиждень:: -210
Середній/Місяць:: -1207

👁️ Середній перегляд на повідомлення

37 980
Середній/День:: 32,000
Середній/Тиждень:: 35,329
ERR: 40.53%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

БЗВП та інші пригоди. Частина 6 Невеличкі підсумки першого тижня.Ну от і ще один день позаду. Але спершу я, напевно, підбив би підсумки першого тижня на бзвп. Коли ти заходиш в бліндаж і бачиш, що всередині більш-менш людські умови- стає цікавіше. Але, коли за годину після цього прикидається бухущий в кал старший сержант (слава богу, що не наш) і зустрічає нас фразою "ви, танкісти, йобнуті нахуй" - це насторожує).Але якщо загально, то тиждень йде на те, щоб зрозуміти потенціал своєї фізухи, намагатись відключити критичне мислення при виконанні наказів, бо це армія і логіки тут не знайти. (логіку, здоровий глузд та мізки потім повернуть... можливо)А ще необхідно адаптуватися до нового колективу, режиму дня і сну по кілька годин вночі, якщо у тебе нічне чергування (сон з 22 до 6 ранку, але ти можеш чергувати з 00:00 до 02:00). А все інше-просто топ: свіже повітря, жарти і непогане їдло.Ну а тепер про восьмий день:Стандартний для мене ранок: зарядка, а потім пробіжка (і знову я трохи переборщив і пробіг на півтора км більше за інших, але з іншого боку це норм, фізуха і витривалість йдуть вгору)).А далі почалося: сьогодні знову приїхало купа начальників, що вилилося у більш ніж 7 годин за день у повній екіпіровці, але по порядку:Спершу нас відправили на полігон постріляти і ура, нарешті у нас закінчились натівські набої і видали нормальні бойові. Так як це були перші стрільби - спершу треба було відкалібрувати автомат для точної стрільби. На це все пішло 10 набоїв з позиції лежа з відстані 25 метрів, а потім вже залишкові 20 набоїв пустили по мішені в позиції стоячи з дистанції 50 метрів. На диво, як для першої стрільби - з 20 штук я влучив 6-7 разів, що ваажаю досить непоганим результатом. Також, здивувало те, що автомат майже не дає віддачі, все плавно, гладко і не голосно)Після стрільби пішла десь година на відпрацювання позицій для стрільби, швидкої перезарядки у цих позиціях, а на десерт нам дали кілька лопат і ми копали промерзлу землю в повній екіпі. Ось так минули перші 4 години в броні. У порівнянні з минулим тижнем вже куди простіше, але все одно забагато. Після цього ми пішли в бліндаж, але ненадовго. Буквально вистачило часу на те, щоб зняти броню, трохи висохнути і заново її вдягти, щоб піти на теоретичні заняття. Там ми побули хвилин 15, після чого нас вигнали в бліндаж, бо необхідно було звільнити приміщення. Майже одразу після цього був обід, а вже за хвилин 10 після нього нам знову сказали надіти броню і йти на заняття по мінам, гранатам і всякій іншій вибуховій двіжусі. Саме заняття було прям сильно цікаве, бо показував і розказував нам профільний сапер, але це було ще 3 години у броні).А ще, після останніх дощів у нас почало трохи топити бліндаж, тож вечір пішов на те, щоб позаливати стелю монтажною піною. Це не сказати, щоб сильно допомогло, але завтра будемо щось майструвати далі.Через ці заняття я не пішов вечеряти, бо вже було сильно неохота, але благо тут у нас достатньо їжі і все норм.А ще нам дав приємний бонус наш сержант і дозволив використовувати інтернет після відбою, бо привезли екофлоу, а генератор, від якого ми заживлюємось - вимикають о 22.Ось такий день, вже залишилось не так багато: до "якогось там" лютого, чи коли це все закінчиться (наче).(с) Джокер-бзвписець Американський піхотинець
БЗВП та інші пригоди. Частина 5 Джокер-бзвписець та минулорічний запах.Продовження телемарафону, але без "теле")Якщо, згідно біблії, бог у неділю відпочивав - то солдат, згідно статуту, відпочивав на годину довше, бо підйом у неділю аж о 7 ранку)За документами неділя має бути вихідним днем, але вихідний у армії завжди має свої нюанси. Якщо конкретніше - перші пів дня ти працюєш в поті чола, а от ближче до обіду починаються невеличкі приємності.Отже: стандартна історія - це ранкова зарядка, після якої йде сніданок, а далі йде заготівля дров на наступний тиждень. Хтось рубає дрова, хтось йде пилить пилкою дерева, що попадали, а хтось носить колоди в сторону бліндажу, щоб вони трохи підсохли і пішли на дрова. Моя сьогоднішня задача була таскати метрові колоди. Таких як я було четверо людей і зі сторони це було схоже на індійську пародію фільму "Командо", коли Шварцнегер носить колоди))Десь в момент заготівлі дров нам підігнали старлінк і на цьому закінчилась вся комунікація між бліндажом, всі позалазили в телефони. Так робити, загалом, не можна, бо телефони видають вечором, але так як сьогодні "вихідний", то нам дали таку поблажку). Тепер є стійка підозра, що мужички накачають собі на телефони всякого порно і ніч буде веселою))А потім настало найкраще за день: це миття себе і прання своїх речей.Якщо хтось може подумати, що жарт про минулорічний хліб - це топ січневих жартів, то ні: топ жарт - це про минулорічний запах)Але що стосується душу, то це найкраще з можливих варіантів. Гарячий душ на 4 кабінки (ну як кабінки, просто 4 душа у кімнаті 2х2 метри і всі миються вчотирьох) і 4 пральні машини (перуть непогано, але на цьому все, функції віджимання нема, бо неділя, треба відпочити)).А вже після цих всіх процедур із задач залишилося хіба витягти на вулицю спальник, щоб він провітрився, пограти у віджим одежі і трохи подивитись навчальних відео на свій розсуд. Ну а зараз вже лежу собі і насолоджуюсь високошвидкісним інтернетом. Це сильно покращить мій стан, бо раніше для виходу в інтернет доводилось йти курить, а так, виходить, інтернет допоможе поправити здоров'я)Ось так закінчується ще один день, а завтра буде рівно тиждень, як я знаходжусь на бзвп...(с) Джокер-бзвписець Американський піхотинець
Ось невеликий список складаних ножів, якими я осбосисто користувався, для того, щоб вам було легше обрати собі помічника. Я все розподілив від дешевих, до більш дорогих моделей, але все це відносно бюджетно, без Страйдерів(як на фото😅), Себенз, Хіндерерів та Майкротеків... Якщо цікавлять більш дорогі залізяки - пишіть. Skif Defender / Vulture SW / Frontier - $30 - 55 🇺🇦Український бренд, прості, доступні, робочі ножі для польового використання.Ontario RAT 1 / RAT 2 - $35-50 🇹🇼Бюджетна класика. Надійний, простий, перевірений часом ніж із D2 або AUS-8.Kershaw Blur (14C28N) - $60-90 🇺🇸Напівавтомат, зручний та відносно легкий, гарний хват. Легко правити та точити. Один з найкращих у бюджеті до $100.Benchmade Griptilian CPM 154 - $110-140 🇺🇸Ніж на всі дачачі, зручний хват, архінадійний Axis-lock, відмінний баланс функціональності, довговічності та стилю.Spyderco Native 5 Lightweight (від SPY27 до Maxamet) - $130 - 230 🇺🇸Компактний, легкий, простий та надійний. Один із найкращих варіантів EDC для військових. Величезна кількість можифікацій, різні сталі, від простих до максамету.Benchmade Bugout (S30V) - $130 - 150 🇺🇸Ультралегкий, непомітний, різучій, надійний, швидкий у використанні. Ідеальний для носіння та використання.SOG Altair XR (CPM 154)🇹🇼 Тайванський агналог Benchmade Bugout прекрасної якості з правильною сталлью та геометрієюю.Cold Steel Recon 1 (S35VN) - $130 -160 🇹🇼Такий собі танк серед складаних ножів із замком Tri-Ad Lock. Витримує шалене навантаження, добре лежить в руці, гарно ріже, не сама зручна кліпса для мене.Benchmade Bailout (M4) - $150 - 190 🇺🇸Дещо агресивніший варіант Benchmade Bugout. Ідеальний ніж, для тих хто любить танто та легку вагу.Spyderco Shaman (S30V - S45VN) - $200 - 250 🇺🇸Міцний та надійний ніж, чудовий хват, гарна геометрія. Добра "робоча конячка" в польових умовах. Великий вибір різних сталюк на клинках.Будь ласка, напишіть чим користуєтесь ви, чому обрали саме цю модель, мені дійсно цікаво. Що думаєте, про ті ножі, що я згадав, та чи користувалися ними. Американський піхотинець
БЗВП та інші пригоди. Частина 3 майже новий рік.Ну що, минув ще один день, наче новий рік завтра, але із новорічного тут лише цілий ліс ялинок і привезли мандаринки з олів'є)А тепер трохи про те, що сьогодні відбувалось: хтось на днях, із сусіднього бліндажу, пиздонув, що у нас так собі зарядка... і замість зарядки ми сьогодні зранку бігали десь 7-8 км по снігу (4 кола, завтра буде 5). Щоб зрозуміти навантаження - на третьому колі на гірці ми побачили тіпа, що лежав у снігу обличчям донизу. Спершу ми подумали, що це якийсь прикол старших (бо вони люблять то гранату втіхаря кинуть, то десь розтяжечку поставить, а тут тіп лежав з рукою під собою, наче під ним граната), але це не був прикол, у нього тиск сильно скакнув. Шестеро з нас взяли його на руки, дотягли до бліндажа, передали його далі і побігли собі.Десь за пів години після пробіжки ми пішли на полігон відпрацьовувати штурм точки ворога в парі по двоє (один стріляє - другий біжить і навпаки). Правда, нам ще не видали набої, тому ми відпрацьовували це лише голосом. (абсолютно нормальна практика у всіх збройних силах - dri fire exercise, я коли з кулеметом M249 SAW бігав - мав кричати "СООООО!", А коли з М4А1 - "банг-банг!") Потім ще нас навчали правильним стійкам при стрільбі (правда ми ще кривенькі качечки), а після цього дивились купу відео про вибухові пристрої і шо з ними робити.А от вже після обіду стало +- спокійно, правда нам тут ще довезли трохи екіпірування, потім ще на швидкість гралися в зарядку-розрядку набоїв із рожка, ну і заодно начистили зброю)А зараз ми повечеряли, шось трохи займаємося своїми справами і це, в принципі все. Скоріш за все відбій буде як звичайно, хоча може і досидимо до звернення президента)Із плюсів - сьогодні лише 3 години в броніку лазили і, наче, воно вже трохи легше.Із мінусів - скажена забитість м'язів після вчорашнього гусячого кроку і присідань в амуніції)От так закінчується для мене 25й рік)Я з такими темпами зможу до кінця бзвп написати невеликі мемуари прям, бо щось тексту прям сильно достатньо)Ну а так шо, з наступаючим!)(с) Джокер-бзвписець Американський піхотинець
БЗВП та інші пригоди.Частина 2 Full Metal Jacket Ну а от і новий цікавий і, хто б міг подумати, лінивий день)Але день почався ще вчора вночі. Чому так? Пояснюю: у нас в бліндажі є 2 Старших Сержанти, один наш танковий і один для інженерних військ. Обидва нормальні мужики, але Сержант інженерів щось сильно забухав (за всі дні тут ми жодного дня його не бачили повністю тверезим). Вчора, коли приїхав головний начальник - до нас в бліндаж зайшов його зам, побачив бухого в гівно Сержанта і пішов. А вже після відбою, десь о 22:10 зайшов старший по полігону з драгером, задув його, драгер показав десь 2 проміле алкоголю і головний по полігону, знатно виматюкавшись, на вечь бліндаж, протягом кількох хвилин, пішов з цією інформацією доповідати самому головному дядьці. Цікавий факт: з 16 чоловік у бліндажі, добрий десяток нічого не чув, бо хропіли так, що аж гай шумів)Десь за хвилин 30 до нас знову прийшов старший по полігону із запитаннями типу "де брав горілку", а заодно включив голосове повідомлення від найстаршого дядьки, в якому він казав, що буде наказувати нас, якщо Сержант не признається де взяв бухло. Зійшлись на тому, що він привіз алкоголь з дому, після чого його і його речі зібрали, кудись повели, а сьогодні зранку його відправили кудись на передок.Висновок - алкоголь шкодить вашому здоров'ю) Хоча дядька класний, трохи шкода його. А тепер вже про день: день просто супер. За рахунок того, що потеплішало і весь день йде дощ - ми не були на пробіжці, а просто зробили зарядку, а замість стрільби трохи побалакали з інструктором, він нас відправив у бліндажі, а сам поїхав лагодить собі туалет)В бліндажі нам була дана задача проходити такмед і дивитись патріотичні фільми, а я як раз молодець, візьми та накачай на телефони курс з такмеду, всю інфу про танк Т-72 і патріотичний фільм "Цільнометалева оболонка ". Взявши на себе навчання інших, розсаджував їх на ліжко по троє і поки одні дивились медицину, інши дивились про танчик. А фільм я скинув на кілька інших телефонів, тож були зайняті всі)Також сиділи займались збіркою-розбіркою автоматів, їх чисткою, а заодно на швидкість заряджали-розряджали автоматні рожки. При нормі 60 секунд я вийшов на час 51 секунда, так що як мінімум один норматив вже стабільно буде складений)Але поки писав про легкий день - щось пішло не так. Нас відправили сходити за вечерею, а для цього треба було пройти за територію навчального центру і пройти десь метрів 500 по відвертому гівну, де я ледь не залишив своє взуття. Але із плюсів - наш бліндаж хоча б не затопило, бо інженери молодці, а всі інші бліндажі вже у воді.Отакий "легкий" і цікавий день) P.S. ще сьогодні до нас приїхав конкретно наш танковий начальник, котрий мене зарекрутив у ТЦК і його зам: привезли нам всякого цікавого, класно поспілкувались і на завтра пообіцяли старлінк. Але з такою погодою я щось сумніваюсь)(с) Джокер-бзвписецьЯкщо хтось досі не бачив FMJ негайно усунути цей жахливий недолік! "Цільнометалева оболонка" один з найкращих фільмів про збройні сили в історії кіно. Реальна класика, а ДІ Хартман був зіграний справжнім ветераном КМП, який був Дрил Інструктором і тому абсолютно прекрасно передав всю глибину ролі.Американський піхотинець
БЗВП та інші пригоди.Частина 1.Привіт)Тут трохи не так зі зв'язком і доступом до телефону, як я думав. Телефон дають використовувати після 19:00 та і то можна виходить по кілька людей, щоб сильно не палитись. З іншого боку, тут поки до телефону і не сильно хочеться добиратися, бо до 19:00 можна капітально заєбатись.Коротше, я планую щодня виписувати один здоровенний текст десь після 19, а десь о 21 з невеликим виходити ловити інтернет ну і...Отже, розкажу тобі про перший день на БЗВП(вчора не рахується, бо ми, вважай, нічого не робили))Прокинулись ми о 5:45, о 6:00 вже вийшли на зарядку на вулицю. Тут весь день сніжить, тому воно наче красиво, але сніг в табло - так собі історія)Потім був сніданок, а вже о 7:50 ми вже були в повній екіпіровці (бронік, каска, автомат, рожки для набоїв, аптечка, загалом десь +15 кг таскать на собі), пішли на полігон дивитись як стріляють інші. Ми не стріляли, бо нам ще не видали набої) зате видали ЛОПАТИ, тому ми трохи копали траншеї. Після цих штук ми пішли з інструктором розбирати і збирати автомати. Штука цікава, але загалом вийшло десь 4 години підряд в повній екіпіровці, це прям поки досить важко(Але то я думав, що це важко десь до 15:00, бо потім приїхав якийсь начальник, ми знову вдяглись у все і пішли на полігон, щоб він нам показав як вибухають всякі вибухівки, починаючи з 200г тротилу, а закінчуючи десь 20кг вибухівки, яка після себе залишає воронку у метра півтора вглибину. Бахкає непогано, штука цікава, але якби все на цьому закінчилось. А почалось найцікавіше: спочатку нас всіх змусили в екіпіруванні йти гусячим кроком по снігу метрів 400, і сказали, що дійшовши до точки можна буде встати. На цьому фоні я подумав, що непогано зробити це швидше, обганяв по дорозі трохи тіпів, але коли дістався фінальної точки - все не закінчилось. Поки всі інші ледь повзли - ми присідали, вийшло присісти разів з 50. І якщо ти думаєш, що це все - НІТ! Нам під ноги кидали учбові гранати і хто провтикував - ті "ставали трьохсотими", тож доводилось бігти за ними і витягати їх по снігу тягнучи за бронежилет (добре, що хоч метрів 15-20, не більше). А потім ще пробіглись метрів 300 по снігу, поки не поїхав начальник, далі вже дійшли пішечки до бліндажів і зараз вже трохи чілимо.Із плюсів - я, виявилось, дохуя витривалий (тіпи що тут - трохи здивовані, як я ловко все вивозив).Із мінусів - я ледь спустився по сходах в бліндаж, бо ноги вже тряслись, і доводилось триматись за стінку. Ну і станом на зараз трохи розігралось стегно, трохи пече.Ось такий в мене сьогодні вийшов день. Загалом десь 6 годин в повному екіпіруванні з елементами піздєцу)Далі буде.(с) Джокер-бзвписець)Згадую свої пригоди в Fort Benning, GA та в інших гарних та цікавих місцях і посміхаюся. IYKYK. Американський піхотинець
Назвемо його Іванич. Іванича в батальйоні поважають всі. Абсолютно всі. Іванич почав двіжувати ще на самому початку. Ні, не в 2022, а набагато раніше… Тоді цей "двіж" називався АТО, пізніше ООС… Іванич дуже досвідчений розвідник та, як би сказали в моєму осередку, "seasoned warrior" тобто загартований, виважений, бачивший та бувший, "real deal".А ще, Іванич справжній Дід! Реально, йому вже було 60. Але, на відміну від інших він - стрункий, сухий, швидкий та надзвичайно вправний зі зброєю. Спокійний, врівноважений, веселий. Любить котів і собак, ненавидить орків. До всього Іванич нереально круто володіє кулеметом. Тобто валить знього на такому рівні, що бувало за один короткий бій встигав не тільки орків "перепилити", а ще й 3 ворожі ФПВшки з покємона, на хвилиночку, збити… Так-так, з пекача, ФПВшки, не одну не дві, а… ну ви вже прочитали.А вчора Іванич з кулемета збив сраний шахєд. Нє, то був не Браунінг пятидесятого калібру, то був Іванич, зі своїм кулеметом, приблизно 300+ метрів до того сраного шахєда та трошки натхнення.Ось такі люди і тримають на своїх плечах небо та зірки… Розвідка, Піхота… Справжні.А ви їм завжди допомагаєте, коли потрібна та допомога.P.S. До речі, на цьому шахєді теж висить ІЧ фара, про яку Сергій Флеш ось тут писав.Американський піхотинець
Ніколас Мадуро і його дружина Сілія Флорес спали у своїй спальні доти, аж доки їх не розбудили американські спецпризначенці. Зібрала тут для вас всі подробиці, які відомі станом на зараз по Венесуелі. Розвідки Венесуели, Росії, Ірану, Китаю, схоже, нічого не знали. Чи могли знати і не поділилися інформацією? Китайська делегація з Мадуро взагалі зустрічалася за кілька годин до візиту американців в мадуровську спальню. Захоплення здійснив елітний підрозділ Delta Force - це 1-й оперативний загін спеціального призначення «Дельта». Мадуро та його дружина Сілія Флорес були схоплені у своїй резиденції на території військового комплексу Форт Тіуна в Каракасі, який вважався одним із найбільш захищених об'єктів у країні.Захоплення супроводжувалося серією потужних авіаударів по ключових об'єктах військової інфраструктури Венесуели. Це слугувало відволікаючим маневром і допомогло знищити ППО.США навмисно поширювали чутки про те, що планують лише «економічне задушення». Мадуро регулярно жалівся кремлю і Тегерану на США і на їхній тиск. Кажуть, що все це в комплексі заколисало пильність венесуельської контррозвідки та іноземних спецслужб - ГРУ рф, іранської «Кудс». Президент США Дональд Трамп підтвердив захоплення Мадуро. Сказавши, що він ніякий не президент, а «глава наркокартеля». Держсекретар Марко Рубіо запевнив, що активна фаза військових дій завершена, оскільки головної мети досягнуто.Генеральна прокурорка США Памела Бонді заявила, що Ніколас Мадуро та Сілія Флорес доставлені до США для суду. Мадуро висунуто такі обвинувачення: 1. Наркотероризм - змова з терористичною організацією FARC (Колумбія) з метою «наводнити територію США кокаїном» для підриву здоров'я нації.2. Контрабанда наркотиків - організація постачання сотень тонн наркотиків через Венесуелу до США.3. Використання зброї - незаконне володіння та використання великокаліберної зброї та вибухових пристроїв для сприяння наркотрафіку.4. Відмивання грошей - приховування мільярдів доларів, отриманих від злочинної діяльності, через міжнародні фінансові системи.За цими статтями Мадуро загрожує довічне ув'язнення. Памела Бонді підтвердила, що перше судове засідання у справі Мадуро може відбутися у Маямі вже в понеділок.У Венесуелі тим часом оголошено надзвичайний стан, а віцепрезидентка Делсі Родрігес вимагає «підтвердження життя» президента, визнаючи, що зв'язок із ним втрачено.Цікаво ось що. Особисту охорону Мадуро здійснювали в тому числі силами ПВК «Вагнер». Російські найманці вперше засвітилися у Венесуелі в 2019 році. У 2024 - 2025 роках фіксувалася присутність російських інструкторів та бійців, які допомагали придушувати протести та охороняти стратегічні об'єкти.Наприкінці жовтня 2025 року та в грудні 2025 року до Каракаса прибували російські транспортні літаки Іл-76, які раніше пов'язували з логістикою ПВК «Вагнер». Вважалося, що вони доставили до 200 «радників» для посилення безпеки на тлі загроз із боку США.Крім цього, система безпеки Мадуро мала кілька рівнів: 1. Casa Militar - це основний підрозділ президентської гвардії, який складається з найбільш лояльних офіцерів Збройних сил Венесуели.2. Кубинські спецслужби (G2) - тривалий час вважалося, що саме кубинські фахівці забезпечують контррозвідку всередині президентського палацу та перевіряють лояльність венесуельських військових.3. Colectivos - парамілітарні проурядові угруповання, які забезпечували безпеку зовнішнього периметра в житлових кварталах навколо урядових об'єктів.Попри це все, американський спецназ зміг провести операцію настільки приховано, що зовнішнє коло охорони та іноземні контингенти не встигли зреагувати.Зараз уряд Венесуели у паніці. З'явилися повідомлення про втечу високопосадовців режиму Мадуро. Делсі Родрігес та Діосдадо Кабельйо, віцепрезидентка та міністр внутрішніх справ, юстиції та миру, за непідтвердженими даними, перебувають у бункерах і намагаються домовитися про гарантії безпеки з представниками США через треті країни.А що кремль і його подільники?
Всі вже бачили відео з пройобаним нами ксп в Гуляйполі? На фото полковник Шуляк С.С. Командир 102 ОБрТРО, чиє КСП і було закинуте. І да канєшна там сидів якийсь штаб батальйону, а не бригади. Але дуже хотів би поцікавитись у Сергія Степановича як нацик нацика. Пане Полковнику, да як так то. Ну блять вам не соромно за цю хуйню? Втім я розумію що ні. Це не просто ганьба, це зрада, злив оперативних даних цілого напрямку підорам, покинуті знамена підрозділу, незаблокована дскшна техніка, радєйки, журнали (все з бірками!), і ні одного трупа бійців які захищали це КСП. Вони просто з'їбались роняючи кал. Хтось давав наказ на цей відхід. Хтось погодився виконати злочинний наказ.19 грудня 102 бригада спростовувала "фейки про втрату управління і саботаж", але як бачимо шось не дуже схоже на фейки. Військова частина яка втрачає свій бойовий прапор - має бути розформована. Це правило і армійська традиція. Якщо бойовий прапор бригади, з офісу комбата забирають без бою - це як на мене абсолютно достатня причина шоб розпустити цю шарашку нахуй, а весь штаб батальйону посадити. Ми в Сєвєрі відстріляли все що не могли винести на собі в бік підорів, а склад бк і КСП підірвали. Це виходячи по офіційному наказу з оточення. Тут люди навіть не змогли вилить каністру бензину і чиркнуть сірником. Я як діючий військовослужбовець і ветеран вимагаю (канєшна всім буде похуй) щоб відповідними органами були проведені перевірки стосовно управління 102 ОБрТРО, винні були покарані, і запущений механізм розформування частини з подальшим розподілом о/с в інші підрозділи. Це ганебно і недостойно самого поняття війська. Якщо комбати і штаби батів тікають навіть не спробувавши нашкодити ворогу, чи мінімізувати втрати - їм не можна довіряти людей. Поширьте по можливості, цю історію ніяк не можна залишати непокараною, бо вони ж так попройобують ще сотні нп.
Хто б сумнівався...Звісно, наказ на переміщення усього особового складу в інший район прийде вночі.Звичайно, всі корчі почнуть ломатится та сипатись одночасно.Авжеж, РЕБ суміжників запрацює на повну катушку, коли борт буде заходити на "посадку".Певна річ, що ви вночі уєбетесь в кратер від бомби, якого не було на дорозі кілька годин тому.Безсумнівно, старлінк йобнеться саме тоді, коли сядуть всі батарейки до радєйок.Аякжеш, без того, щоб дефіцитний БК скінчився саме перед штурмом конкретно вашої позиції.В когось були сумніви, що гладкий заклине саме тоді, коли на вас заходитеме ФПВ на волокні.Безперечно, евакуація поранених затягнеться на невизначений термін.Звісно ж, ніхто не прийде вас міняти, після того, як ви зайшли на "характері", туди куди всі інші відмовлялися.Авжеж, ротний на евакуацію встрягшого хамві відправить не гусянку, яка на цей випадок стоїть на відтяжці, а такий самий хамві, який теж встрягне.Певна річ, по хаті прилетить саме тоді, коли ти митися поліз.Безумовно, саме під час вашого проїзду повз, з посадки висунеться дуло танка дєсантів, який вирішив покошмарити орків, і вікна в корчі здує разом з залишками вашого слуху.Природньо, що "зайшовши" на 3-4 дні, вони перетворяться на 2-3 тижні.Звичайнісенько, ХАЙМАРС почне працювати, з сусудньої посадки, а водій, перелякившись "ворожої авіації" виверне руля і піддасть газу так, що ви опинетесь на полі, де нещодавно міни ставили.Годі й казати, що щур вирішить втопитися в борщі, який тільки но зварився...Безперечно, саме тобі миші погризуть спальник, гортекс, кабель зарядки, вуха, пальці та ніс, ну і в шолом нагадють, під@ри шерстяні!Справді, колесо на течику вирішить спустити, саме під час нічного обстрілу тієї діляки дороги, де будете їхати ви.Факт, що саме по вашій позиції день і ніч будуть летіти КАБи, бо "сусіди" принесли з собою кілька GSM модемів і юзали їх постійно.Звісно, ти сядеш, у ту саму, єдину, калюжу якогось мазуту, від якої штани смердітимуть ще місяць.Авжеж, ти загубиш улюблені захисні окуляри, під час перекидання "лахів" з одого корча в інший, на одній з шахт...P.S. Напишіть і Ви щось...Американський піхотинець