Джерело
Американський 🚀 піхотинець | Хто б сумнівався...Звісно, наказ на переміщення усього особового склад...
30 700 Охват/переглядів
2025-12-23 18:46
Повідомлення №19463
Хто б сумнівався...Звісно, наказ на переміщення усього особового складу в інший район прийде вночі.Звичайно, всі корчі почнуть ломатится та сипатись одночасно.Авжеж, РЕБ суміжників запрацює на повну катушку, коли борт буде заходити на "посадку".Певна річ, що ви вночі уєбетесь в кратер від бомби, якого не було на дорозі кілька годин тому.Безсумнівно, старлінк йобнеться саме тоді, коли сядуть всі батарейки до радєйок.Аякжеш, без того, щоб дефіцитний БК скінчився саме перед штурмом конкретно вашої позиції.В когось були сумніви, що гладкий заклине саме тоді, коли на вас заходитеме ФПВ на волокні.Безперечно, евакуація поранених затягнеться на невизначений термін.Звісно ж, ніхто не прийде вас міняти, після того, як ви зайшли на "характері", туди куди всі інші відмовлялися.Авжеж, ротний на евакуацію встрягшого хамві відправить не гусянку, яка на цей випадок стоїть на відтяжці, а такий самий хамві, який теж встрягне.Певна річ, по хаті прилетить саме тоді, коли ти митися поліз.Безумовно, саме під час вашого проїзду повз, з посадки висунеться дуло танка дєсантів, який вирішив покошмарити орків, і вікна в корчі здує разом з залишками вашого слуху.Природньо, що "зайшовши" на 3-4 дні, вони перетворяться на 2-3 тижні.Звичайнісенько, ХАЙМАРС почне працювати, з сусудньої посадки, а водій, перелякившись "ворожої авіації" виверне руля і піддасть газу так, що ви опинетесь на полі, де нещодавно міни ставили.Годі й казати, що щур вирішить втопитися в борщі, який тільки но зварився...Безперечно, саме тобі миші погризуть спальник, гортекс, кабель зарядки, вуха, пальці та ніс, ну і в шолом нагадють, під@ри шерстяні!Справді, колесо на течику вирішить спустити, саме під час нічного обстрілу тієї діляки дороги, де будете їхати ви.Факт, що саме по вашій позиції день і ніч будуть летіти КАБи, бо "сусіди" принесли з собою кілька GSM модемів і юзали їх постійно.Звісно, ти сядеш, у ту саму, єдину, калюжу якогось мазуту, від якої штани смердітимуть ще місяць.Авжеж, ти загубиш улюблені захисні окуляри, під час перекидання "лахів" з одого корча в інший, на одній з шахт...P.S. Напишіть і Ви щось...Американський піхотинець