Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Американський 🚀 піхотинець
Додано 06 гру 2025

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1
Кількість підписників: 93 709
Фото: 11,300
Відео: 3,470
Посилання: 9,450
Опис:
Infantryman - ✅ Sniper - ✅ Sergeant - ✅ Є інформація, фото-відео? - @info_11B_bot (нікнейм залиште для відповіді) Розбан: @SaintUA @clearlynobody @MadSniper Бажаєте допомогти? PayPal: [email protected] https://www.buymeacoffee.com/infantryman
Джерело

Американський 🚀 піхотинець | Назвемо його Іванич. Іванича в батальйоні поважають всі. Абсолютно всі...

Логотип телеграм спільноти - Американський 🚀 піхотинець Американський 🚀 піхотинець @usinfantryman1
43 100 Охват/переглядів 2026-01-07 14:32 Повідомлення №19488
Назвемо його Іванич. Іванича в батальйоні поважають всі. Абсолютно всі. Іванич почав двіжувати ще на самому початку. Ні, не в 2022, а набагато раніше… Тоді цей "двіж" називався АТО, пізніше ООС… Іванич дуже досвідчений розвідник та, як би сказали в моєму осередку, "seasoned warrior" тобто загартований, виважений, бачивший та бувший, "real deal".А ще, Іванич справжній Дід! Реально, йому вже було 60. Але, на відміну від інших він - стрункий, сухий, швидкий та надзвичайно вправний зі зброєю. Спокійний, врівноважений, веселий. Любить котів і собак, ненавидить орків. До всього Іванич нереально круто володіє кулеметом. Тобто валить знього на такому рівні, що бувало за один короткий бій встигав не тільки орків "перепилити", а ще й 3 ворожі ФПВшки з покємона, на хвилиночку, збити… Так-так, з пекача, ФПВшки, не одну не дві, а… ну ви вже прочитали.А вчора Іванич з кулемета збив сраний шахєд. Нє, то був не Браунінг пятидесятого калібру, то був Іванич, зі своїм кулеметом, приблизно 300+ метрів до того сраного шахєда та трошки натхнення.Ось такі люди і тримають на своїх плечах небо та зірки… Розвідка, Піхота… Справжні.А ви їм завжди допомагаєте, коли потрібна та допомога.P.S. До речі, на цьому шахєді теж висить ІЧ фара, про яку Сергій Флеш ось тут писав.Американський піхотинець