Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - STALKERUA
Додано 06 січ 2025

STALKERUA

@ua_stalker
Кількість підписників: 7 465
Фото: 2,820
Відео: 725
Посилання: 1,020
Опис:
Лідер організації Національний Спротив @national_resistance_ua Пишу про ідентаризм, націоналізм, правий рух. Також тут усі записи моїх лекцій.

👥 Кількість підписників

7 465
Середній/День:: +6
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 249
Середній/День:: 2,020
Середній/Тиждень:: 2,370
ERR: 56.92%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,210 26-02-15 12:36
Трохи дивно слухати повчання про фронт від людини, яка сама ніколи там не була.Перед тим як відправляти когось “посидіти в окопах”, добре було б самому відчути, що таке війна не в телеграмі і не в студії.2014, 2015, 2016 роки - війна вже йшла. Хтось воював, хтось втрачав побратимів. А хтось будував політичну кар’єру й не поспішав ставати в стрій.Особливо цинічно звучать такі заяви з урахуванням попередньої проросійської риторики. У 2014-му частина нинішніх “патріотів” робила зовсім інші політичні заяви, а сьогодні розповідає, хто має воювати і скільки.Друге.Ми ведемо захисну війну. Не експансію. Не авантюру. Не “чийсь проєкт”.Це війна проти російської агресії. Війна у якій ми відбиваємось. І не ми її починали і сьогодні, нажаль, не в наших руках ініціатива на полі бою. Тому тези про те, що “від нас залежить, закінчиться війна чи ні” - це пряме повторення російської пропагандистської логіки.Ні. Війна закінчиться тоді, коли агресор припинить агресію. Відповідно, або він буде зупинений, або знищений. Перемирʼя ціною передачі ворогу територій призведе лиш до поновлення бойових дій у найкоротші терміни, але вже з гірших для нас позицій. Перекладати відповідальність із Кремля на український народ, чи на українську владу, - це гра на чужому полі.Навіть якщо це робиться емоційно, або для лайків.Можна критикувати владу, інколи то необхідність. Але коли політик починає зводити все до “ви вже всіх задовбали, може самі в окопи”, - це не державницька позиція. Це популізм на тлі війни.У цій війні достатньо тих, хто реально воює.І перш ніж когось повчати — варто мати моральне право це робити.
👁 2,470 26-02-11 14:14
Шановне панство!До нас звернулися знайомі, стосовно допомоги зі збором коштів на операцію для волонтера Дмитра Курганова, від якої залежить життя людиниДмитра знаю особисто з 2014 року. Усі ці роки він підтримував не лише мене, а й націоналістичну діяльність у різних його проявах - від боротьби з ригами на підприємствах до навчання молоді з надання медичної допомоги, ремонту штабу, проведення вишколів тощо.Сам Дмитро не зважаючи на свою роботу та сімейний стан ще більше включився у роботу у 2022 році.Багато разів їздив волонтером у бік Херсону та Запоріжжя до бійців ЗСУ. Або так скажем волонтерив. Брав участь у місцевих ТРО на початку 22-го року, готувався разом з нами до збройної боротьби у місті до поки ЗСУ не вибило орків з наших околиць. Дмитро не проходить службу у ЗСУ так як його попросто не беруть - у зв’язку з багатьма хворобами організму, зокрема стравохідом, діабетом та іншими які я втомлюся перераховувати.Нажаль для нас побратимів, звільнених зі служби це велика сумма. Сподіваюсь на вашу допомогу адже я звертаюся особисто. — оригінал збору у Facebook.https://www.facebook.com/share/p/1AkfdQrjHF/Якщо долучилися до збору - киньте скрін в пропонуйку, найбільші донатери отримають подарунки від автора.Просимо долучитися!https://send.monobank.ua/jar/2mCR3Mo8j7
👁 3,620 25-12-19 16:31
Як мерзотники прикриваються іменами загиблих, щоб виправдати ведення бізнесу у РФ.Останні дні бачу, як директор ТОВ «Пуратос Україна» Сергій Соловей розганяє інтерв’ю до «20-річчя роботи в Україні». Красиво оформлена історія про «стійкість», «цінності» й «людей, які захищають Україну» https://www.puratos.com.ua/uk/blog/20th_anniversary_puratos_ukraine Я прочитав те інтерв’ю уважно. І мене, як людину, яку ця війна торкнулася впритул, воно вибісило.Є речі, про які треба говорити прямо.Puratos Group не вийшла з Росії. Продали за минулий рік продукції на десятки мільйонів доларів. Тримають заводи в Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську. І сплачують російські податки. Ті самі податки, з які потім перетворюються в ракети, які летять по нашим містам, які трансформуються у дрони які вбивають солдат на фронті, які формуються у зарплати для тих не людей котрі катують і вбивають полонених українців.За даними KSE Institute, у Puratos в рф активів на десятки мільйонів доларів, і вони стабільно поповнюють бюджет агресора. Скрін додаю…Але в ювілейному інтерв’ю Puratos Ukraine про це немає ні слова. Росію там називають «країною, звідки летять ракети». Наче вони самі не мають там бізнесу. Наче не знають, хто ця країна і хто її фінансує.Зате є цілий великий блок, де компанія перераховує поіменно своїх працівників, які служать. І тих, хто загинув на цій війні. Людей, які добровільно чи в межах мобілізації взяли в руки зброю і пішли захищати країну від агресора. Інформація про їхню службу і загибель подана як елемент корпоративного піару. Скрін додаю…Це дуже цинічно і підло!!!По-перше. Публікувати імена військових, інформацію про їхню службу, поранення або загибель має право лише з дозволу самих військових або родин. Це персональні дані. Це питання безпеки. Це питання поваги. І мені хочеться запитати, чи компанія справді отримала згоду кожного з них, кожної родини загиблих. Бо в інтерв’ю про це жодного слова.По-друге. Коли корпорація, яка працює в Росії, експлуатує образ українських воїнів для свого піару, це не просто неповага. Це моральна деградація. Це спроба використати чужу жертву для того, щоб прикрити власний бізнес із державою, яка цю жертву спричинила.По-третє. Відповідальний бізнес має називати речі своїми іменами. Росія — агресор. Бізнес у рф — фінансування агресії. І чесний діалог з українським суспільством має починатися з визнання цього факту, а не з красивих інтерв’ю про «цінності» без слова правди про реальні дії групи.Puratos не зробив цього. Ні в інтерв’ю. Ні в інших своїх публікаціях. Вони ховаються за емоціями, за згадками про наших людей, за допомогою фондам, за всім чим завгодно, окрім правди.Коли я бачу, як імена загиблих ГЕРОЇВ використовують у промо-матеріалі компанії, яка платить податки країні, що їх убила, мені хочеться КРИЧАТИ.Сергій Соловей, АУ! - не фінансуйте вбивць, закрийте бізнес у московії. Це не питання піару. Це питання гідності.
👁 1,910 25-12-12 09:33
Чинуші з держпідприємства «Ліси України» просрали більше 300 мільйонів на приватні охоронні фірми. Товариство, я хочу, щоб ви почули ці цифри. Кримінальна статистика:ДП «Ліси України» (2024-2025):- 587 кримінальних проваджень розслідує ДБР.- Затримання топ-менеджменту: Керівник ДП «Ліси України», заступник Центрального офісу, керівники філій Поліського та Центрального офісів.- Масштаб: Від розкрадання 1,1 млн грн на рубках до 38 млн грн незаконного збагачення.2. Кримінальна статистика ДП «ЛІАЦ»:- Спроба вкрасти 180 млн грн на закупівлі ПЗ (зупинено БЕБ).- Викрито схему втручання в ЕОД: 10 000 несанкціонованих змін даних.- Хабар організатору — 10 млн грн.- Підозри отримали 13 осіб. 3. Дрова та Фортифікації (Зрада):- Штучний дефіцит лісу, закупівля через прокладки (+100-200% ціни).- Збитки: 100+ млн грн. Сьогодні нація живе у режимі виживання. Ми донатимо на пікапи, ми закриваємо збори на дрони, ми робимо все, щоб допомогти фронту, адже від цього залежить наше виживання, виживання нації стоїть на кону. Але існує паралельна реальність. Реальність державного підприємства «Ліси України», де війна використовується не для захисту держави, а для цинічного збагачення.У ДП «Ліси України» є своя, штатна державна лісова охорона. Це озброєні люди, які отримують зарплату на підприємстві. Але цього їм мало. Тільки за останній рік вони «злили» 317 мільйонів гривень на приватні охоронні фірми.Тільки вдумайтеся: у них були цивільні охоронники-сторожа, але вони найняли приватну за третину мільярда! Кого вони бояться в центрі України і що охороняють? Колишні лісогосподарські контори, які, за їх же словами - скоротили і продали!У ДП «Ліси України» є Наглядова рада. Там сидять поважні іноземці — громадяни Канади, Фінляндії, Латвії. Ми платимо їм по 350 тисяч гривень зарплати щомісяця.Їм офіційно повідомлено про схеми. Їм дали 48 годин на реакцію.І що вони зробили? Вони промовчали.Вони бачать ці 587 кримінальних справ. Вони знають про 10 тисяч втручань у систему. Але вони тримаються за свої крісла і зарплати.Іноземні фахівці перетворилися на дорогу декорацію, на «парасольку», яка легалізує це мародерство перед міжнародними партнерами і яка є черговим проявом меншовартості й плазування перед іноземцями. Це плювок в обличчя кожному волонтеру і кожному солдату.Цю зграю лісових підарасів необхідно негайно звільнити.Тандем Смаль-Болоховець, який організував цей штучний дефіцит і марнотратство, має понести покарання Наглядова рада має або виконати свою роботу і зупинити фінансування родин колаборантів, або піти геть разом з ними.Гроші лісової галузі мають працювати на перемогу України, а не на комфорт чиновників чи бізнес в «ЛНР».https://190.today/naglyadova-rada-dp-lisy-ukrayiny-mizh-pidozramy-slidstva-ta-mizhnarodnym-skandalom/
👁 9,280 25-12-04 06:26
Просто мерзота.Купа військових після поранень залишаються у війську у якості «талісманів»: і на фронт по здоров’ю не направиш, і не звільниш.Так, я можу погодитись із тим, що у війську є безліч людей, які не потрібні. Нам буквально необхідно «вирізати» до 2/3 бюрократичного апарату, але менше з цим. У війську є повно людей, без яких фронт не буде функціонувати.І величезна кількість цих людей потрапили на свої посади після поранень — із ГЗ, яке у більшості випадків є абсолютно недостатнім. У результаті всі ці люди, у кого є змога, підпрацьовують у таксі чи деінде.Я, перебуваючи на тиловій посаді, за останні пів року витратив тисяч 200-250 з власних заощаджень, які планував витратити на власну справу, здоровʼя, тощо, адже ГЗ (при чому по високій тарифній сітці) майже повністю йшло на витрати, пов’язані зі службою.Звісно, «добре», що високі зарплати у прокурорів, які шиють справи захисникам, котрі на початку вторгнення брали до рук зброю і зараз потрапляють під 263. Добре високі зарплати у нардепів, суддів, менеджерів УЗ.Звісно, добре, щоб був солідний прибуток у тих, хто ходить під «кришкою» Арахамії, у тих, хто кришує офіси у Дніпрі, хто дерибанить бюджет у прифронтових містах та всі інші.Під Києвом немає жодного села, де станом на зараз не будуються маєтки.Але, може, давайте ви всі трохи зменшите власні апетити і поділитесь із тими, завдяки кому ви взагалі можете знаходитись у цій країні?
👁 4,340 25-11-07 20:34
Топова «соросятина» Лещенко заговорив про «збитки УЗ» і потребу рятувати «Укрзалізницю».Може, якби ті, кому віддали УЗ, прибрали космічні мільйонні зарплати та раціоналізували менеджмент по-людськи, збитків було б менше? Після «реформ» кількість місць у поїздах зменшилася, ціни зросли — логічно, що менше людей обирають залізницю. Квитків часто немає ще до дня відправлення — і це не про тимчасовий збій, а про системну проблему. Люди змушені їхати «блаблакаром» або взагалі відмовлятися від поїздок.Про вантажні перевезення взагалі мовчу — логістика страждає, економіка від цього втрачає. Видно, що ці «грантові мамонти» довели УЗ до ручки й тепер хочуть ще трохи посидіти на високих посадах із захмарними виплатами з державного бюджету — коштів, які сьогодні раціональніше направити на фронт або на реальні програми допомоги ветеранам.Щодо Лещенка — є підстави для перевірок і порушення кількох службових справ. Чому «офіс» досі його тримає — незрозуміло. Ера соросів у «демпартії» минула, вектор змінився, а присутність таких фігур на керівних посадах створює проблеми як для міжнародного іміджу України, так і для внутрішніх сфер, куди вони потрапляють.
👁 3,930 25-11-07 12:46
Якби рф захопила Одесу в 2022 році, Гончаренко був би гауляйтером. Поясню чому. Наразі, народний обранець та близький соратник Петра Порошенка повчає та критикує ЗСУ і владу: мовляв, вони недієздатні, а на фронті – суцільні СЗЧшники, Україна програє. Ну, коротше, все в стилі «здавайся українець, русскіє ідут». Навіть більш радикальніше, ніж в його патрона Петра Олексійовича: тобто абсолютно російський наратив. Якщо порівнювати найбільш фанатичні Z-пабліки із заявами Гончаренка, складається враження, що автор – одна людина. І це не просто так. Майже кожну заяву Гончаренка транслюють російські пропагандисти. Скабєєва, Соловйов, Шарій та інші кремлівські говорячі голови подають члена фракції Порошенка як спікера від України. Гончаренко в них – головний ньюзмейкер по нашій державі. На мою суб’єктивну думку, Олексій – ФСБшна «консерва». Зараз виконує роль головного ньюзмейкера рф з України. Ширить російське ІПСО, хитає ЗСУ, намагається сіяти панічні настрої серед суспільства. Адже Олексій – патріот з дитинства. Тільки патріот росії. Бо хіба може людина, яку хоч щось пов’язує з Україною казати такі слова? «Не дадим, не дадим забрать у нас родной язык! Не дадим забрать у нас родную культуру! Не дадим попирать наши ценности! Наши дети будут говорить на русском языке! Мы позволили прийти к власти националистам, оранжевым, ржавым, которые разъедают нас! Мы прекрасно знаем, кто воевал с фашизмом, а кто стрелял нашим отцам, дедам и прадедам в спину! Мы никогда этого не забудем! Мы должны остановить нашествие национализма на благодатную землю Украины!». Ага, «нє забудєм! не прастім!». Подивіться, на нього. Він же абсолютно вірить у те, що каже. Це не спонтанний прояв почуттів до «матєрі рассєюшки». Гончаренко регулярно відвідував росію вже у війну та навіть позував на Червоній площі. А потім виявився членом партії «путінського жмурука» Петра Порошенка. Вважаю, Гончаренко був спеціально відряджений федеральною службою безпеки до політсили Порошенка. На підсилпення, так би мовити. Сам Петро Олексійович мав, а подекуди продовжує і досі мати тривалі бізнесові, політичні та родинні зв’язки з росією. Там торгував у війну, тиснув руку, продавав свої цукерки російським солдатам, які розстрілювали наших захисників, навіть гроші на вибори 2019 року возив з росії. Тому домовитися з Петром інтегрувати Альошу до партії з армовіровською псевдо патріотичною вивіскою не було складно. Тепер «консерву» активували. Путіну дуже потрібна дестабілізація в нашій країні. Тому Олексій щоденно відпрацьовує по методичці. Живисть своїми заявами російську пропаганду, та, як він сам казав: «астанавліваєт фашиствующіх націаналістав». Ховай російський паспорт, Льоша. Бо знайдуть же.
👁 10,400 25-10-15 13:20
Про патологічну жадібність Порошенка ходять легенди. Причому ця якість з роками набула у «гетьмана» якоїсь гіперболізованої форми. Свідченням цьому стала новина від самого «сивочолого» про те, що він поставив рекорд і, начебто, передав на фронт аж 25 РЕБів. Ну все, думаєш, виправився політик. Хоч щось вперше в житті купив за власні кошти. Але ні. Вийшло, як в тому анекдоті: не Порошенко, а держава, і не за його кошт, а за бюджет передала на фронт РЕБи. А Петро Олексійович як завжди лише попіарився: зняв відео, як передає ЗСУ РЕБи, куплені...за державний кошт. Треба відзначити, що Порошенко не вперше піариться на крові захисників за чужі гроші. І це не перша історія, коли гетьман конфузиться. Він може, наприклад, прийти у вбранні за декілька мільйонів на фільм про закатованих в Бучі, або просити гроші у закордонних партнерів у пальто вартістю декілька тисяч євро Витрачати власні кошти Порошенко звик хіба на рекламу себе на бордах, де розповідає як задонатив «трильйони мільйонів» на ЗСУ. Любить «гетьман» показувати і начебто власні господарські «здобутки»: наприклад, як ледь не особисто заасфальтував вулицю в містечку на Вінниччині. Про те, що це зроблено за бюджет громади, він, звісно, промовчить. Щедрість Порошенка – в основному за чужий рахунок. Те ж стосується і начебто допомоги ЗСУ. Спочатку ГОшки Порошенка збирають донати з людей, потім за ці донати купується техніка для війська, а Петро з Мариною її вручають під об’єктиви камер. Ще більше цинізму цій історії додає те, що Порошенко – офіційний мільярдер. Він входить у трійку олігархів. Він – найбагатший депутат у Європі: заробляє більше ніж усі євродепутати разом. А їх у Європарламенті – 750. І якщо і дарує він мільйони доларів, то лише своїм синам-ухилянтам, який переховуються від військової служби у Лондоні.
👁 2,020 25-09-24 11:23
На жаль, сьогодні до нас дійшла погана звістка. Отримали підтвердження, що учасник нашого затишного чату, наш товариш та просто хороша людина Андрій Чубарай, відомий під ніком Andrew C таки загинув під Суджею торік у серпні.Андрій був скромним, навіть потайним, оберігав свою конфіденційність, тож ми небагато знали про його особистість, хоч і багато спілкувалися. Тому коли він зник, ми по-різному намагалися дізнатися його подальшу долю: зверталися до менеджерів якогось ноунейм банку, перелопатили усі некрологи Тернопільщини, думали навіть прийти в автошколу, де він вчився. Давали клич до бійців 80ки. Але, на жаль, через крихти інформації, яку ми мали, не вдалося нічого знайти.Андрій був добрим, надійним, відповідальним, дуже любив тварин, рок, лор Сталкера і пожежні машини.Сьогодні з посту його мами ми дізналися також, що він захоплювався моделюванням і писав свою книгу.Він завжди допомагав родинам загиблих. Тепер ми просимо зробити те ж саме для ньогоКарти матері:4149609014056685 5457082251064338 (обидві Приват).Також прошу вірян згадати Андрія у молитві.Чубарай Андрій Сергійович (10.10.1998 - 22.08.2024)Presente!
👁 18,800 25-09-20 20:44
Шановна пані Мар'яна Безугла, доводжу до Вашого відома:Створення штурмових підрозділів — логічний розвиток цієї війни. Подібні процеси проходили практично в усіх арміях, коли конфлікт переходив у позиційну фазу. Це закономірний етап.Утворення управління покращить керування підрозділами, сприятиме обміну досвідом, уніфікує підготовку та прискорить впровадження новацій, зокрема тих, що стосуються збереження життя й здоровʼя військовослужбовців — а це найголовніше.Штурмові підрозділи й так існують — ніяких нових частин не створюється; створення Управління лише підвищує ефективність і спрощує застосування вже сформованих і діючих підрозділів, деякі з яких мають багату історію та були створені ще в 2014 році.Ваш фаталізм недоречний — він принижує честь і гідність українського штурмовика, того, хто сьогодні виконує одну з найважчих робіт на фронті. Штурмові підрозділи — це далеко не лише про наступ. За своїм стратегічним задумом вони також є ефективним інструментом оборони, контратак та вимотування ворога в активній обороні з подальшим закріпленням позицій піхотою.Саме навчені й належно забезпечені штурмовики, а не виснажені важкими боями лінійні піхотні підрозділи, мають відбивати ключові захоплені ворогом позиції — їхня втрата загрожує розвалом оборони.З Вашого боку недалекоглядно говорити про «нейтралізацію сильних лідерів». Усі штурмові підрозділи були сформовані або на базі добровольчих батальйонів, або ж добровольцями вже у лавах армії. Саме тому у нас майже відсутній «совок». Наші командири виросли з добровольчих підрозділів — і це багато про що каже.Лише за останні місяці штурмовики внесли вагомий, а подекуди й ключовий вклад у наступні операції: • зупинення ворожого прориву в районі Степногірська та стабілізація ситуації під Запоріжжям — 210-й та 33-й ОШП; • стримування темпів наступу на Новопавлівському напрямку — 5 ОШБр і 214 ОШБ; • вагомий внесок у зрив планів ворога на Сумщині — 24 ОШБ, 253 ОШБ, 33 ОШП, 225 ОШП; • прямо зараз у районі Покровська — Добропілля проводиться операція, за якою у майбутньому писатимуть підручники з воєнної науки.Це лише найбільші й найпомітніші результати штурмовиків — і лише за останні місяці.Ніякого приниження чи конкуренції між штурмовими підрозділами та ДШВ немає. Ми — брати по зброї й чудово доповнюємо одне одного. Деякі з найуспішніших наших операцій були проведені саме у взаємодії з ДШВ.Ваша маніпулятивна публікація не має нічого спільного з реальністю й посягає на честь та гідність українського штурмовика.З повагою,речник Управління штурмових підрозділів — Олексій Свинаренко (позивний «Сталкер»)