Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Так смачно | Відеорецепти
Додано 14 лип 2024

Так смачно | Відеорецепти

@tak_smachno
Кількість підписників: 4 911
Фото: 948
Відео: 5,740
Посилання: 3,990
Опис:
🥣 Рецепти страв, які легко повторити вдома. Ділимося смачними ідеями😋 👉Щодо реклами пишіть: [email protected] Наш бот для ваших рецептів: @smachno_feedback_bot

👥 Кількість підписників

4 911
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -15

👁️ Середній перегляд на повідомлення

918
Середній/День:: 1,050
Середній/Тиждень:: 876
ERR: 18.69%

📊 Кількість повідомлень на день

4.6
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 4.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Шоколадно-гарбузовий кекс 🎃🍫Ну дуже ошатний і красивий в розрізі! І не менш смачний! Обовʼязково печіть!Знадобиться:Для гарбузового тіста; 100 г запеченого гарбуза (печу в микрохвильовці)60 г олії1 яйце 75 г цукру Цедра лимону або апельсину/мандарину 115 г борошна 1 ч.л розпушувача 1 ст.л манкиДля шоколадного тіста:70 г вершкового масла120 г цукру1 ч.л ванільного цукру 2 яйця50 г сметани 125 г борошна 30 г какао1 ч.л розпушувача 1/4 ч.л содиГарбуз і олію обʼєднати блендером.Яйце збити з цукром, додати гарбуз з олією.Всипати усі сухі інгредієнти і перемішати лопаткою до однорідної маси.Викласти жовте тісто в форму для кексу Мʼяке масло збити з цукром. Додати по одному яйця кожен раз гарно збиваючи. Потім сметану.Змішати усі сухі інгредієнти, додати і замісити тісто. Викласти його поверх гарбузового тіста.Пройтись по тісту паличкою для суші, протикаючи його до дна. Хай вони трошки подружаться.Випікати кекс 50 хвилин при 180С Остудити на решітці. Посипати пудрою і подавати до столу.Можна подавати теплим з кулькою морозива.
Рецепт яблучно-макового штруделю🔥Нам потрібно:Тісто філо - 1 упМасло вершкове - 200 - 250 гр;Яблука середні - 4 шт;Крохмаль кукурудзяний - 15 гр;Сік половини лимону Цукор - 70 гр; (за смаком)Кориця - 5 гр;Макова начинка - 350 грГорішки за бажанням Яблука бажано брати різних сортів. Чистимо і нарізаємо хаотично. Викладаємо на пательню, додаємо цукор та корицю і тушкуємо. Нам потрібен сік. Далі загущаємо нашу яблучну начинку крохмалем, розведеним в соці лимону. Начинка готова.Викладаємо 2 листа тіста філо, трішки один на одного, як на відео. Добре змащуємо розтопленим вершковим маслом. Так робимо ще 2 рази. Тобто у Вас має вийти 3 шари тіста. Верхній шар не мастимо маслом. Його змащуємо маковою начинкою. Начинку розподіляємо рівномірно. Зверху кладемо ще шар листів філо. На цьому моє тісто закінчилось, якщо у Вас ще залишилось, то викладіть ще шар тіста, але обовʼязково перемажте маслом. Далі викладаємо з краю яблука (як на відео) і можна посипати горіхами. Скручуємо рулет. Спочатку краєчки, а потім вже в рулет. Обовʼязково зверху змастимо вершковим маслом і зробимо надрізи, але не до кінця. Так рулет можна буде нарізати після випікання по цим надрізам і він не буде кришитись. Запікаємо при 180 приблизно 30-40 хвилин. При подачі посипаємо пудрою. Готово 🤩Підписатись👉Щодо реклами пишіть: [email protected]
Корисний крем-суп з кабачків🫶🏻Беремо:300 г цибулі (2 шт.)150 г моркви (1 шт.)300 г картоплі (3 шт.)1 кг кабачків (4 шт.)3 зубчика часнику 150 г плавленого сирурослинна олія та вершкове масло (для смаження)сіль (за смаком)петрушкаПриготуємо крем-суп з кабачків: Нарізаємо дрібно цибулю та часник. Моркву нарізаємо або натираємо на терці. Очищуємо кабачки, картоплю та нарізаємо невеликими шматочками. На суміші рослинної олії і вершкового масла смажимо цибулю та часник. Коли цибуля стане прозорою та трішки золотавою, додаємо моркву, картоплю, кабачки. Заливаємо воду, щоб вона майже покрила овочі. Солимо. Накриваємо кришкою та лишаємо на повільному вогні на 30 хвилин. Додаємо натертий плавлений сир. Перемішуємо та залишаємо на повільному вогні ще на 5 хвилин. Пробиваємо крем-суп занурювальним блендером до однорідної консистенції. На цьому етапі доводимо крем-суп до смаку, при потребі, додаємо сіль. Крем-суп можна подавати з сухариками, обсмаженим беконом та петрушкою. Смачного 🫶🏻🤩Підписатись👉Щодо реклами пишіть: [email protected]
Бабка нягре або капронова баба🤎Інгредієнти:- Борошно 400 г- Цукор 300 г- Яйця 10 шт- Молоко 500 мл- Кефір 250 мл- Горілка 25 мл- Олія 200 мл- Сода 1,5 ст. л.- Панірувальні сухарі і масло (для змащення форми)Спосіб приготування:1. У великій мисці змішуємо борошно, цукор, соду, додаємо олію і гарно вимішуємо (виходить досить густа та щільна маса);2. Додаємо до цієї маси кефір і молоко, розмішуємо та збиваємо міксером до однорідності;3. В окрему миску вибиваємо яйця, збиваємо їх до утворення піни (як на відео), потім вливаємо горілку, акуратно перемішуємо і змішуємо цю масу з основною (тісто виходить досить рідке, схоже на тісто для млинців);4. Форму для запікання змащуємо маслом і притрушуємо сухарями (найкраще брати чугунну форму, але підійде і звичайна);5. Вливаємо нашу масу у форму, накриваємо зверху фольгою і ставимо запікатись у розігріту до 200 градусів духову шафу на 1,5 год, потім зменшуємо температуру до 100 градусів і випікаємо ще 1,5 год (бабка має вийти темно-коричневого кольору).🤩Підписатись👉Щодо реклами пишіть: [email protected]