Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стійкість для стійких
Додано 14 лип 2024

Стійкість для стійких

@stijkist
Кількість підписників: 12 593
Фото: 1,610
Відео: 527
Посилання: 73
Опис:
Канал веде Світлана Ройз. Проєкт твориться в партнерстві і за підтримки ГО Вчися

👥 Кількість підписників

12 593
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: -24
Середній/Місяць:: -180

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 795
Середній/День:: 3,750
Середній/Тиждень:: 3,286
ERR: 30.14%

📊 Кількість повідомлень на день

2.2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 2.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Сьогодні міркували, чи дійсно може бути пустота всередині. І прийшли до висновку, що напевно, пустота відчувається - коли ти перестав на деякий час відчувати контакт з тим, що тебе раніше наповнювало. Можливо, зараз йде інвентаризація цінностей, може бути відчуття спустошення від втоми.Коли людина пережила травматичний досвід, картинка її світу розбивається. І в цих розламах може бути пустота - в знаннях та відчуттях себе та світу.Я просила сьогодні знайому, яка казала, що відчуває пустоту, відчути - "вона" біла, сіра, чорна чи різнокольорова. Взяти папір такого кольору. Намалювати контур людини. І (ця жінка досвідчена, має всі матеріали) - почати малювати. Але тільки, коли виникне імпульс, бо цей процес не потрібно прискорювати. Іноді нам важливо дозволити собі це обнуління. Розмальовувати, коли буде готова, відчути, яке наповнення "за" відчуттям пустоти. Малювати все, що завгодно, будь-які форми та образи.Її "заповненість" була такою красивою!!!Доброї безпечної ночі 🌻#роздуми@stijkist Світлана Ройз
Сьогодні в наших "2 хвилинах для себе" дуже проста #практика, я зараз її роблю в автобусі. Ми торкаємось язиком верхнього піднебіння. Десь 1,5см за верхніми зубами.1. З погляду нейробіології ми так активізуємо блукаючий нерв і допомагаємо собі в заспокоєнні.2. Поспостерігайте, коли у вас закритий рот, яке положення язика? Ортодонти кажуть, що правильно, коли язик торкається верхнього піднебіння. Наче розпластується по ньому. Якщо ви часто стискаєте щелепи - окрім вправ, що ми робимо, важливо ще й нагадувати собі тримати язик "вгорі".3. В практиках йоги та ще багатьох системах таке положення язика називалось замок чи "набхі - мудра". Таких положень язика три - вітер - вогонь - вода. Древні кажуть, що коли ми торкаємось піднебіння, наче хочемо сказати м'який звук Н (це положення "вітер"), це допомагає акумулювати, не розсіювати енергію.4. Косметологи кажуть: таке положення язика допомагає в формуванні овалу обличчя. (Я поки не розібралась внаслідок роботи яких м'язів).🌻@stijkist Світлана Ройз