⚡️Львівська митниця ⚡️⚡️ХАБАР⚡️📌джерела повідомляють, що 26.03.2025 за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури слідчими СУ ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу УСБУ у Львівській області, в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 369-2 КК України задокументовано протиправну діяльність начальника митного поста «Львів-поштовий» Львівської митниці, одіозного митника з «багатим» минулим Приходька Юрія , в народі «Студента» 📌він начебто вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в загальній сумі 23 000 доларів за вплив на прийняття рішення службовими особами вказаного митного поста щодо безперешкодного митного оформлення міжнародних поштових відправлень без сплати заявником митних платежів 🫰 📌після одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 20 000 доларів Приходька Ю.Б. затримано в порядку ст. 208 КПК України, планується повідомлення про підозру і обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою 👀📌у звʼязку з такими подіями виникає одне питання: чи «відмажуть» і цього разу Юрія Борисовича? 📌чекаємо на офіційні повідомлення📑
✍️рубрика - мені пишуть✍️📥 «… є ряд питань до департаменту кадрів Держмитслужби 🔍Тут на селекторній нараді ви оголосили про повний стоп 🛑 по переведеннях та призначеннях на 2 тижні у звʼязку з тим, що чекаєте начебто якихось «розʼяснень», «інструкцій», «постанов»…Суть в тому, що однією з заборон була «заборона покладання в.о на особу, яка або працює в іншому підрозділі, або взагалі в іншій митниці «ШАНОВНІ» кадровики та його керівник департаменту Анатолій Тищенко, прокоментуйте наступне :- як ви зібрали пакет документів та підготували наказ на в.о заступника керівника Закарпатської митниці Сімчука Олександра, який є діючим керівником ВМО «робочої» зміни на Грушеві, Львівської митниці ⁉️- як ви зібрали пакет документів та підготували наказ на в.о заступника керівника Закарпатської митниці одіозного Тараса Кравченка, який є діючим працівником Рівненської митниці ⁉️і якого дууууже лобіює пан Райков 🤔»📥📌цікавий та вибірковий підхід у центральному апараті Держмитслужби, чи не так? Що скажете ?
📌ну що ж, після 2 місяців паузи Львівська митниця таки «поїхала» 🛃📌джерела повідомляють, що «поїхали» не всі, а виключно лише частково ті, кого визначили «служба» та інші дотичні органи 📌ми обовʼязково оприлюднимо оновлений список «робочих змін» та їхні «умови» праці, але сьогодні про Краківець, який і відкрив серію контрабасу 🫰 📌керівник ВМО№ 1 Демків Олексій Ігорович, кажуть, що ви дебютант 🥳 , який вправно відкрив чорні ворота в Україну і сьогодні з 8ї години ранку все прорвало : Китай 🇨🇳, догруз, побутова техніка , продукти харчування та багато чого іншого …Шановна «робоча зміна», а ви впораєтесь за 2 години підчиститись і пульнути все ? Хоча джерела підказують, що співробітники контрабанди, які є в зміні (Стециза , Лопотич , Андрієв, Гриценчук ) вправно допомагають в «чорному» пропуску🤔📌ну і 🍒 вишенька на торті🎂 📥 «сам керівник Львівської митниці Кузнік ОСОБИСТО у всіх суміжних служб погодив дану зміну як «робочу» та взяв обовʼязок нести за неї відповідальність..»📥 - цитую джерела 📌далі буде 🍿
📌публікація про «оновлені» Нижанковичі Львівської митниці ледь встигла набрати оберти, як підписники надіслали нову, скандальну історію про цей пост🍿Золоті Нижанковичі 😂⬇️Опис ситуації від підписників⬇️📥 «Золото насправді їхало на ВМО 3 - старший зміни Думʼяк. Контрік на вмо 4 був замінений за інший зальот.Так от, заїхав громадянин на вмо 3, в якого з собою було близько 200 000 $ готівкою , зброя та злитки з золота. Автомобілів рухався по зеленому коридору, що автоматично засвідчує відсутність будь-чого для декларування. Однак прикордонною службою було виявлено усе вище перелічене майно, після чого зелені підняли кіпіш !Лише після втручання керівництва львівської митниці справу «порішали», а саме змінили талон з зеленого коридору на червоний , що дало можливість громадянину задекларувати вищевказаний товар 😳Після вищезазначених подій товар був тимчасово вилучений та поміщений по МД 1 на митний склад. Тепер товар буде безперешкодно завезено назад в Україну після повернення громадянином з Польщі🇵🇱 ВМО 3 , Ви топ) спеціалізація у Вас крута 😎 :- зброя - гроші - золото»📥🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿
✍️рубрика - мені пишуть✍️📥 «Як зʼясувалося, податкова служба Хмельниччини за кількістю інвалідів не відстає від прокуратури. Зараз почалася перевірка. Але перевіряти потрібно не лише чоловіків, а й жінок, які, завдяки здебільшого очевидно купленій інвалідності, «відхрещують» у такий спосіб своїх чоловіків від мобілізаціїЯскравий приклад тому: 35-літня керівниця пресслужби ГУ ДПС у Хмельницькій області Тетяна Банашко, яка придбала інвалідність під час повномасштабного вторгнення з легкої руки відомої вже всім Тетяни Крупи.І це, звичайно, не без умислу, адже її чоловік - Олександр Банашко очолює дуже «прибуткове» провідне управління.. Обоє «трудяться» пліч-о- пліч в одній і тій же же структурі, не зважаючи на конфлікт інтересів.До речі, Тетяна Банашко за минулий рік, як податківець-інвалід отримала 64 тис. гривень пенсії .І це далеко не поодинокі факти-свідчення того, як лжепатріоти наживаються на війні, уникаючи виконання основного конституційного обов’язку.Висновки робіть самі»📥📌як вам такий лист? Як на мене - доволі цікавий 🤔
✍️рубрика - мені пишуть✍️📥 «Добрий день! В ГУ ДПС у Хмельницькій області, а саме у відділі фактичних перевірок склалася дуже цікава ситуація, а цікава ситуація заключається в наступному: переважна більшість працівників відділу фактичних перевірок мають інвалідність, що допомагає їм уникати мобілізації та отримувати з державного бюджету великі кошти за інвалідність незаконно, це в переважній більшості здорові люди, які ведуть активний образ життя, ходять у спортзал, випивають та розважаються у найкращих ресторанах Хмельниччини. Зокрема це Лужецький Р., Подра П., Кальянов Ю., Томашевський А., Шупер С., Степанович О., Ковальський В. Серед них явно виділяються заступник начальника відділу Степанович Сашка (він же дрібний злодюжка шоколодок та ікри у супермаркетах м.Хмельницький) та начальник відділу Ковальський (кунік) володя. Перший (Степанович О.) має інвалідність та отримує з бюджету України понад 50 тис.грн на рік, другий Ковальський в. отрумує ПОНАД 250 тис.грн на рік, чим навіть переплюнув свого кума та покровителя Олійника Олексія (колишній головний прокурор Хмельницької області). Цікаво як у таких державних службовців взялась інвалідність, як вони взагалі можуть на такій відповідальний роботі (фактичні перевірки) здійснювати діяльність з 2 групою інвалідності, просто сором»📥📌як там обстановка на Хмельниччині?)
#ДПС #ГУДПС_Житомирської_області Декілька днів тому повідомляли про корупцію в ГУ ДПС Житомирської області. І ось сьогодні гучні затриманні в королівстві Олександра Мʼясковського.Під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора начальнику відділу управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Житомирській області було повідомлено про підозру за фактом отримання неправомірної вигоди. Згідно з розслідуванням, посадовець вимагав від представника компанії хабар у розмірі 6 тис. доларів США для уникнення анулювання ліцензії на торгівлю пальним.У липні 2023 року він запропонував сплачувати цю суму частинами — по 500 доларів США щомісяця до кінця терміну дії ліцензії. У вересні та жовтні було задокументовано отримання 42 тис. грн хабара за два місяці, після чого посадовця затримали згідно зі ст. 208 КПК України.Підозрюваному призначено запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Досудове розслідування продовжується, а слідчі працюють над накладенням арешту на його майно.
✍️рубрика - мені пишуть✍️📥 «за час роботи на державній службі родина начальника управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Вінницької митниці Євгенія Шалімова нажила досить багато майна: Audi Q8, Zeekr X, Tesla Model S, елітна нерухомість в столиці на Дніпровській набережній (пентхаус в новобудові), де на фінішній стадії перебувають ремонтні роботи, квартири в Туреччині. І це ще неповний список. І лише частина з цього задекларована. Цікавим є той факт, що працюючи на Вінницькій митниці, Євгеній не декларує жодної нерухомості в окрузі: ані оренди, ані безкоштовного користування житлом. Натомість протягом приблизно року він проживає в бутик-готелі ТОВМЕД або в готелі ХУТІР, де систематично відбувались масові застілля 🥃Ціна проживання за добу з сніданком в цих готелях коливається в районі 1500 грн/доба. Якщо порахувати кількість оплачених діб в місяць + заправка Q8 з постійними поїздками до столиці, то заробітньої зарплатні точно не вистачить … в чому ж логіка такої роботи ?»📥📌наші чиновники готові працювати в мінус ? 😂
«На якій з митниць найбільш розповсюджені корупційні прояви», - результати тижневого опитування❗️Результати опитування цілком прогнозовані, і підтверджують старий тезис про те, що географічна структура сприйняття корупції у митній системі обумовлена двома факторами 1) логістика і 2) політика.Після воєнної переорієнтації товарних потоків, вікна (а точніше дірки) на кордоні зосереджені у західному регіоні. Тому Львів...Водночас, Одеса як південне вікно для тіньових потоків. У разі подальшого розвитку контейнерного сполучення цей антирейтинг може ще підрости.Характерно, що майже 30% респондентів вказали про поширеність корупції на всіх великих митницях, що може свідчити про високий антирейтинг митної системи в цілому.Що дивує - антирейтинг чомусь не зачепив Чернівців..., Київ - як найбільше місце оформлення, до того ж близьке до політичних "центрів прийняття рішень".Результати опитування👇Лідером антирейтингу є західний регіон, - 70%, а серед найбільших митниць перше місце займає Львівська, - 44%, далі з 22% кожна, йдуть Одеська та Закарпатська Серед менших митниць, переможцем антирейтингу є Рівненська митниця, - 40% (що дивно, але проти цифр не попреш🤔), далі друге та третє місце займають Вінницька та Івано - Франківська з 32 та 30% відповідно.Сказати, що результати дуже сильно здивували, але ж ні, все закономірно. Статистична похибка також має місце бути, але перші місця сталі, бо відрив від інших складає більше 5%Ну, якось так!Необхідно щось змінювати, бо болото яке не рухати бетонується☝️p.s. в анонімному опитуваннях прийняли участь 4554 респондента
✍️рубрика - мені пишуть✍️📥 «24-го липня заступник директора департаменту контрабанди Держмитслужби Володимир Ковтун відмічав свій день народження 🎁 Але святкувати його вирішив в пʼятницю, 26-го числа, в одному із найбільш елітних ресторанів Києва в Голосіївському районі 🍽️ На заході був присутній весь митний бомонд та відомі контрабандисти 🫰Серед запрошених були і Микола Беззубенко , і Дмитро Падун - директор «департаменту тарифів», Свєтка «тарифщиця»(яка обілечує всіх і всюди), Колобродов Андрій (керівник КММ), Райков Деніс та інші…Захід міг би виявитися звичайною пиятикою і завершитися «обличчями в салаті», якби не шалений сюрприз від працівників НАБУ 🎁 , які завітали в ресторан прямо з обшуками👀Всі були не дуже раді такому сюрпризу від НАБУ, але обшук також провели і в авто Райкова Деніса: в черговий раз вилучили талефони📱 Тож свято не зовсім вдалось …Самим спритним виявився Колобродов Андрій, який втік через дах ресторану та вибрався на вулицю. Мабуть, йому було що приховувати … Тепер в митних колах його називають не Андрій «колобок», а Андрій «чердак»🤣І саме цікаве те, що на тижні, що минув, КОВТУНА було звільнено з лав Держмитслужби. І тут знову запитання до голови : чому одних звільняють, а інших ні ? Особливо, якщо Райков уже лідер по кількості проведених обшуків…деталі згодом»📥📌друзі, цей лист - просто неймовірний і нагадує радше якийсь фантастичний памфлет. Але деталі настільки витончено підкреслені, що складається враження , що ситуація правдива. Може хтось щось чув?)🤔