Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Середич.info
Додано 14 лип 2024

Середич.info

@seredych
Кількість підписників: 28 448
Фото: 3,040
Відео: 1,190
Посилання: 1,950
Опис:
📌ЗВʼЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ👇🏼 @Seredychinfo_anonymous_bot

👥 Кількість підписників

28 448
Середній/День:: -33
Середній/Тиждень:: -103
Середній/Місяць:: +1290

👁️ Середній перегляд на повідомлення

18 311
Середній/День:: 15,100
Середній/Тиждень:: 17,686
ERR: 64.37%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,670 26-06-19 12:40
⚡️Суд заарештував кошти закарпатського митника Василя Пупени у справі про незаконне збагаченняПечерський райсуд Києва арештував велику суму готівки, вилучену ДБР під час обшуків у справі інспектора митного оформлення МП «Тиса» Василя Пупени. Загалом заблоковано 184 940 євро, 154 176 доларів та 65 500 грн.Гроші знайшли під час обшуків 8 квітня 2026 року в межах справи про незаконне збагачення та корупцію. Суд виніс дві окремі ухвали:▪️Перша стосується 19 000 євро та 80 000 доларів, які ховали у спеціально облаштованих схованках. Заяви захисту про легальність походження грошей суд відхилив, підтримавши позицію прокурора.▪️Друга — ще 165 940 євро, 74 176 доларів та 65 500 грн, які захист намагався видати за «позику», але не зміг надати жодних документів.Наразі вся готівка має статус речових доказів. Арешт накладено також для забезпечення можливої конфіскації майна. Справу кваліфіковано за кількома статтями ККУ (зокрема, за статтями про шахрайство, зловживання службовим становищем та незаконне збагачення).📄 До речі, як я повідомляв НАЗК виявило у Василя Пупени незаконні активи на 23 мільйони. Офіційні доходи родини не покривали елітне майно, записане на родичів: будинок площею 330 кв.м із землею в Ужгороді (вартістю ~21 млн грн) та кросовер Skoda Kodia 2024 року (1,9 млн грн). Версію родини про «позики та власні сили» визнали фіктивною. 🗣Надіслати новину📱 Віталій Глагола | Підписатися
👁 24,300 26-06-16 13:39
✍️рубрика - мені пишуть✍️📥 «Уся митниця «гудить» про ротації на західному кордоні !Не обійшла ротація і відомого митника, керівника ВМО 2 митного поста Нижанковичі Юрія ТовтаТак, згідно наказу про ротацію він має нести службу на митному пості Мостиська, ВМО 3Однак Товт Ю.М. вийшов на роботу лише на одну зміну, після чого відкрив «фіктивний» лікарняний та влаштував собі міні-відпустку 🌳 Одним із його хоббі є мисливство. У звʼязку з тим, що зараз сезон для полювання є закритим, то Юрій Михайлович нічого кращого не придумав аніж поїхати на «браконьєрку» до сусідіньої Волинської області 🤯Так, під час незаконного лікарняного та незаконно полюванню він натрапив на патруль єгерської служби в угіддях біля кордону. Після чого почалась втеча від останніх 👀Під час переслідування «джипу» митника останній викинув рушницю в вікно автоРезультат : Авто з митником все ж таки наздогнали 🚨Рушницю знайшли 🚨Незаконну здобич також 🦌 Інформовано правоохоронні органи» 📥📌Оце так лист ! Очікуємо результат від ДБРу та коментар митниці 📄
👁 14,300 26-06-04 18:33
Ми вистояли, і навіть у темряві стійкість українців збереглася.Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який був змушений звертатись по допомогу в Пхеньян.І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж уперше в історії Росії.Ви розраховували, що українцям не вистачить сил захистити себе, але тепер наші хлопці допомагають будувати захист нашим партнерам на Близькому Сході та в Затоці.Ви сподівалися на внутрішню смуту в Україні, але це проти вас збунтувалися ваші ж військові формування. 23 червня буде чергова річниця, і замовчування не зітре з історії цей факт.І це зараз на вас дивляться з очевидною втомою ваші ж урядовці, бізнесмени та пропагандисти. Світ це бачить.У світу немає втоми від України, на яку ви довго розраховували. А от від Росії є втома навіть у тих у глобальному світі, хто допомагає вам обходити санкції та підтримувати на плаву економіку.Ви не можете цього не помічати. Після 26 років старість почала брати своє. Чим далі, тим більшою буде втома і від вас.Ми бачили документи від розвідки, що ви зараз розглядаєте плани війни ще й на 2027 і 2028 роки. Також ми знаємо, що ви сподіваєтеся, що балістика зробить для вас те, чого не зробило все інше. Ви хочете втягнути ще більше у війну Білорусь, і зараз ми змушені готуватися ще й до цього. Ми бачимо, що ви розігруєте якусь партію з Придністров’ям. Ваші пропагандисти погрожують так чи інакше всім сусідам Росії. Чи дійсно ви хочете пройти через все це?Вибір зараз за вами.Досить війни.Україна пропонує закінчити цю війну.Треба зробити це чесно, достойно й гарантувати, що не буде нового розпалення війни.Ми бачимо, що Сполучені Штати приділяють усю свою увагу питанню Ірану, і неправильно просто чекати, коли у їхній увазі черга дійде до війни у Європі.Україна пропонує закінчити війну у форматі між нами і вами.Я пропоную вам зустріч.Усі чули, як ваші представники, посміхаючись, говорили, що я начебто можу приїхати в Москву. Але після таких 26 років українському лідеру у вашій столиці, як і російському лідеру в Києві, робити нічого.Є країни, які традиційно приймають лідерів для вирішення питань війни і миру. Швейцарія, Туреччина, країни Арабського світу – багато хто може і хоче прийняти цю зустріч.Саме лідери вирішують ключові питання – так було й буде завжди.Я пропоную визначити чітку дату зустрічі.Ми чули, що вам пообіцяли на Алясці вирішення якихось речей, які стосуються України та Європи. Але ви бачите, що українські та європейські питання вирішуються не в Анкориджі.До розпочатого між нами двостороннього треку можуть приєднатись інші визначені учасники.Оскільки війна триває у Європі, і нам в Україні потрібні гарантії безпеки, і ви для себе хочете гарантій безпеки, логічною видається участь тих, хто справді може виступити гарантами.Ми вважаємо, що участь Європи потрібна – тих, хто дійсно має спроможність впливати на ситуацію.Ми вважаємо, що Сполучені Штати мають бути в процесі, і це те, що може визначити конфігурацію нової архітектури безпеки в нашій частині світу.Ми вже мали досвід багатьох договорів із Росією та Мінських угод, які не спрацювали. Тому потрібно знайти передусім наші двосторонні відповіді на питання, які є, і не ховатися від складних питань за будь-якими формулюваннями, технічними групами або втратою часу в човниковій дипломатії.Своєю війною ви назавжди розмежували Україну та Росію.Лінія фронту зараз – це лінія, з якої має початися дипломатія.Україна готова припинити вогонь повністю – для часу, коли триватимуть перемовини. І це стандартна практика, яку підтверджують зараз і обставини навколо Ірану. Спроба встановити реальну тишу – це найкращий старт, щоб почати говорити один з одним. Ми вважаємо, що це буде не просто спробою, а реальним припиненням вогню, якщо ви цього захочете.Ви знаєте, що моніторинг припинення вогню по лінії зупинки можуть забезпечити Сполучені Штати.Україна готова до обміну військовополоненими за принципом «всіх на всіх», і це може стати хорошим прологом до закінчення війни.
👁 19,600 26-05-29 14:58
⚡️джерела повідомляють, що керівник ТУ БЕБ у Київській області Віталій Перунін написав заяву на звільнення 📄📌сталося це після того, як учора СБУ та ДБР викрили на хабарях двох посадовців БЕБ України 🫰 📌один із них, старший детектив Територіального управління БЕБ у Київській області, вимагав хабар від фігуранта кримінального провадження за його непритягнення до відповідальності 📌конкретні дані цього хапуги і іншого , який за гроші «допоміг» бізнесмену отримати ліцензію на право зберігання пального на складах компанії, мені невідомі 📌але джерела підказують, що минулого тижня по 190 статті було затримано ще одного «бебівця», про що не повідомили у жодному ЗМІ. А якраз його дані мені відомі. Ним нібито є Кац Давид . Людина з таким іменем є головним спеціалістом відділу цифровізації інфраструктури, кіберзахисту, безпеки та інноваційного розвитку Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ТУ БЕБ у м. Києві 📌от тільки якщо керівник обласного БЕБу заяву на звільнення написав, то очільник столичного осередку мовчить , наче риба в воді 💧 📌хто там в столиці засідає зараз? Хтось щось чув ?
👁 22,600 26-05-27 13:24
✍️рубрика - мені пишуть✍️📥 «Незабаром останній дзвоник у усіх школах , випускні в ВУЗах, попит на квіти неймовірний 💐З приходом нового очільника ДМСУ Ореста Мандзія до зазначеного виду товару «квіти» позиція була принципова: виключно все по закону і ніяких схемДовідково: Зазвичай квіти здійснюють вʼїзд в Україну через зону діяльності Волинської митниці , інколи Львів.У звʼязку з тим, що товар потребує контрольованого температурного режиму, його розмитнювали або в зоні діяльності митниці, яка здійснювала пропуск, або по дорозі до столиці (Рівне, Житомир), або в Києві, де є відповідні умови для розвантаження , огляду та зберігання на відповідному терміналі з мінусовими температурами з метою того , щоб товар не втратив свої властивості. (Був придатним). Київ найкращим є варіантом і кінцевою точкою.Однак по Україні зафіксовано спад обʼєму розмитнення та ввезення квітів на фоні подій , які описані вище та зазначеного попиту💐🌷🌹🌺Но тут зʼявляється Тернопільска Митниця на чолі з Юрієм МацібороюНечесні імпортери знайшли «чесного» Юру та масово почали в морозильниках🚨🚨🚨🚨оформляти «горшки, землю для квітів, саджанці»🚨🚨🚨🚨🚨Цікаво що там їде по факту і чи не має міксу … і чи не їде зріз квітів … ‼️‼️Скільки було оглядів ?які ризики спрацьовували ?як відпрацьовувались імпортери ?Ну і ще одне за питання до Керівника департаменту Конрабанди Соломко : Ви знаєте про міграцію субʼєктів ?доповідали про це голові ? Які заходи вживає(вжив) з даного питання департамент? Скільки платежів зроблено з 1 авто ?чи скерував департамент запити на суміжну сторону ? Далі буде..»📥📌цікавий лист 📥
👁 14,900 26-05-26 09:36
📌термін тематичної перевірки відділу внутрішньої безпеки Львівської митниці закінчується 29.05.2026 . До складу комісії перевіряючих входять наступні особи ⬇️Таїса Богут - заступник начальника відділу відомчих перевірокУправління внутрішнього контролю, голова комісії;Анна Жукова - начальник відділу організації та здійснення внутрішньогоконтролю Управління внутрішнього контролю, заступник голови комісії;Олег Погорілий - головний державний інспектор відділу відомчихперевірок Управління внутрішнього контролю;Ігор Федчик - головний державний інспектор відділу відомчихперевірок Управління внутрішнього контролю;Марина Акімова - головний державний інспектор відділу організації таздійснення внутрішнього контролю Управління внутрішнього контролю;Федір Криндач - завідувач сектору з питань взаємодії із спеціально уповноваженими субʼєктами у сфері протидії корупції Управління з питань запобігання та виявлення корупції;Артем Масалітін - головний державний інспектор відділу з питаньсудової роботи Юридичного департаменту;Вікторія Нестеренко - головний державний інспектор відділу роботи з персоналом територіальних органів Департаменту по роботі з персоналом.Контроль за виконанням цієї перевірки покладений на начальника управління внутрішнього контролю Олександра Сапсая 🤦🏻‍♂️📌зважаючи на те, що термін дії цієї перевірки добігає кінця, наполегливо рекомендую перевіряючим зʼясувати як часто начальник відділу внутрішнього контролю Львівської митниці Юрій Пшеничний ставив на Skoda Octavia «фейкові» номера? 📌для зʼясування цього цікавого моменту достатньо опитати тих митників, які сидять на вході в будівлю Львівської митниці і які щоранку були змушені тримати для Пшеничного паркомісце, яке з вечора обгороджували фішками📌нагадаю, ми зафіксували, що Skoda Octavia, на якій їздить Пшеничний, прикріплений номерний знак, що не відповідає цьому авто. А саме ВС 8401 РН. Втім наші джерела підказують, що це - лише один із багатьох липових номерних знаків, який «дивовижним чином» висів на автомобілі посадовця 🤫
👁 16,700 26-05-20 11:27
⚡️Під час обшуків у топ посадовців Нацполіції вилучено елітний автопарк з шести автомобілів, 5 швейцарських годинників, вогнепальну та холодну зброю, мобільні телефони, а також готівку в різних валютах на загальну суму понад 22,6 млн грн. 📌Наразі затримано 5 учасників схеми. Їм повідомлено про підозру. 📌Водію автогосподарства ДУ «Центр обслуговування підрозділів МВС», який виступав посередником, інкриміновано підбурювання та пособництво в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за невчинення дій з використанням службового становища в інтересах третіх осіб, зокрема повторно та за попередньою змовою групою осіб за ч.ч. 4, 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України.📌Дії начальника ГУНП в Івано-Франківській області, його заступника, а також першого заступника начальника ГУНП у Тернопільській області та заступника начальника ГУНП у Житомирській області, кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України, а саме в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе за невчинення такою службовою особою в інтересах третіх осіб дій з використанням службового становища, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.📌Готуються клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжних заходів.
👁 11,400 26-04-30 08:27
Комерційні товари з Туреччини на «7 кілометр» під виглядом гуманітарки для переселенців.ДСР Нацполіції проводить сьогодні зранку в Одесі більше 60 обшуків та слідчих дій у рамках спільного розслідування з СБУ та прокуратурою схеми контрабанди під виглядом гуманітарної допомоги.Оперативники ДСР Нацполіції задокументували 11 фактів ввезення понад 50 тонн фіктивної гуманітарки на суму понад 44 мільйони гривень, яка була реалізована як комерційні товари через торгові точки на ринку «7 кілометр».За попередніми даними, організатором схеми є ексспівробітник Одеської митниці Сергій Колесніков.Залучивши два благодійні фонди, а саме БФ «Долоні Півдня» та БФ «Волонтерські Крила», Колесніков організував ввезення та оформлення цими фондами на Одеській митниці одягу з Туреччини, який документально передавався з цих фондів на інший благодійний фонд «Рідний Берег», що відображалося в актах автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України». Простими словами, за документами гуманітарку отримували переселенці.Але фактично, і це встановили оперативники, товар з митниці одразу їхав на склади та торгові точки ринку «7 кілометр» для збуту.Співорганізатором Колеснікова слідство вважає жителя Одеси Коюнбакана Шейхмуса, який координує завантаження в Стамбулі та збут на ринку через підконтрольні точки. Через нього йде збір кешу в Одесі та розрахунок із постачальниками в Туреччині.Виконавцями схеми стали керівники та працівники зазначених псевдоблагодійних фондів, а саме: Вовченко Геннадій (представник БФ «Долоні Півдня»), Дорошенко Олег (довірена особа Вовченка), Поляніцин Євген (фіктивний директор БФ «Долоні Півдня» та БФ «Волонтерські Крила»), а також Веселов Сергій, який, окрім посади директора БФ «Рідний Берег», є депутатом Фонтанської сільської ради Одеської області VIII скликання за списком партії ВО «Батьківщина».Дотичність цих осіб до збуту гуманітарних вантажів встановлена комплексом НСРД. Слідчі дії тривають прямо в ці хвилини.
👁 8,450 26-04-28 16:30
Фінальна крапка в гучній історії контрабанди сигарет під прикриттям дипломатичного вантажу. Фунта вкотре покарали, а організатори й далі живуть своїм корупційним життям.У лютому 2024 року угорські митники зупинили в пункті пропуску «дипломатичний» мікроавтобус Mercedes, у якому пасажиркою була дружина українського дипломата з дипломатичним паспортом, а сам бус був опечатаний печаткою МЗС.Але, маючи інформацію про можливе переміщення в ньому контрабанди, угорці наважилися на його відкриття та знайшли 141,5 тисячі пачок сигарет Compliment та Lifa на суму понад 10 мільйонів гривень.І от буквально днями Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області виніс рішення у цій справі та визнав винним мешканця області, який виступав водієм цього бусу. Ним виявився Лазаревич-Крушельницький Мар'ян Петрович.Пасажирка з дипломатичним паспортом опинилася поза увагою Феміди.Про це повідомляє телеграм-канал «Судом по схемах» з посиланням на справу № 308/15988/24.Цікаво, що водій уже був оштрафований за цю контрабанду угорською стороною та став фігурантом кримінальної справи в Угорщині за бюджетне шахрайство.На підставі цього адвокати водія намагалися закрити провадження в Україні. Мовляв, строки розгляду закінчилися і це взагалі подвійна відповідальність.Але суддя ці аргументи відхилив.Водію призначили штраф у розмірі 50% від вартості вантажу (5 мільйонів гривень).Суд конфіскував усі сигарети на користь держави (але вони в Угорщині).Ну і автомобіль як знаряддя злочину не конфіскували, адже не змогли довести його належність водію.Цікаво, що дипломатичне опломбування горе-водій пояснив власною ініціативою, для якої він в інтернеті купив гербову печатку МЗС, а дружина дипломата, яка їхала в бусі, набитому сигаретами, нібито нічого не знала. І всі в це повірили.Отака в нас «Феміда». За все відповідають не організатори схем, а фунти-виконавці.
👁 22,400 26-04-22 16:14
📢 джерела повідомляють про кадрові перестановки на Закарпатській митниці 🛃 📌так, напередодні було переведено начальника ВМО № 1 ПП «Ужгород» Кугаївського Анатолія та начальника ВМО №2 ПП «Ужгород» Пулика Віктора, які працювали понад 10 років на одному місці 🛃 📌переведення зі «смачних» для цих хлопців посад, за даними джерел, повʼязане із незаконним пропуском валюти у великих обсягах, чим могли грішити дані особи, незважаючи на загальнонаціональний «СТОП» по цій темі 🛑 (наші митники валюту випускали, а словацькі - виявляли) 📌власне сама ця інформація та дані особи - фактично “no name” і швидше за все я б про них взагалі не писав, якби не одне серйозне “але”… ⬇️📌паралельно із цими переведеннями мені почали надходити багато анонімних листів, які дискредитують Закарпатську митницю 🤔 📌можливо, що це збіг обставин. Але виглядає так, що моїми руками деякі «ображені» митники хочуть зробити такий собі медійний реванш та поливати брудом всю Закарпатську митницю📌я вирішив це винести публічно, бо історія показова. Бо за даними джерел зараз активно продовжується підготовка «потрібних текстів» та пошук майданчиків, де ці тексти хочуть опублікувати з метою дискредитації чинного керівництва митниці📌нікого не захищаю, ні на кого «не наїжджаю», але ви повинні розуміти контекст того, що найближчим часом може з’являтись в інформаційному просторі📌проблеми на митниці були, є і будуть - це складна система. Але зараз важливо розуміти: частина інформаційних вкидів може бути не про боротьбу з порушеннями, а про боротьбу за посади і потоки 🫰