Джерело
Середич.info | ну що ж, після 2 місяців паузи Львівська митниця таки «поїхала» 🛃📌джер...
14 000 Охват/переглядів
2025-01-20 16:01
Повідомлення №4963
📌ну що ж, після 2 місяців паузи Львівська митниця таки «поїхала» 🛃📌джерела повідомляють, що «поїхали» не всі, а виключно лише частково ті, кого визначили «служба» та інші дотичні органи 📌ми обовʼязково оприлюднимо оновлений список «робочих змін» та їхні «умови» праці, але сьогодні про Краківець, який і відкрив серію контрабасу 🫰 📌керівник ВМО№ 1 Демків Олексій Ігорович, кажуть, що ви дебютант 🥳 , який вправно відкрив чорні ворота в Україну і сьогодні з 8ї години ранку все прорвало : Китай 🇨🇳, догруз, побутова техніка , продукти харчування та багато чого іншого …Шановна «робоча зміна», а ви впораєтесь за 2 години підчиститись і пульнути все ? Хоча джерела підказують, що співробітники контрабанди, які є в зміні (Стециза , Лопотич , Андрієв, Гриценчук ) вправно допомагають в «чорному» пропуску🤔📌ну і 🍒 вишенька на торті🎂 📥 «сам керівник Львівської митниці Кузнік ОСОБИСТО у всіх суміжних служб погодив дану зміну як «робочу» та взяв обовʼязок нести за неї відповідальність..»📥 - цитую джерела 📌далі буде 🍿