Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло
Додано 14 лип 2024

Сата зухвало про музло

@sata_overdrive
Кількість підписників: 1 468
Фото: 1,430
Відео: 950
Посилання: 940
Опис:
З вами Сата, тож все буде пі3дато! Оглядачка, орг, фронтвумен RYM. Канал про внутряки муз.індустрії та локальну сцену. Анонси концертів, андерграунд, релізи, базовані войси, вкиди. 📩: @Satadays_bot

👥 Кількість підписників

1 468
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -25

👁️ Середній перегляд на повідомлення

629
Середній/День:: 683
Середній/Тиждень:: 687
ERR: 42.85%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Греблю Рве#Сингл «Beautiful»#Київ26.12.2025#рок #гранж #альтернативаДо української альтернативної гранж сцени з новим синглом «Beautiful» долучився ще один гравець — англомовний гурт «Греблю Рве», сформований два роки тому в центрі України.Всі різні, але нас поєднує сіра буденність, певні життєві труднощі, про що й пишемо музло. У треку чітко відчувається смак 90-х: перевантажені гітари з легкою зернистістю, повторювана рифова структура з переходами, хріпкий відсторонений вокал.Проте саунд зібраний в купу гармонійно і дозволяє кожному інструменту залишатися в полі чутності.Хриплуватий, трохи відсторонений, ніби промовлений крізь ранкову втому вокал відіграє роль головного провідника у занурення всередину себе і настрій пісні. Погані речі трапляються, бо так працює світ, і єдине, що залишається, — встати й піти далі. У куплетах він стриманий, майже монотонний, що підсилює ефект внутрішнього монологу. У приспіві з’являється більша напруга, але без агресивного надриву. Слово «winner» не звучить як мотивація — це радше спроба переконати себе в тому, що рух уперед усе ще має сенс.Трек не відчувається як ностальгія за дев’яностими, а скоріше передає атмосферу та настрій, адаптовані до сьогоднішньої втоми.Відчувається вплив гранжевої традиції де поряд з апатією співіснує легкий вайб похуїзму і прийняття реальності.І якщо «Beautiful» щось доводить, то це те, що іноді достатньо не зламатися вранці, щоб вже вважати день прожитим.Гранж нот дед.🎧 Слухати
Лейбл VS ЩІЯк ви ставитеся до використання ШІ для ілюстрацій/ соц.мереж?Чи є різниця коли музиканти юзають ШІ для створення контенту/відосів/рілзів etc., та коли це робить лейбл?Якщо поглянути на цю ситуацію з боку, то є дві сторони. Якщо ШІ використовує лейбл —це про позицію лейблу як інституції, яка:📌заробляє на авторському контенті/праві📌декларує підтримку музикантів📌працює в креативній індустрії📌і водночас використовує ШІ, який тренувався на масивах чужих авторських робіт.І це виглядає як конфлікт цінностей, а не просто як ми юзаємо «технічний інструмент».Для багатьох художників ШІ — це технологія, яка побудована на непрозорому використанні їхніх робіт + знецінення роботи митців.Якщо ШІ використовує музикант як індивідуальний автор📌часто працює з обмеженим бюджетом📌може експериментувати, ШІ як інструмент для прояву на основі власної творчості 📌не є інституцією, що декларує захист інтелектуальної власностіТут використання ШІ — це радше індивідуальне рішення. І воно вже на совісті самого музиканта👁Тому лейбл який представляє креативну спільноту і декларує якусь публічну позицію, працює з договорами/роялті/правами, формує ринок — це вже про більш послідовну позицію, яку від нього очікують.
👹Чому пісня у виконанні Кароль викликає стільки обурення і до чого тут образ артистаМої роздуми.🧩Токсичний оптимізм як знецінення У ситуації масового виснаження, холоду, темряви, неможливості задовольнити базові потреби — позитивна подача пісні психологічно сприймається як знецінення досвіду та емоційна дистанція. Ніби Тіна «нормалізує піздець» і робить страждання людей менш значущими. Світла нема, тепла нема, води нема, труби прориває, але є добро! Радіємо!🏊‍♂️🧩ВертикальВона — в позиції того, хто говорить «зверху»: заспокоює, підбадьорює, транслює надію. При цьому маючи інші умови, як «успішна людина» з більш широкими можливостями та ресурсами.Це підкреслює соціальний розрив і викликає роздратування.Чи винна Тіна у власній успішності? Ні.Чи варто хейтити її за те, що вона має більш комфортні умови життя — ні.Але чому тоді стільки хейту?🧩Візуальний і емоційний кодНа відео співачка з укладкою, гарно виглядає, посміхається, кокетує і транслює радість — це образ благополуччя, ресурсності, можливостей.В той час коли більша частина суспільства цього немає і не відчуває. Образ Тіни і надмірна позитивність зчитується не як підтримка, а як глузування. Вона не сприймається як «своя». А як «інша».А тепер ключове питання:Чи сприйнялося б інакше, якби образ і подача були іншими?Уявімо якби вона була:🤔без макіяжу або з мінімальним🤔в простому одязі🤔без надмірного позитиву, але з теплим виразом обличчя 🤔без естетизації🤔з більш «спокійним» вайбом і звучанням трекуАле не факт, що це спрацювало б саме з Тіною. Бо в неї вже є сформований образ успішної, привабливої, «лакшері артистки». Тож якщо брати це як кейс, основна помилка на мою думку — в розриві між позицією, образом виконавиці та станом аудиторії. Коли ціль «обʼєднати людей і підтримати їх», не сприйнялися як щирість, бо сам образ співачки і подача треку не відповідають реальності і стану більшої частини суспільства.
В соц.мережах скандал навколо двох сторіз Кажанни стосовно лейблу Джеррі Хейл. Люди хуїсосять то одну, то іншу. Я хз шо там за контракт який вона підписала з лейблом, але особисто я маю таку думку:✔️Лейбл не мастхев щоб досягнути успіху і норм просуватися. Це звісно приємно бути «поміченим» і поставити собі галочку, що «я на лейблі», отримати якісь орг.плюшки і виходи до ресурсів та ком’юніті лейблу, але часто реально вигідно це одиницям. Лейбл хоче вершки з вже популярного артиста/блогера, а не просувати талант з 0. Тож питання якщо я даю щось лейблу (і якою ціною), то що саме він може дати мені, чого я сам не можу зробити згодом. Тим паче незалежним артистам зараз все можна робити самостійно не маючи власної студії і менеджерів. ✔️Перш ніж влітати на лейбл, треба уважно читати контракт і як з цього лейблу піти у разі якщо щось піде не туди. Консультація з юристом / експертом який працює з муз.маркетингом — обовʼязково, якщо не хочете охуїти.✔️Я не захищаю жодну зі сторін, бо немаю достатньо інформації щоб робити висновки. Є реальність шоубізу яку можна змінювати, говорити про це, дискутувати про це, висвітлювати це, долучати юристів за потреби, але не методами «всі хуйові, світ несправедливий». Зараз вся ця комунікація виглядає по-дитячому інфантильно.
Комради та комрадеси! Вітаю вас з новорічними святами та бажаю міцного натхнення і наснаги втілюватися в життя неПідсумки року 20252025 рік був для мене складним, особливо в емоційному плані. Він був трансформаційним — здебільшого не про досягнення і результати, а про внутрішні зсуви, зміни, виснаження і переосмислення. Але водночас він був і натхненним. Озираючись назад, я бачу не лише хаос з хуйні, а й пройдений шлях.З приємного цього року:🍻відвідала фестиваль Файне місто у ролі оглядачки в команді медіа (навіть дала кілька автографів підписникам яких зустріла на фесті)🍻була запрошена у якості журі на три конкурсні відбори (але відвідала не всі😂)🍻 туснула на парі десятків канців за рік (інколи навіть на кількох за один день в різних клубах, дякую за плюси оргам😄)🍻написала понад 30 оглядів на українську андерграундну музню (не те щоб дохуя, але й не мало)🍻організувала акустичний гранж-концерт (і зробила Sold Out)🍻поджемила на бекстейджі кілька разів 🍻створила кураторський плей-ліст українського андерграунду (який зараз має майже 200 підписників)🍻записала подкаст на спотік про просування музні з Аліною 🍻виклала кілька десятків анонсів локальних івентів🍻рекламувала класні освітні муз.ініціативи🍻 і звісно за допомогою піздатих небайдужих людей зібрала понад 100к грн на допомогу ЗСУ (за шо безмежно вдячна).Але я також багато чого не зробила з того, що планувала.І це теж частина цього року.Це не про те, що я не намагалася. Це про те, що в житті трапляється хуйня і я не вивізла, не розрахувала ресурс, не була до кінця відверта із собою у своєму виснаженні. Це про розуміння того, що ти не можеш завжди потужнічати і бути «в ресурсі», що ти можеш охуїти і злягти, якщо забиваєш хуйця на свою менталку.Я так і не дописала альбіч, не записала вокал для коллаб, не організувала конфу, не написала десяток оглядів (за які повернула гроші тим з ким домовлялася).Під кінець року випала з каналів, з творчості, з себе. Щіт хепенс. Треба час зібратися до купи.Але далі буде. З новим роком і новими силами 🎄🙌
📯Життєвий цикл музичного проєкту: що потрібно знати кожній команді | відкрита лекція Хочете дізнатися, як музичний проєкт росте від першої ідеї до повноцінного концерту? У межах освітньої ініціативи «Майстерня» від Jägermeister у партнерстві з UNIGHT, яка готує нове покоління фахівців для музичної та івент-індустрії в Україні, відбудеться відкрита лекція команди kontrabass promo.Ви дізнаєтесь, чому цифри на стримінгах не гарантують успіху на концерті, чому піар без стратегії часто не працює і чому лейбл — не чарівна паличка. На прикладі реальних кейсів артист_ок агенції спікери покажуть, які ресурси потрібні на кожному етапі, як уникати марного витрачання бюджету та які уроки дають проєкти — від успішних до тих, що стали цінним досвідом.Спікери:▪️ Катерина Войчук-Базака — креативна директорка kontrabass promo▪️ Юрій Базака — засновник і СЕО агенції, концертний директор гуртів The Unsleeping, Kurs Valüt, Пиріг і Батіг, Структура Щастя▫️ Коли: 06.11 о 18:00▫️ Де: HVLV (Київ, вул. Верхній Вал, 18)▫️ Вхід вільний за попередньою реєстрацією.Реєструйтеся, щоб не пропустити: форма реєстрації.#заявки #музівент
фенолфталеїнДЕД (діджиталізація експрес дофаміну) #сингл + #кліп#Київ2025#шугейз #дрімпоп #альтернативнийрокУ новому синглі фенолфталеїн перетворює втому від швидкоплинної сучасності на спробу знайти острівок спокою і справжності посеред світу безкінечного скролінгу.Соцмережі, нескінченні стрічки та шалений ритм життя перетворили задоволення на миттєві дози. Ця пісня — протест проти цифрового трансу, у якому вмирає справжнє відчуття часу. Гурт працює з матерією шугейзу обережно: саунд побудовано на балансі — між м’яким, майже гіпнотичним вокалом та гітарами, що тануть у ревербі, ніби останні теплі промені сонця у прохолоді ранньої осені. Вокал — напівпрозорий, близький до естетики дрімпопу, але зберігаючий в собі таємницю. Його інтонація і позиція в межах треку не навʼязлива — вона замислена, споглядальна. Це не історія, яку потрібно зрозуміти, а стан, у який хочеться зануритись.Трек ніби тепле повітря останнього дня літа — в нього хочеться закутатись як у ковдру і просто дати собі бути. 🎧 слухати🎞 дивитись
Birth Of The Shepherd#Альбом «Undergod»#БілаЦерква2025#дезметал, #прогресивний_дезметалBirth Of The Shepherd повертаються з другим повноформатним альбомом «Undergod» — роботою, яка знімає шкіру з класичного дезу, оголюючи живу сутність людини, що сама собі бог і жертва власного его одночасно.Після дебютного «Foreshadowed», який ще тримався більш традиційних форм, гурт вдався у прогресивний напрям, що зробило реліз більш обʼємним і різноманітним.В альбомі окрім мелодійного і класичного дезу були використані елементи ню металу, мелодійного дезу, елементи чистого вокалу від нового вокаліста; але також цей реліз рухається у напрямку технічної й прогрессивної музики, натхненною Opeth та Necrophagist. Тут є і технічні візерунки, і майже театральна драматургія: гострі як лезо соло прорізають щільну рифову тканину і ведуть діалог із вокалом, який переходить від пекельного скріму до чистих партій із мелодійною вразливістю.однією з особливостей цього альбому є те, що він був зроблений повністю у DIY-форматі: всі доріжки були записані у кімнатах гуртожитку. «Undergod» — це філософська реконструкція людського его. У тематичному плані це альбом про людську недосконалість, пиху, залежності й безсилля. Назва «Undergod» звучить як іронія над людиною, яка вважає себе богом, але все одно падає під тягарем власного «Я». У піснях «The Kindest Of Kinds», «Self-Dug Grave» особливо відчувається ця амбівалентність.Особливим штрихом є обкладинка альбому — портрет кота гітариста Назара Слівченка, якого викрали рік тому — це акт пам’яті, символ втрати й любові. Складно повірити, що ця робота зроблена повністю у DIY форматі — у кімнатах гуртожитку, де, замість студійних панелей, відлунювали бетонні стіни.Фаворити: The Kindest Of Kinds, Self-Dug Grave, Wrong Riddance/The DawnСлухати 🎧
БДСМ#альбом «Брудна Бомба»#Київ2025#rock #метапанкГурт БДСМ повертається з третім повноформатним релізом після чотирирічної паузи. Альбом від якого неможливо відмитися — «Брудна Бомба» — звучить як заголовок із термінових новин, але насправді для гурту це діагноз часу: суміш апатії, чорного гумору, абсурду й відчаю, в якому опинився пересічний українець після кількох років війни.Головна мета альбому — передати дух цього часу та емоції пересічного українця. У піснях переплітаються телемарафони, ІПСО, ТЦК, донати, блокпости й ПТСР. Усе це звучить як хаотичний зліпок повсякденності українця після 2022 року, де меми й жахіття війни стали єдиним інформаційним фоном.“Телемарафон” — це тупо рофл з телемарафону, така собі квінтесенція. Образи також взяті звідти. Ідея народилась ще на початку повномасштабного вторгнення: по ТВ кожні 30 хв. звучали фрази “Рускій воєнний корабль, іди нахуй” та “Доброго вечора, ми з України”. Що тут ще можна додати? Доброго вечора, іді нахуй. Жанрово гурт не вміщується у конкретні формати і не прагне цього робити, тому у фіналі виходить те, що вони самі називають «мета-панком». Пердячий фуз, гіперболічні іронічні тексти, DIY-запис, гоцаючі ритми — все це лише підкреслює загальний контекст брудного релізу.Дві пісні “Донать” — це заклик, донатьте. Ваші 2 гривні потрібні і важливі.  У час, коли культура часто намагається бути «ефективно мотивуючою», гурт БДСМ видає відвертий іронічний альбом на межі реальних жахів та абсурду мемів.“Ревем і стогнем” — на мій погляд головна композиція. Ця пісня, певним чином, це такий гімн живим, заклик жити на повну. За останні роки ми всі пережили втрати. Це як і особистий досвід, так і оточуючих нас. Це пісня про те, як співати навіть тоді, коли світ горить — або саме тому, що горить.  Слухати 🎧
​«Майстерня» повертається — стартує набір нового навчального потоку💻Це освітня програма від UNIGHT у партнерстві з Jägermeister, що готує нове покоління фахівців для музичної та івент-індустрії в Україні. Вона створена для тих, хто хоче здобути знання й одразу застосувати їх на практиці у командах фестивалів та клубів.Цього року на учасни_ць чекає поглиблена програма з двох напрямків:▪️Technical Production▪️Event Management & Creative DirectionНавчання триватиме з жовтня по грудень: три модулі, домашні завдання та випускні проєкти. А три найкращі команди фінального етапу отримають 80% бюджету на реалізацію власної події.Кураторами програми є представни_ці знакових подій, майданчиків і просторів: Keller, HVLV, Rhythm Büro, Kureni, СХЕMA, ∄, Брудний пес.Цього року «Майстерня» прийме 56 учасни_ць, які розділять на два потоки по 28 осіб. Для аплікант_ок з інших міст передбачена часткова компенсація витрат на дорогу та проживання.Подати заявку на участь у програмі можна до 16 вересня на сайті проєкту.#заявки