Джерело
Сата зухвало про музло | Комради та комрадеси! Вітаю вас з новорічними святами та бажаю міцного...
749 Охват/переглядів
2025-12-30 12:46
Повідомлення №3032
Комради та комрадеси! Вітаю вас з новорічними святами та бажаю міцного натхнення і наснаги втілюватися в життя ✨неПідсумки року 20252025 рік був для мене складним, особливо в емоційному плані. Він був трансформаційним — здебільшого не про досягнення і результати, а про внутрішні зсуви, зміни, виснаження і переосмислення. Але водночас він був і натхненним. Озираючись назад, я бачу не лише хаос з хуйні, а й пройдений шлях.З приємного цього року:🍻відвідала фестиваль Файне місто у ролі оглядачки в команді медіа (навіть дала кілька автографів підписникам яких зустріла на фесті)🍻була запрошена у якості журі на три конкурсні відбори (але відвідала не всі😂)🍻 туснула на парі десятків канців за рік (інколи навіть на кількох за один день в різних клубах, дякую за плюси оргам😄)🍻написала понад 30 оглядів на українську андерграундну музню (не те щоб дохуя, але й не мало)🍻організувала акустичний гранж-концерт (і зробила Sold Out)🍻поджемила на бекстейджі кілька разів 🍻створила кураторський плей-ліст українського андерграунду (який зараз має майже 200 підписників)🍻записала подкаст на спотік про просування музні з Аліною 🍻виклала кілька десятків анонсів локальних івентів🍻рекламувала класні освітні муз.ініціативи🍻 і звісно за допомогою піздатих небайдужих людей зібрала понад 100к грн на допомогу ЗСУ (за шо безмежно вдячна).Але я також багато чого не зробила з того, що планувала.І це теж частина цього року.Це не про те, що я не намагалася. Це про те, що в житті трапляється хуйня і я не вивізла, не розрахувала ресурс, не була до кінця відверта із собою у своєму виснаженні. Це про розуміння того, що ти не можеш завжди потужнічати і бути «в ресурсі», що ти можеш охуїти і злягти, якщо забиваєш хуйця на свою менталку.Я так і не дописала альбіч, не записала вокал для коллаб, не організувала конфу, не написала десяток оглядів (за які повернула гроші тим з ким домовлялася).Під кінець року випала з каналів, з творчості, з себе. Щіт хепенс. Треба час зібратися до купи.Але далі буде. З новим роком і новими силами 🎄🙌✨