Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло
Додано 14 лип 2024

Сата зухвало про музло

@sata_overdrive
Кількість підписників: 1 468
Фото: 1,430
Відео: 950
Посилання: 940
Опис:
З вами Сата, тож все буде пі3дато! Оглядачка, орг, фронтвумен RYM. Канал про внутряки муз.індустрії та локальну сцену. Анонси концертів, андерграунд, релізи, базовані войси, вкиди. 📩: @Satadays_bot

👥 Кількість підписників

1 468
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -25

👁️ Середній перегляд на повідомлення

629
Середній/День:: 683
Середній/Тиждень:: 687
ERR: 42.85%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

В мене теж багато віршів і текстів російською. Моя рідна мова російська і я більшу частину свого життя спілкувалася російською.Я розумію як важко перейти саме у творчості на мову якою ти спочатку/ не думаєш/ не володієш достатньо щоб видавати на тому ж рівні. Я досі не викладаю свої вірші українською, бо мені не подобається як виходить. Але з часом вийде. І якщо я нічого не буду робити /не буду практикувати — нічого не вийде 💯.Мова є невідʼємною частиною культури країни. Коли країна і її культура під загрозою знищення — ти як творець робиш свідомий вибір, що обираєш підтримувати і що обираєш розвивати.Тому я не можу сказати собі: ну от вірш прийшов мені російською, тому буду випускати російською бо така я вже є, мені так зручно. Зараз, у часи повномасштабної війни за ідентичність, творчість — це стейтмент.Неможна просто творити. Твір — це внесок.І у що саме ти його робиш — вирішувати тобі. Але якщо ти робиш його у культуру мовою країни яка прийшла до тебе війною, не треба дивуватися, що тобі як мінімум скажуть «якого хуя».
#заявки#конкурс#шоукейсиУкраїнський Інститут та Music Export Ukraine оголошують конкурс на участь українських музикантів_ок та представників_ць української музичної індустрії у делегації від України на музичному шоукейс-фестивалі Reeperbahn у Німеччині 18-21 вересня цього року.Reeperbahn Festival – це щорічний міжнародний чотириденний фестиваль та конференція, що обʼєднує широку та фахову аудиторію у відомому районі Гамбурга – Ріпербані. Заснований у 2006, Reeperbahn став одною з найважливіших міжнародних подій, що збирає представників музичної індустрії зі всієї Європи для мережування, участі у конференції та дослідження нових стилів та трендів у музиці.На сайті фестивалю йдеться про широкий жанровий спектр — від інді, попу, року, фолку та сінгерів-сонграйтерів до хіп-хопу, соулу, джазу і навіть класики. Серед своїх успішних кейсів Reeperbahn називає таких виконавців як Bon Iver, Ed Sheeran, Sigrid, Aurora чи Kraftklub.Прийом заявок триватиме до 25 липня за цим посиланням. Оголошення результатів відбудеться на офіційному сайті та сторінках Українського інституту в соціальних мережах не пізніше 31 липня. Більше про новину на неформаті