Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло
Додано 14 лип 2024

Сата зухвало про музло

@sata_overdrive
Кількість підписників: 1 468
Фото: 1,430
Відео: 950
Посилання: 940
Опис:
З вами Сата, тож все буде пі3дато! Оглядачка, орг, фронтвумен RYM. Канал про внутряки муз.індустрії та локальну сцену. Анонси концертів, андерграунд, релізи, базовані войси, вкиди. 📩: @Satadays_bot
Джерело

Сата зухвало про музло | В мене теж багато віршів і текстів російською. Моя рідна мова російськ...

Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло Сата зухвало про музло @sata_overdrive
375 Охват/переглядів 2024-10-10 16:40 Повідомлення №2063
В мене теж багато віршів і текстів російською. Моя рідна мова російська і я більшу частину свого життя спілкувалася російською.Я розумію як важко перейти саме у творчості на мову якою ти спочатку/ не думаєш/ не володієш достатньо щоб видавати на тому ж рівні. Я досі не викладаю свої вірші українською, бо мені не подобається як виходить. Але з часом вийде. І якщо я нічого не буду робити /не буду практикувати — нічого не вийде 💯.Мова є невідʼємною частиною культури країни. Коли країна і її культура під загрозою знищення — ти як творець робиш свідомий вибір, що обираєш підтримувати і що обираєш розвивати.Тому я не можу сказати собі: ну от вірш прийшов мені російською, тому буду випускати російською бо така я вже є, мені так зручно. Зараз, у часи повномасштабної війни за ідентичність, творчість — це стейтмент.Неможна просто творити. Твір — це внесок.І у що саме ти його робиш — вирішувати тобі. Але якщо ти робиш його у культуру мовою країни яка прийшла до тебе війною, не треба дивуватися, що тобі як мінімум скажуть «якого хуя».