Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло
Додано 14 лип 2024

Сата зухвало про музло

@sata_overdrive
Кількість підписників: 1 468
Фото: 1,430
Відео: 950
Посилання: 940
Опис:
З вами Сата, тож все буде пі3дато! Оглядачка, орг, фронтвумен RYM. Канал про внутряки муз.індустрії та локальну сцену. Анонси концертів, андерграунд, релізи, базовані войси, вкиди. 📩: @Satadays_bot
Джерело

Сата зухвало про музло | Лейбл VS ЩІЯк ви ставитеся до використання ШІ для ілюстрацій/ соц.мере...

Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло Сата зухвало про музло @sata_overdrive
594 Охват/переглядів 2026-02-25 14:30 Повідомлення №3065
Лейбл VS ЩІЯк ви ставитеся до використання ШІ для ілюстрацій/ соц.мереж?Чи є різниця коли музиканти юзають ШІ для створення контенту/відосів/рілзів etc., та коли це робить лейбл?Якщо поглянути на цю ситуацію з боку, то є дві сторони. Якщо ШІ використовує лейбл —це про позицію лейблу як інституції, яка:📌заробляє на авторському контенті/праві📌декларує підтримку музикантів📌працює в креативній індустрії📌і водночас використовує ШІ, який тренувався на масивах чужих авторських робіт.І це виглядає як конфлікт цінностей, а не просто як ми юзаємо «технічний інструмент».Для багатьох художників ШІ — це технологія, яка побудована на непрозорому використанні їхніх робіт + знецінення роботи митців.Якщо ШІ використовує музикант як індивідуальний автор📌часто працює з обмеженим бюджетом📌може експериментувати, ШІ як інструмент для прояву на основі власної творчості 📌не є інституцією, що декларує захист інтелектуальної власностіТут використання ШІ — це радше індивідуальне рішення. І воно вже на совісті самого музиканта👁Тому лейбл який представляє креативну спільноту і декларує якусь публічну позицію, працює з договорами/роялті/правами, формує ринок — це вже про більш послідовну позицію, яку від нього очікують.