📱Новий випуск YouTube-проєкту "МУЗИЧНІ НОВИНИ" вже на каналі ⚡️Черговий скандал від
МУР! Здавалось би, творче об’єднання зробило одні з найуспішніших вистав за роки незалежності України, мають багато прихильників та швидко продають квитки, але дрібниця у вигляді відсутності своїх імен у списках «Кращі з кращих» спричинила більші проблеми, ніж ті самі «розстріляні худі» чи спекуляція на Голодоморі для продажу платівок. Співзасновник проєкту
Олександр Хоменко своїм коментарем під постом UNITED24 спричинив велику хвилю обурення у свій бік та вкотре використав принцип «Найкращий захист — напад». Розбираємо що сталось та що не ок в такій комунікації.У суботу відбувся концерт памʼяті
Степана Гіги у Палаці спорту, проте замість щирих добрих емоцій він викликав хвилю нерозуміння у глядачів концерту: фонограма, повтори пісень та маловідомі артисти. Аналізуємо що пішло не так.Також слухаємо нові релізи від
JAMALA, Jerry Heil, NEKHAI, Dima PROKOPOV, OSTY, Vlad Darwin & Сергій Лазановський, АЗІЗА, Schmalgauzen, Маша Кондратенко, MamaRika.Як бачите, обговорити є що! Полетіли?
🔴ДИВИТИСЬ: https://youtu.be/OACsc62riPA
🏦 ПОДЯКУВАТИ ЗА ВІДЕО ДОНАТОМ: https://send.monobank.ua/jar/4ZXDVpmyv1
💰 PayPal :
[email protected]💡РЕКЛАМА ТА ПРОМО РЕЛІЗІВ: https://fanlink.tv/MrRoman
Господи, дапамажи! Олю Цибульська, ну, за що? 🫠Ні, ну, якщо низька якість концерту та його технічна підготовка — це проблема глядачів, а не організаторів, то най буде. Хай буде пісюн..Але камон! Це концерт у Палаці спорту. Тисячі глядачів, які придбали квитки на вечір памʼяті Степана Гіги. Мало того, що співали одні і ті ж пісні по 3-4 рази («Цей сон» взагалі пʼять разів), так ще й дивились як артисти у фонограму потрапити не можуть.А де повага до глядачів? Згадайте концерт памʼяті Кузьми, на якому був повністю живий звук і теж купа артистів. І, о, святі їжачки, ТЕЛЕВЕРСІЯ 🙏Мене дістало, що організатори та артисти виправдовують власну лінь (чи профнепридатність) телезйомкою. Просто співати чисто треба з першої спроби, а звукорежисерам записати звук нормально, а не як завжди. Виділити час для саундчеку та зберегти налаштування під кожного артиста. Чи була виправдана така кількість артистів? Ні. Чи можна було менше та краще? Так. Організатори не хочуть запарюватись над технічною стороною концерту, бо це простіше та дешевше, а артисти часто не хочуть запарюватись над підготовкою та саундчеком і просто його пропускають, бо що вони там не знають у своїй фонограмі? Звук же не треба налаштовувати. А потім на сцені відбувається зйомка не найкращого випуску ліпсінг батлу, де артисти змагаються хто гірше імітуватиме живий звук у конвульсіях на сцені.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Друзі, щоб підсумувати ситуацію з Перманом і більше не повертатися до неї…Найбільше засмутила заскарублість і непрогресивність наших зірок, які почали писати листи виправдання щодо цього інциденту.Зрозуміло, що Сергій - дієва людина, класний фахівець, талановитий організатор і виконавець. Але Харві Вайнштейн - ще більш талановитий оскароносний продюсер, Кевін Спейсі - видатний і легендарний актор - володар безлічі нагород, Уілл Смітт - визнаний світовою спільнотою як один з кращих артистів… але всі вони у свій час понесли відповідальність за неправомірні дії. І ось це ваше «перенервував», «псіханув», «він стільки зробив» - це лише свідчення того, що ви не усвідомлюєте, що є будівничими сучасного суспільства, що таким чином нормалізуєте психологічне насильство, приниження, посягання на честь і гідність. Ви ж самі після деяких зустрічей з глядачем часто дивуєтеся рівню внутрішньої культури нашого соціуму: наші люди можуть і на сцену без дозволу піднятись, і почубитися під час концерту, і викрикувати непристойності між піснями, а головне, вдома у своїх сімʼях вести себе згідно вами затолерованих норм… Усвідомте, всі ці люди - відображення вашого морального світу і духовності, ваших цінностей і ваших поглядів на життя.І, головне: тільки великі особистості, автоматично, на рівні інстинкту, завжди, без усіляких умов, займають бік слабшого… Шкода, що ви не такі:(Перман прийшов і піде, як і решта директорів. А Віктора ви будете і далі зустрічати за лаштунками. З якими очима? Як ви могли не підтримати колегу? 🙈
Напишу кілька слів про премію, бо щось дискотека — не моє.Враження від MUZVAR AWARDS, мʼяко кажучи, змішані і не зустрів ні одну людину з протилежною думкою. Я обдумаю і у відео запишу детальніше, але головне питання, яке у мене лишилось: «Що це було?».Я дуже поважаю команду медіа «Музвар» і бажаю їм лише розвитку, бо ж добре знаю як складно займатись музичною журналістикою, коли це нікому ніби не треба, включно з артистами. Я страшенно зрадів, коли побачив масштабування премії до Палацу спорту, але не розумію навіщо. Нагородження відбулось десь до основної програми, а це ж ніби найголовніше у музичний премії. Так, я прийшов на закінчення червоного хідника, але у Палац спорту все-одно не пускали і перед входом були довгі черги. То добре, що не прийшов на його початок.Палац спорту щось аж занадто намудрив з доступом і у фан-зону з сектору зайти не можна було. Пусті фан-зони, але у них зайти не можна. Ну, ок. Знайшли як туди зайти у результаті, хоч і не одразу. Охорона тут досить дивна та агресивна.Концертна частина, переважно, цікава. Був радий бачити виступи Temstime та Юлі Юріної, як нове покоління артистів, та Тіни Кароль з MamaRika, як артистів з багаторічним досвідом. LELEKA ноту витягнула, до речі.Телеверсію буде цікавіше подивитись, думаю, бо змонтують виступи та оголошення переможців у один нормальний захід, але це розділення зйомки не дуже зрозумів. Хоча у фан-зоні багато хто взагалі не розумів що відбувається, бо прийшли на дискотеку, яка зараз триває.Вітаю всіх переможців і окремо Наталію Тур, яка отримала нагороду за музичну журналістику!
📱Новий випуск YouTube-проєкту "МУЗИЧНІ НОВИНИ" вже на каналі ⚡️ПРАВДУ НАРЕШТІ РОЗКРИТО? Легенди українського шоу-бізнесу роками розповідають історії, що колись
Тіна Кароль позбулась своїх головних конкуренток
ані лорак та
LOBODA аби стати №1, а зараз нове покоління співачок по черзі заявляють, що хтось заздрить їхнім успіхам, тому все частіше намагається зривати премʼєри. Чи повʼязані ці історії та чи правда, що Тіна Кароль одноосібно вирішує кому співати, а кому ні?Коли немає свого — вкради чуже!
Оля Полякова виступила у образі LOBODA, чим викликала шквал сміху та критики. Розбираємось чи дійсно співачка закосплеїла колишню конкурентку.Також слухаємо нові релізи
від Victoria Niro, TARABAROVA, TESLENKO, Уляна Дель Рей x Сусіди Стерплять, Love, Mary, bulovinova, Mila Nitich, Друга Ріка, Jamala, Віталій Козловський.Як бачите, обговорити є що! Полетіли?
🔴ДИВИТИСЬ: https://youtu.be/2ejqj7YXECo
🏦 ПОДЯКУВАТИ ЗА ВІДЕО ДОНАТОМ: https://send.monobank.ua/jar/4ZXDVpmyv1
💰 PayPal :
[email protected]💡РЕКЛАМА ТА ПРОМО РЕЛІЗІВ: https://fanlink.tv/MrRoman
Трапилось відео із закликом артистів голосувати за їхні фан-клуби в номінації «Найактивніший фан-клуб» премії MUZVAR AWARDS у «Дії» і зрозумів, що думаю про номінацію декілька днів.Це та номінація, де голосують виключно глядачі, а не члени журі, яким я є, то можу про неї висловитись. Дуже радію, що в Дії вперше є голосування музичних премій, бо це круто! Але не розумію чому саме ця номінація. Бо тут відчуття, ніби оцінюється розмір аудиторії, а не що той фан-клуб робив та в чому проявляється його активність. Думаю, ви погодитесь, що слухачі артистів ≠ учасники фан-клубу. Це трохи інше. Особисто я взагалі не люблю слово «фан», бо у мене асоціація з цими часто неадекватними людьми, які кидаються на всіх підряд, якщо їм щось не сподобалось (тут навіть не треба називати артистів, бо ви самі можете зрозуміти про кого мова). Це ті люди, які сталкерять артистів під готелями, ресторанами, радіостанціями і т.п.Є милі речі, які вони роблять — флеш-моби на концертах, наприклад. Але як чесно обрати саме найактивніший фан-клуб голосуванням в Дії? Для мене це питання із зірочкою, бо коли самі за себе голосують — таке собі. А якщо саме у цьому і вимірюється активність — то теж сумно.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Національна музична премія YUNA обере та нагородить 15 найвпливовіших артистів за 15 років 🏆15 квітня відбудеться п’ятнадцята церемонія премії, а напередодні неї і оголосять спецпроєкт “15 найвпливовіших артистів за 15 років” — виконавців, які вплинули на розвиток культури сучасної музики в Україні у 2010-2020-ті роки.Обирали простим чином: оргкомітет та Експертна Рада YUNA сформували довгий список претендентів, а журі YUNA голосуванням визначило переможців. Ніби все просто, але не зовсім. Артисти мають відповідати наступним пунктам:1) Творчий внесок артистів в сучасну українську музику (створення великої кількості якісного авторського контенту, формування трендів, участь у різноманітних колабораціях тощо);2) Вплив на аудиторію (кількість прослуховувань та переглядів, масштаб концертних проєктів, співпраця з суміжними креативними індустріями, премії, особливі відзнаки тощо);3) Присутність у референс-листах YUNA (2012-2025) мінімум 5 разів протягом кар’єри;4) Участь у житті українського суспільства (активна громадянська позиція, благодійні проєкти тощо).Давайте спробуємо написати цей список самостійно, зважаючи на вищезазначене. Я почну: MONATIK 🤔❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Всі 4 роки живу з твердженням у голові, що якщо сторічна війна закінчилась, то і ця закінчиться. Але важко усвідомлювати, що окупація більшої частини України під-час Другої світової тривала менше, ніж триває зараз. Іноді здається, що це вже навічно з нами. Сподіваюсь, що ні. Але хочеться забути все, що бачив та відчував за цей час.За ці 4 роки де я тільки не був, але ракета влучала неподалік мене у 2022 саме у Києві, коли я йшов вулицею, пролітала повз моє вікно у 2023, залишивши чорний слід десь у двох метрах навпроти та влучивши у ціль неподалік. Шахед влучив фактично під вікном влітку минулого року. Я їздив в усі прифронтові регіони України, окрім Сумщини. Іноді ми були єдиним авто на дорозі ввечері у Донецькій області (дуже видима ціль), бувало таке, шо танк виїздив прямо на наше авто у Запорізькій області на дорогу посеред поля, а росіяни дислокувались з іншого боку Дніпра. Це все незабутній досвід насправді! Я вже забув як це бути тревел-влогером, вільно подорожувати, досліджувати нові країни та показувати у себе на YouTube. Люди ходять моїми маршрутами і зараз, через роки, що приємно. Мрію і самому ними знову пройтись та прокладати нові Можливо, це колись станеться. Або ні...Ми ж правда дочекаємось світло у кінці цього тунелю? Хочеться вірити. А що, якщо ні? Не знаю як у вас, але мене з 2022 року навіть вже є план моїх похоронів (точніше їх відсутності, бо я хочу кремацію і аби прах розвіяли десь над Нью-Йорком та Лос-Анджелесом). Вже навіть проговорив як це реалізувати. Чи хотів я про це думати? Ні, звісно. Але такі обставини, що треба, бо життя в Україні змушує. Особливо чоловічу стать.Вірю та знаю, що перемога колись буде. В наступному році. В наступному наступному році. В наступному наступному наступному році. Колись. Аби гірше не було. Сподіваюсь, побачу це і матиму сили одразу ж поїхати у подорож кудись подалі!
Поки 2 години робив обкладинку для мого відео на YouTube, яку платформа забракувала у результаті, то слухав старі пісні «Алібі», Альони Вінницької та згадував Міку Ньютон для натхнення. Які ж там тексти! Які мелодії! Я дитиною не все розумів, але пісні тієї ж Альони Вінницької геніальні. Дуже глибокі та не тривіальні. Метафоричні. Про вічне, тому актуальні і зараз. Тому на концерті «ALIBI» щиро радів, чуючи переклади пісень і вірю, що Альона щось випустить, Євгенія Власова теж, а Міка новим здивує (але переклад «В полоні» — до мурах).Я здогадувався, що однією «Табу» не обмежиться, тож показую вам кілька інших фрагментів. Я тепер хочу альбом з ними!Я не знаю, що слухали ви у дитинстві (дівчата, пробачте за цю фразу), але я вже тоді дуже любив українську музику, а моя мама ненавиділа, бо я надто сильно любив дивитись M1. І зараз нарешті знову можу повернутись у ті безтурботні часи, слухаючи ці культові пісні 00-х. Не зупиняйтесь!📺 Роман Бутурлакін🪙 На каву та смаколик кішкам 🫙 На оновлення техніки
21 рік потому: The Alibi Sisters перевипустили культовий хіт “Табу” українською 🫡Впевнений, якщо ви почуєте перший акорд пісні, то у вас одразу зʼявляться старий текст у голові, тож настав час і ностальгію задовільнити, і ще один шматочок російськомовного з голови витіснити. Цікаво, що вийшло одразу дві нові версії «Табу»: сольна The Alibi Sisters та у дуеті з актором і музикантом Артуром Логаєм, якийсамостійно написав свій новий куплет.
Зі сповіді-монологу ця пісня перейшла в категорію щирого діалогу і прийняття. Нам показували багато перекладів «Табу», але щоразу ми відчували, що чогось не вистачає. А потім зрозуміли: переписати або переродити таку пісню може лише той, хто її колись народив і хто має відповідний привілей поглянути на себе і свій досвід крізь час. Сьогодні ця пісня повертається українською мовою – крізь час і наш власний досвід. «Я тільки звук… Я наче тінь – тихо зникаю… Просто далі йду…». Ця пісня просто дочекалась свого моменту. І, здається, ми – теж , – The Alibi Sisters.🎧🎧🎬 СлухатиАлеThe Alibi Sisters не єдине ностальгічне повернення, яке нас чекає найближчим часом. У новому випуску YouTube-проєкту «МУЗИЧНІ НОВИНИ» розповідаю хто ще з культових артистів 00-х вже готує матеріал до релізу. ❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки