Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Роман Бутурлакін ⚡️
Додано 06 гру 2025

Роман Бутурлакін ⚡️

@roman_buturlakin
Кількість підписників: 1 254
Фото: 3,030
Відео: 956
Посилання: 1,080
Опис:
Ютубер, музичний оглядач, Цезар. Автор проєкту «МУЗИЧНІ НОВИНИ»⚡️ YouTube – 7M 👀, 16K 👥 Співпраця ➡️ [email protected] Реклама, промо релізів, подякувати за роботу: https://fanlink.tv/MrRoman
Джерело

Роман Бутурлакін ⚡️ | Трапилось відео із закликом артистів голосувати за їхні фан-клуби в но...

Логотип телеграм спільноти - Роман Бутурлакін ⚡️ Роман Бутурлакін ⚡️ @roman_buturlakin
699 Охват/переглядів 2026-03-07 15:29 Повідомлення №5896
Трапилось відео із закликом артистів голосувати за їхні фан-клуби в номінації «Найактивніший фан-клуб» премії MUZVAR AWARDS у «Дії» і зрозумів, що думаю про номінацію декілька днів.Це та номінація, де голосують виключно глядачі, а не члени журі, яким я є, то можу про неї висловитись. Дуже радію, що в Дії вперше є голосування музичних премій, бо це круто! Але не розумію чому саме ця номінація. Бо тут відчуття, ніби оцінюється розмір аудиторії, а не що той фан-клуб робив та в чому проявляється його активність. Думаю, ви погодитесь, що слухачі артистів ≠ учасники фан-клубу. Це трохи інше. Особисто я взагалі не люблю слово «фан», бо у мене асоціація з цими часто неадекватними людьми, які кидаються на всіх підряд, якщо їм щось не сподобалось (тут навіть не треба називати артистів, бо ви самі можете зрозуміти про кого мова). Це ті люди, які сталкерять артистів під готелями, ресторанами, радіостанціями і т.п.Є милі речі, які вони роблять — флеш-моби на концертах, наприклад. Але як чесно обрати саме найактивніший фан-клуб голосуванням в Дії? Для мене це питання із зірочкою, бо коли самі за себе голосують — таке собі. А якщо саме у цьому і вимірюється активність — то теж сумно.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки