Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Роман Бутурлакін ⚡️
Додано 06 гру 2025

Роман Бутурлакін ⚡️

@roman_buturlakin
Кількість підписників: 1 254
Фото: 3,030
Відео: 956
Посилання: 1,080
Опис:
Ютубер, музичний оглядач, Цезар. Автор проєкту «МУЗИЧНІ НОВИНИ»⚡️ YouTube – 7M 👀, 16K 👥 Співпраця ➡️ [email protected] Реклама, промо релізів, подякувати за роботу: https://fanlink.tv/MrRoman

👥 Кількість підписників

1 254
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

680
Середній/День:: 658
Середній/Тиждень:: 694
ERR: 54.23%

📊 Кількість повідомлень на день

3.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 3.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Маленький скандал на «Музичній платформі»: СолоХа заявила, що головний продюсер проєкту Геннадій Вітер вимагає гроші з артистів 🤯І зробила це вкрай з драматичною інтонацією, подаючи тезу як сенсацію та новину. «Оу, май! Не може такого бути», — подумав би я, але Геннадій Вітер ніколи цього не приховував та у інтервʼю подкасту «Мені цікаво» розповідав, що «Музична платформа» має таку послугу для артистів, як і радіо з музичними телеканалами, будемо чесними. Він зазначив, що за рахунок цього проєкт існує у тому числі. СолоХу підтримали співачка Камалія та блогер Ігор Мотін, який також ще й співає. Він записав відео (якого вже немає чомусь) та розповів, що йому, «молодому співаку з мільйонною аудиторією», виставили прайс у 1000€ за виступ і це його вкрай здивувало. Камалія пішла ще далі та заявила, що в минулому Геннадій Вітер зі своєю партнеркою кинули її на велику суму. Деталі не розповіла та зазначила, що їй є що розповісти. Цікаво, одним словом.Якщо ви були на «Музичній платформі» чи дивитись повну телеверсію хоч раз, то маєте розуміти про що мова, адже виступів за оплату на одному концерті зазвичай кілька і їх… сильно помітно серед інших, скажімо так. У такі моменти я щоразу думаю, що це ще глядачам мають доплатити за те, що вони слухають та дивляться цих артистів, чесне слово. Вибачте 🤣А пані Солосі треба нарешті навчитись привертати до себе увагу не скандалами та поливанням брудом колег, а якісною цікавою творчістю.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Без перук та театралізованого макіяжу: Klavdia Petrina відіграла перший сольний концерт без звичного сценічного образу 👒Співачкапродовжує стирати межі між таємничою Klavdia Petrivna та Соломією Опришко, яка стоїть за образом. І якщо на перших концертах обличчя взагалі не було видно, а на подальших був то білий театральний грим з перуками, то ще якісь незвичні образи, то тепер естетика максимально наблизилась до Соломії в реальному житті — милої веселої дівчини.Klavdia та її лейбл останнім часом досить активно критикують за відсутність розвитку проєкту та втрату індивідуальності. Є також багато тих, хто вважає, що інтригу з особистістю розкрили зарано. Мені ж здається, що у першу чергу все має подобатись самій Соломії, а вона на концертах лише почала розкриватись! Її минулорічні літні концерти у Вінниці та Хмельницькому, коли знімали бекстейдж туру, мені сподобались у рази більше, ніж зимовий у Львові та перший концерт у Палаці спорту у Києві в 2024 році. Був помітний розвиток артистки на сцені, тому цікаво подивитись як вона виступає зараз, після досвіду великого туру Україною. Добре, що така можливість цього літа має бути!А вам як новий образ?Фото та відео: @tanyaart999 , @nika_rumina❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Без LOBODA: попри чутки, на святкуванні Дня народження одеського Ibiza Beach Club, співачка не виступить, а «таємним гостем» стане DOROFEEVA ⚡️Ще з квітня маю інсайдерську інформацію, що саме в Ibiza планується виступ LOBODA, у якості «таємного гостя», на одному з заходів аби не провокувати акції протесту. І ніби це мало відбутись саме на святкуванні 25-річчя клубу.І коли анонсували даний захід, де на афіші був зазначений MONATIK та «secret guest», то ніби ось воно — інсайд підтвердився. Тож вирішив спробувати дізнатись вже напряму правда це чи ні.І якщо Ibiza Beach Club проігнорували мій запит, то команда MONATIK одразу запевнила, що вперше про це чує, посміялась та повідомили, що таємною гостею стане інша співачка, концерт якої вже анонсований на майданчику у іншу дату. Також вони перепитали у організаторів заходу чи дійсно точно не буде LOBODA та отримали відповідь, що такий виступ не планується, а також окремо зазначили, що через кілька днів публічно оголосять цього таємного гостя і сьогодні це відбулось — ним стане DOROFEEVA.Але давайте будемо чесними: саме в в Одесі в сусідньому клубі Itaka Beach Club у 2021 році відбулись концерти російської співачки українського походження ані лорак. Саме в Ibiza та Itaka до широкомасштабної війни регулярно проходили концерти і інших російських артистів, а вже під-час нього щороку проходять суржикомовні російськомовні концерти VERKA SERDUCHKA. Тож я не здивуюсь, якщо LOBODA там таки виступить на іншому заході та таким чином отримає перший прецедент та «дозвіл» на виступи в інших містах. Спостерігаємо, бо сезон лише почався 🙃❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
📱 Новий випуск YouTube-проєкту "МУЗИЧНІ НОВИНИ" вже на каналі ⚡️Євробачення-2026 закінчилось! Як ви знаєте, перемогла Болгарія та Dara зі своєю скаженою «Bangaranga», проте без російського сліду тут не обійшлось, бо першу перемогу країни одразу ж собі фактично привласнили кремлівські пропагандисти. Але ось чи дійсно це їх заслуга, бо над номером, у тому числі, працювали і українці? Звісно, в Україні це викликало неоднозначні реакції, як і загалом голосування нашого національного журі. Але і це не всі скандали! Звісно обговорюємо фінальний результат України та LELEKA (а що якщо ми побачили не зовсім той номер, який планувався?), всіх українців на конкурсі цього року, а також багато іншого. За кого проголосували та чиє місце у фінальній таблиці вас здивувало найбільше?Як бачите, обговорити є що! Полетіли? 🔴ДИВИТИСЬ: https://youtu.be/iCJZFwIq4TY🏦 ПОДЯКУВАТИ ЗА ВІДЕО ДОНАТОМ: https://send.monobank.ua/jar/4ZXDVpmyv1 💰 PayPal : [email protected]💡РЕКЛАМА ТА ПРОМО РЕЛІЗІВ: https://fanlink.tv/MrRoman
Ziferblat презентує другий повноформатний українськомовний альбом «Меланхолія» 💽Нова платівка досліджує стан людини, яка поступово звикає до тривожної реальності. Йдеться про відчуття невідворотності подій: страх із часом притуплюється, поступаючись втомі та емоційній відстороненості. Те, що раніше шокувало, вже не викликає тієї ж реакції.Хлопці кажуть, що завдання музики в цьому лонгплеї — залишатися нейтральною, без негативного чи позитивного забарвлення. Це ніби забудькувате, розсіяне звучання, у якому кожен інструмент підсилює відчуття хиткої пам’яті й внутрішньої розгубленості.Відповідно, тексти в альбомі побудовані в тій самій логіці: десь це вибіркові історії, а десь — «потік свідомості». Натхненням для альбому стали фільм «Меланхолія» та інші кіно- й музичні твори зі схожою тематикою. Багато образів народилися з буденних, емоційно нейтральних, але по суті трагічних речей: того, що відбувалося з нами або було побачене в мистецтві , — зазначає гурт Ziferblat.🎧🎧 Всі ми знаємо, що повноформатні альбоми з великою кількістю нових пісень — рідкість в українській музичній індустрії, тож слухайте та підтримуйте: https://ziferblat.fanlink.tv/melancholiya❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
📱 Довгоочікуваний (сподіваюсь) випуск YouTube-проєкту "МУЗИЧНІ НОВИНИ" вже на каналі ⚡️Євробачення вже близько! Активна підготовка до конкурсу триває, а LELEKA вже «відлетіла» до Відня на перші репетиції, але перед відʼїздом розповіла як проходить підготовка до виступу, що вперше побачать європейці та чи знайшла гроші на участь у конкурсі. Але у той же час лишається відкритим питання чи зможе LELEKA вдало взяти ту саму ноту після та чи не помилились українці з вибором представника, бо Jerry Heil не спить і її CATHARTICUS продовжує підкорювати єврофанів.Про це, повернення VEKRA SERDUCHKA, Руслана та Ziferblat на конкурс та багато іншого дивіться у спеціальному випуску про підготовку до Євробачення!Також слухаємо нові релізи від DOROFEEVA, Ziferblat, alyona alyona, Carpetman, Сусіди Стерплять, Shmiska & BADWOR7H, FIЇNKA, Нікіта Кісельов, OTOY x KLER, RONY, Pozdniakov, YAKTAK, Маша Кондратенко, TVORCHI, BLAME, пропаща сила, MONATIK, Kyryllch, oneWITCH, Ivan Korniienko, MOLODI & Monokate, хейтспіч, JASE51, Slava Vakarchuk, PATSYKI Z FRANEKA х Maryna Krut, TESLENKO, Настя Балог & Dima Prokopov, Artem Kotenko та інших.Як бачите, обговорити є що! Полетіли? 🔴ДИВИТИСЬ: https://youtu.be/yvzkKkKv-zM🏦 ПОДЯКУВАТИ ЗА ВІДЕО ДОНАТОМ: https://send.monobank.ua/jar/4ZXDVpmyv1 💰 PayPal : [email protected]💡РЕКЛАМА ТА ПРОМО РЕЛІЗІВ: https://fanlink.tv/MrRoman
Анастасія Приходько відреагувала на скасування концерту в Чернівцях через її мовну позицію та назвала захисників української мови тупими 🫠Анастасіє, тупість — це свідомо підігравати російській пропаганді та захищати російську мову в Україні, мову країни-агресора, придумуючи їй назву «київська російська». Тупо за 4 роки широкомасштабної війни та за 12 років російсько-української війни так і не зрозуміти тезу «Мова — це кордон», бо якраз росіяни дуже добре це знають і вдало користуються — «расія заканчіваєца там, гдє заканчіваєца рускій язик».Анастасіє, ви локальна росія в незалежній Україні. Українська мова не може розʼєднувати українське суспільство, бо це робить російська. І це робите ви та люди з подібними поглядами, які чомусь тримаються за своє російське минуле — перемогу у російській «Фабрікє звьозд», участь у Євробаченні від росії, хітовому репертуарі від російського продюсера.Якщо ви так боїтесь, що українська мова розколює суспільство, то прошу не зробити так, щоб російська нас обʼєднала. В окупації. Бо лише так це і відбувається. А ви активно працюєте у цьому напрямку, допомагаючи кремлівській машині зсередини.
Глянув переможців вчорашньої YUNA. Загалом більшість очікувано перемогли у силу відсутності сильних конкурентів поруч (деякі номінації по жанрам давно слід обʼєднати у одну, бо немає кого номінувати, давайте будемо відвертими).Деякі перемогли, бо є відчуття, що журі просто не знає чим займаються інші. Так теж буває, бо журі YUNA… це журі YUNA 😅 Ваня Рассел, до речі, вчора зі скандалом оголосив, що йде звідти, бо йому не сподобалось толерування паразитування на російських піснях деяких запрошених особистостей на червоний хідник (я таких навіть не знаю, але якщо вони були на тому хіднику двох метрах плитки — напевно це «зірки». Мене не запрошували на той хідник, наприклад, хоча на всіх інших преміях ледь не силою виштовхували, бо я не відчуваю себе на них доречним 🙈).Але вкотре було цікаво подивитись на цей парад лицемірства… В один з попередніх років, одна популярна співачка після тріумфу на одному великому конкурсі, зневажливо запитала у мене: «Як можна було обрати йти на YUNA?». Справа у тому, що у неї у самої був концерт у Stereo Plaza у цей вечір, який я вирішив пропустити. А тут вчора, очевидно розуміючи (чи знаючи) свою перемогу у кількох номінаціях, вона прийшла з командою навіть без виступу (нагадаю, що останні роки більшість переможців статуетки не отримує особисто, бо не приходять. Минулого року були лише ті, які виступали). І очікувано статуетки їй таки отримала, хоча очевидно зневажливо відгукувались про премію не так давно. І вона не одна така ж. Шоу-бізнес, що тут ще скажеш?Взагалі до компанії Deloitte Ukraine, що традиційно є гарантом прозорості голосування, у мене є велике питання: чому наперед попросили записати подяку лише переможця певної номінації, а «сусідів» — ні? Спеціально поцікавився у них. Не вірили у них чи таки порушили таємницю голосування задля красивої картинки?❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Тарас Тополя з командою погрожує зниженням ютуберки та учасниці шоу «Холостяк» Марічки Довбенко? Принаймі, так вона вчора заявила та почала погрожувати у відповідь 👀Вчора, подивившись інтервʼю, я так і не зрозумів у чому проблема, тому написав коментар з питанням під публікацією Марічки, на який вона не придумала нічого краще, ніж звинуватити мене у «відпрацюванні грошей» (журналістика ніби має базуватись на фактах та доказах, а не особистих припущеннях, якщо питання не сподобалось). Мені здалось це дивним, адже якщо ні у заяві, ні на пряме питання немає конкретики та доказів — це викликає підозри.І тут сьогодні вже «Антитіла» виходять у публічну комунікацію і підтверджують мої припущення: справа саме у питаннях про розлучення Тараса та Олени Тополі та повідомляють про порушення домовленостей: відсутність даної теми на інтервʼю. Як і написав у коментарі, особисто я проти будь-яких затверджень з будь-ким: фінальна версія відео, фото, текст тощо. Проте іноді людина може розповісти більше, ніж їй дозволяють підписані раніше документи. І якщо людині за сказане може грозити судовий позов або ще якісь інші наслідки — не бачу проблеми видалити на прохання. Тим більше, що домовлялись внести правки та певні моменти вирізати. Тарас неодноразово повторив, що не хоче говорити на цю тему, бо не може, але далі було питання за питанням замість зміни теми. Тут вже є питання до Марічка, адже Тарас спокійно щось казав, але щоразу акцентував, що не буде про це говорити. Натомість все промо відео побудоване саме на розлученні.Юрист гурту Ярослав Куц пішов на випередження та самостійно опублікував скріни повідомлень, які погрожувала опублікувати Марічка. Він пояснює, що лише завдяки йому вдалось домовитись про це інтервʼю, адже до нього звернувся товариш (колишній), який має певні стосунки з Марічкою.Тож тепер, так розумію, таки буде суд.Для мене це хайп чистої води, якщо чесно. А від інтонації Марічки у сторіз мені якось не по собі, хоча я взагалі ж недотичний до цього.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
У часи, коли концерт у «Палаці спорту» став розширеною версією концертів у Stereo Plaza, там вкрай рідко можна побачити щось схоже на шоу рівня цього майданчика. Якщо колись концерт українського артиста у «Палаці спорту» — це був ніби політ у космос, то зараз — поїздка у метро. Це давно не щось незвичне. Просто є різні станції: хтось — «Золоті ворота», а хтось — «Почайна». Проте іноді це може бути і «Solna centrum» зі стокгольмського метро. Для мене шоу рівня «Палацу спорту» — це не про кількість людей у балеті, розмір екрану, вартість костюмів від іменитого дизайнера чи довжину язика сцени. Кожен міряється тим, чим може, так би мовити... Для мене «Палац спорту» — це обмін енергією та синергія артиста з глядачем, а не масовка перед великим екраном. Це коли на першій пісні доводиться тримати щелепу, бо «Святі їжачки!». Коли якісний живий звук, а не pre-record, який там щось вже занадто часто. Це live-версії пісень, які хочеться переслуховувати частіше за студійні, бо енергетика.Яскравим прикладом такого концерту за ці 4 роки для мене є MONATIK — перший, хто повернув мені віру у колишні «Палаци спорту» як такі. Це був єдиний організм, який пульсував в один такт. Коли глядач — це не спостеріч перед екраном, а учасник концерту. Без глядачів концерт MONATIK був би неможливий. На «Антитілах» боявся кліпнути, бо міг пропустити щось цікаве, а дивитись у одну точку було неможливо, адже красиво було всюди на різних рівнях. Іміджеві шоу у «Палаці спорту» — це мистецтво. Це не гонорарний виступ десь біля басейну у заміському комплексі. Це має бути рівень стадіону. Мрію аби знову почали мірятись якістю, а не кількістю, і вже є перші артисти, готові грати у цю гру!❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки