Бачу хейт у коментарях і вже відчуваю як ще мене регіоналом охрестять. Тож відповім ще тут для всіх.ROXOLANA — невістка одного з шести (на секунду) дітей Юрія Бойко, як пишуть у ЗМІ. Вона — не Юрій Бойко. Вона не коментує особисте життя, зазначаючи, що її чоловік не хоче публічності (і вона не одна така співачка, яка роками приховує своє особисте життя. Деякі наявність дітей ще приховували — Наталія Могилевська, Ivan Navi, Роман Бахарєв (BAH.ROMA) тощо.У «Різдвяного льодового шоу з ROXOLANA» одночасно три величезних спонсори: банк, ювелірний дім та будівельна компанія — не самі бідні. Є ще й інші. Трансляція на одному з найбільших телеканалів України у найбільший прайм-тайм року — одразу після привітання президента у новорічну ніч (думаю, канал теж вклався у це або заплатив за права).Вона не дочка умовного мафіозі, якого звинувачують у замовному вбивстві, як GRISANA. Діти не відповідають за вчинки батьків та навпаки. GRISANA не змогла відповісти на прості питання і одразу ж збрехала. Тому її і закенселили. Чому ROXOLANA має відповідати за вчинки Партії регіонів чи ОПЗЖ?В нашій країні, як і у багатьох цивілізованих, діє презумпція невинуватості. Коли будуть докази прямого фінансування Юрієм Бойком її проєкту — тоді і варто щось пред’явити. Якщо вони є — скиньте у коментарі. Додам про шоу: мене надзвичайно тішить, що у Палаці спорту звучать традиційні пісні. Це почуєш не часто, тож я дійсно радію! І бажаю всім нам на таких великих майданчиках частіше бачити українську традиційну культуру, бо це наше коріння.❤️Роман Бутурлакін
Опублікував відео, як alyona alyona вшанувала памʼять Степана Гіги, Дизеля, Лесика та ADAM на своєму концерті у Палаці спорту. Воно має майже 500 тисяч переглядів у ТікТоці. Люди у коментарях… 🫠Я загалом взагалі не розумію хейт артистів за те, що вони не поїхали на похорон Степана Гіги до Львова. Ну, камон… Так, це легенда української сцени та велика втрата для української музичної індустрії, але вимагати раптово поїхати з Києва до Львова на похорони людини, яку особисто більшість артистів навіть не знала — це дивно. Степан помер у пʼятницю, а прощання та похорони були у неділю та понеділок — через день та два. Це ж не у Києві скоригувати свої ранкові плани та приїхати на прощання… На прощанні з ADAM було дуже багато артистів. Був там десь півгодини, але зустрів багатьох, включно з alyona alyona. Але тут ще ж дещо інша ситуація: з Михайлом десятиліттями багато артистів співпрацювали, постійно бачились на різних заходах і т.п. Значно ближче знайомі. Наприклад, Ігор Кондратюк писав, що бачив Степана Гігу взагалі один раз аж у цьому році, хоча знає про нього з 2007-го. Степан — людина іншої епохи, іншого покоління та з іншого міста. Софію Ротару ми ж теж не зустрінемо на концерті Анни Трінчер умовно або на якійсь музичній премії. Тому за що тут хейтити людей?Той же Артем Пивоваров був на сході з концертами у військових. Такі заходи теж потребують організації, часто отримання дозволів і т.п.А ви що думаєте?❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Фу, який брудний цей шоу-бізнес 🤮Помітив, що вдруге після негативних публікацій про одну людину (може, і більше, але аналогію провів саме зараз і спеціально подивився після чого було попереднього разу), під іншими дописами зʼявляються хейтерські коментарі на інші теми — наприклад, про мій збір на техніку (ще й від профілів з аватаркою чеченського польового командира російсько-чеченських війн).Моніторив матеріали у ЗМІ про розслідування стосовно благодійного проєкту «Дитинство без війни». Очікувано, є мало матеріалів, але один привернув мою увагу — від «Української правди».У матеріалі йдеться, що журналістам «Слідство.Інфо» представники Фонду Руслана Шостака випадково разом з додатковими матеріалами до інтервʼю надіслали документ з назвою "Дитинство без війни план дій". А всередині нього план замовних матеріалів, заплановані заяви та, що найцікавіше — розписана робота з коментарями, яка передбачає: "залучення реальних учасників проєкту до коментування під негативними матеріалами", "роботу бази акаунтів для просування раціональних тез та фактів у соцмережах".Ймовірно, останній пункт передбачає долучення так званих ботоферм до коментування матеріалів, оприлюднених журналістами
, – додали в "Слідство.Інфо".Такі методи дуже красномовно говорять самі за себе. Мені огидно, що проти мене використовують їх же, бо «випадково» це вкотре трапляється після публікації про одну і ту ж людину від профілів, які не підписані на цей Телеграм-канал. Це кібербулінг.Порадився з кількома відомими продюсерами та менеджерами і вони одноголосно кажуть, що це цілком у стилі команди даного артиста, позаяк за схожі дії (а також за обман інших артистів і фінансові махінації) у свій час вони були у чорному списку телеканалу М1.Дуже цікаве співпадіння, звісно… Якщо раніше мені щоразу писали гнівні повідомлення, то зараз зʼявляються хейтерські коментарі від третіх осіб. Ми що у мафіозних розбірках беремо участь чи що? Ці люди знають де я живу, бо колись привозили мені запрошення прямо під будинок… Я задумався чи можу почуватись у безпеці.P.S.: стосовно збору на техніку, який я відкрив. Прокомунікую, якщо хтось саме цю карту вирішив розіграти. Я збираю на оновлення телефону — мого головного робочого інструменту. Не іграшки чи особистої примхи. Донати добровільні: люди хочуть підтримати — підтримують, не хочуть — не підтримують. Я ні у кого нічого не краду та не бачу нічого поганого. Не вважаю, що хтось має право мені казати (та і будь-кому), що недостатньо допомагаю ЗСУ (за моїми підрахунками, лише мої особисті збори та ті, де я був одним з організаторів, зібрали понад 1,5 мільйони гривень на Сили Оборони. У мене зараз 6 тисяч підписників у Інстаграмі — головному майданчику зборів. Ну, камон) чи соціально активний (1,5 року був координатором гуманітарної кампанії та особисто їздив у прифронтові громади. Неодноразово був у 5-6 кілометрах від росіян. Думаю, не варто пояснювати, що це небезпечно).У мене все.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Пресслужба наголошує, що завдяки комунікаційній та публічній роботі Олі Полякової було залучено значну увагу українських і міжнародних донорів, а сам проєкт отримав широкий суспільний розголос, підтримку бізнесу й державних інституцій, а співпраця завершилася наприкінці 2023 року, після виконання усіх узгоджених ініціатив.Для мене це була справа серця — допомогти дітям, які втратили дім, але не повинні втратити надію. Ми всі маємо дбати про цих дітей, бо саме вони будуть відбудовувати Україну
, — Оля ПоляковаКоманда співачки не знала про інциденти, про які розповідають діти. За їхньою інформацією, це відбулось вже після завершення співпраці з проєктом. У період участі Олі Полякової всі заходи були прозорими, координувалися з державними структурами та міжнародними партнерами, і жодних подібних фактів не фіксувалося. ⚠️ Нагадаю, що звіт був опублікований у березні 2024 року — через два місяці після завершення співпраці співачки з фондом.На моє повторне уточнююче питання «Чи знала Оля, що дітей експлуатують для фото/відео без їхньої згоди?», адже на її сторінках досить багато таких матеріалів, мені відповіли: Наразі поки це все.
Дуже прикро, що беззахисні діти, чиє життя повністю залежало від даного проєкту, стали інструментом в руках дорослих людей. На жаль, у розслідуванні не зачепили фінансовий бік питання (а саме для цього примусово залучували дітей, караючи за відмову), тож хочу вірити, що корупційної складової там не було. Проте така експлуатація дітей, навіть задля благодійної мети — неприпустима.Відео: YouTube-канали «Слідство.Інфо» та «Оля Полякова»❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
MELOVIN подарував iSKra можливість співати їхній же дует. Через рік після його релізу та перемоги у шоу «Неймовірні дуети» 🤯Про це співачка розповіла у своїх сторіз і радіє на відео, ніби їй подарували квартиру.Я так хотів зробити це на великому концерті своєму
, — каже MELOVIN.Оце так небачена щедрість, виявляється. Це вона не могла співати свій же дует цілий рік після релізу? Який жах… Це так низько якось. От вам і щирість.Де iSKra співатиме цей дует сольно, коли хайп навколо нього давно пройшов, а нових хітів, на жаль, вона і не випустила. Впевнений, що пропозицій виступів у неї було достатньо, але всі організатори 100% хотіли побачити на заходах той самий єдиний відомий трек.Я то знав, що MELOVIN випустив пісню як сольний реліз та підписав у дужках, що то дует. Через це пісня навіть не відображається у її профілі на Spotify, наприклад. Відповідно, місячна аудиторія пісні теж. Ну, нехай роялті їй не платити (хоча якийсь % і могли би), але це…Всі учасники шоу нормально випустили ті дуети аби виконати головну ціль проєкту — дати буст молодим артистам... Хіба лише Krylata зарелізила їхній трек з Jerry Heil сольно. І на це теж є свої причини. Красивий штрих до портрета, звісно.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки