Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Роман Бутурлакін ⚡️
Додано 06 гру 2025

Роман Бутурлакін ⚡️

@roman_buturlakin
Кількість підписників: 1 254
Фото: 3,030
Відео: 956
Посилання: 1,080
Опис:
Ютубер, музичний оглядач, Цезар. Автор проєкту «МУЗИЧНІ НОВИНИ»⚡️ YouTube – 7M 👀, 16K 👥 Співпраця ➡️ [email protected] Реклама, промо релізів, подякувати за роботу: https://fanlink.tv/MrRoman
Джерело

Роман Бутурлакін ⚡️ | Господи, дапамажи! Олю Цибульська, ну, за що? 🫠Ні, ну, якщо низька які...

Логотип телеграм спільноти - Роман Бутурлакін ⚡️ Роман Бутурлакін ⚡️ @roman_buturlakin
821 Охват/переглядів 2026-03-30 06:40 Повідомлення №5981
Господи, дапамажи! Олю Цибульська, ну, за що? 🫠Ні, ну, якщо низька якість концерту та його технічна підготовка — це проблема глядачів, а не організаторів, то най буде. Хай буде пісюн..Але камон! Це концерт у Палаці спорту. Тисячі глядачів, які придбали квитки на вечір памʼяті Степана Гіги. Мало того, що співали одні і ті ж пісні по 3-4 рази («Цей сон» взагалі пʼять разів), так ще й дивились як артисти у фонограму потрапити не можуть.А де повага до глядачів? Згадайте концерт памʼяті Кузьми, на якому був повністю живий звук і теж купа артистів. І, о, святі їжачки, ТЕЛЕВЕРСІЯ 🙏Мене дістало, що організатори та артисти виправдовують власну лінь (чи профнепридатність) телезйомкою. Просто співати чисто треба з першої спроби, а звукорежисерам записати звук нормально, а не як завжди. Виділити час для саундчеку та зберегти налаштування під кожного артиста. Чи була виправдана така кількість артистів? Ні. Чи можна було менше та краще? Так. Організатори не хочуть запарюватись над технічною стороною концерту, бо це простіше та дешевше, а артисти часто не хочуть запарюватись над підготовкою та саундчеком і просто його пропускають, бо що вони там не знають у своїй фонограмі? Звук же не треба налаштовувати. А потім на сцені відбувається зйомка не найкращого випуску ліпсінг батлу, де артисти змагаються хто гірше імітуватиме живий звук у конвульсіях на сцені.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки