Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Путч. Русский - нах*й
Додано 01 січ 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Кількість підписників: 27 536
Фото: 43,300
Відео: 12,900
Посилання: 6,840
Опис:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/

👥 Кількість підписників

27 536
Середній/День:: -16
Середній/Тиждень:: -125
Середній/Місяць:: +508

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 415
Середній/День:: 2,960
Середній/Тиждень:: 4,764
ERR: 16.03%

📊 Кількість повідомлень на день

5.7
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 6.3
Середнє за день: 5.7

Історія змін лого

Історія змін назви

Путч. Русский - нах*й 2024-07-05
Путч. Русский - нахуй 2022-12-09
Путч. Русский - на хуй 2022-05-24

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 13,600 25-03-31 11:02
Голова ЦВК Олег Діденко бреше, або точніше лукавить в інтерв'ю Українській правді, коли говорить, що санкції не обмежують право балотуватись підсанкційних осіб.Звичайно прямої заборони немає, але як з арештованими рахунками Порошенку зібрати 4 225 000 грн на заставу, щоб бути зареєстрованим? Це ж мають бути його легальні кошти.Навіть якщо адвокати Пороха примусять розблокувати цю суму на рахунках, бо право балотуватись є в Конституції, то як праводити передвиборну агітацію, коли Порошенку заборонили використовувати радіочастотний ресурс і навіть ввели "обмеження або припинення надання електронних комунікаційних послуг та використання електронних комунікаційних мереж"?Зверніть увагу, що Юрій Бойко, реальний промосковський сексот, який роками працював на москалів, жодного з цих обмежень немає - Банкова веде його в 2 тур. Це їхня мрія, щоб переобрати Зеленського.Між іншим вперше сценарій з використанням неприйнятного спаринг-партнера у 2 турі використали в росії на виборах президента в 1996 році. Проти Єльцина вивели тоді комуніста Зюганова, а слоган кампанії був "голосуй или проиграешь". Власне то й були останні вибори у росії.
👁 2,500 25-03-30 10:07
"Украина получила от США проект нового соглашения по полезным ископаемым, который является совершенно другим документом, чем предыдущее рамочное соглашение. Украина не будет признавать военную помощь США долгом", — заявил Владимир Зеленский. В новейшей, послемайданной, истории Украины были две катастрофические точки бифуркации. Две тысячи девятнадцатый год. Когда выбрали аматора на пост Президента воюющей страны. И две тысячи двадцать пятый. В Овальном кабинете. Я раньше говорил, что это дипломатический провал, но не катастрофа. Беру свои слова назад. Это катастрофа. Трамп тогда сам считал самого себя якобы над схваткой. Для него обе стороны - в его же глазах - были примерно равноудаленные - хотя к Путину он явно испытывал большую любовь, чем к Зеленскому, но он еще пытался строить из себя некоего арбитра. Наступить на горло собственной песне ради лаврового венка миротворца и Нобелевской премии. Произошедшее в Овальном кабинете полностью перетолкнуло его на путинскую чашу весов. Он, похоже, полностью распрощался с идеей Нобелевки, и - сгорел сарай, гори и хата! - начал мстить. Как бывший после развода. Ребенка об пол. А всего-то надо было не устраивать шоу пиара себя великого за счет Трампа в формате "Я и Донни", не ехать туда, от чего отговаривали вообще все - а тихо-спокойно подписать первый рамочный вариант на уровне министров, как и предлагалось изначально, и двигаться дальше. Адептам концепции "Да все так и было задумано с самого начала, ничего бы не изменилось" - оказывается, первое соглашение было гораздо более вменяемым. Вот те раз. Какая неожиданность. Изменилось бы все. И сейчас ситуация была бы другой. Совсем другой. Ваш Дед.
👁 14,700 25-03-29 10:14
Слідчий ДБР Артем Яблонський, який підписав звернення до Апарату Верховної Ради України щодо кримінального провадження проти Петра Порошенка, раніше працював у прокуратурі та переслідував учасників Євромайдану.Про це пише народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Ростислав Павленко."Після публікації видання "Букви" чергового пасквіля "державного бюро репресій" на Петра Порошенка, поцікавився, хто ж такий той Артем Яблонський, хто оту паскудь підписав. Виявляється, людина таки особливих талантів. Його називають серед прокурорів, які намагалися саджати майданівців – тому на посаду до прокуратури йому було зась. Зате у ДБР таким – дорога і почьот. Може, ще й грамоту дадуть. Або й у званні повисять. К праздніку", – іронічно зауважив Павленко.Він закликав: "Треба не забути жодного з цих "героїв". Бо надто дорогою ціною оплачений час їхніх ігрищ на посадах. До речі: зазвичай, такі дуже легко розкривають усіх: хто давав доручення, хто підсовував брєд на підпис".Як повідомив раніше громадський активіст Олександр Лємєнов, після 2019 року люстровані після Майдану прокурори стали поновлюватися на посадах. А ті, хто не зміг повернутися в органи прокуратури – пішли працювати в ДБР. Більше того, Артем Яблонський у ДБР навіть очолив розслідування злочинів проти учасників Майдану."Ілюстративна історія, як один з прокурорів, Артем Яблонський, що не пройшов у 2019 році атестацію, вирішив судитися з Офісом Генпрокурора щодо поновлення на посаді. За даними моїх джерел, саме він був процесуальним керівником щодо справ євромайданівців у 2013-2014 роках. Зрозуміло, що результатів як не було, так і немає. Водночас нагадаю, що 21 листопада 2022 року президент Зеленський зазначав: нам потрібні реальні результати розслідування справ Євромайдану. Гарант Конституції мав надію, що будуть бодай якісь результати до роковин розстрілів на Інституцькій. Але сьогодні вже 3 березня, а "віз і нині там", – писав у 2023 році активіст.
👁 3,900 25-03-20 10:21
🥀Я прийшов - тебе нема (серія 2)Ну сходили ми вдруге в Держфінмоніторинг, аби все таки отримати відповідь про «шокуючі зловживання» Порошенка, які аж стали підставою для накладання на нього санкцій (там як мінімум фінансування або причетність до тероризму має бути).Але нам знову сказали, що Філіпа Проніна на роботі нема. Його заступників, напевно, теж, тому до нас відправили керівника Юридичного департаменту.Він сказав, що жодних записок щодо Порошенка в очі не бачив і доступу не мав. І що держфінмоніторинг може лише! передавати аналітику правоохоронним органам.Саме так, за будь яке інше розголошення цієї інформації передбачена кримінальна відповідальність. Тому те, що по суті зробив Пронін на Кабміні та РНБО, підпадає під визначення злочину.Ну і головне питання: так а де «шокуюча інформація»? - лишається без відповіді.Наука цієї історії: в такий спосіб без жодного пояснення можна накласти санкції на будь-якого! громадянина України. Забрати майно, заборонити участь у виборах і будь-які правочини. Абсурд? Ні, наша реальність як вона зараз є.📝 Вікторія Сюмар
👁 3,800 25-03-19 10:29
Міжнародні ЗМІ активно обговорюють результати розмови президента Трампа з Путіним. Загалом позитивно оцінюють домовленість про тимчасове припинення атак на енергетичну інфраструктуру, але є занепокоєння щодо реальних намірів Росії використати перемир’я для перегрупування і посилення свого ВПК.Світові лідери оцінюють розмову дуже обережно та наполягають на обов’язковій участі України в мирних переговорах. І наполягають на продовженні підтримки України.Реакції та оцінки міжнародних ЗМІ: ⁃ The Guardian: обережний оптимізм щодо припинення атак на енергетичну інфраструктуру України супроводжується занепокоєнням щодо можливості Росії використати перемир’я для перегрупування сил. ⁃ The Times: скептицизм західних політиків щодо намірів Путіна, зокрема колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, який заявив, що російський лідер “сміється над нами” та прагне перетворити Україну на васальну державу. ⁃ Reuters: за кілька годин після домовленості про обмежене припинення вогню Росія та Україна звинуватили одна одну в авіаційних атаках та пошкодженні інфраструктури. Українські військові повідомили про збиття 72 з 145 російських дронів, тоді як Росія заявила про знищення 57 українських дронів. ⁃ The Wall Street Journal: обмежене припинення вогню є першою значною поступкою з боку Росії, яку вдалося отримати Трампу, але Путін наполягає на визнанні контролю Росії над українськими територіями та недопущенні вступу України до НАТО. ⁃ The Australian: Трамп і Путін обговорили розповсюдження стратегічних озброєнь та погодилися співпрацювати для стабільності та економічного розвитку. Незважаючи на зусилля Трампа досягти миру, Путін відмовився від негайного припинення вогню та висунув додаткові вимоги, такі як припинення іноземної військової допомоги Україні. Це свідчить про значні труднощі на шляху до мирних переговорів. ⁃ Die Welt: телефонна розмова між Трампом і Путіним не принесла миру Україні, а призвела до нових обстрілів російськими дронами. Путін відмовився від повного припинення вогню та висунув вимоги, такі як припинення мобілізації та переозброєння в Україні, як умову для перемир’я. Трамп підкреслив переваги покращення відносин з Росією, обговорюючи майбутню економічну та енергетичну співпрацю.#ПІДПИСУЙТЕСЯ
👁 2,800 25-03-13 07:08
Аркадій Бабченко:А ви помічали, що інфантильний мозок завжди виправдовує свій ідіотизм за однією і тією ж схемою?Він сам ніколи ні в чому не винен. Ну, тому що він інфантильний — а здатність брати на себе відповідальність за свої помилки — це ознака виключно дорослої людини. У нього завжди винні зовнішні фактори.Обставини непереборної сили.Об'єктивна реальність завжди заперечується. І підмінюється якоюсь картинкою з власної голови — якимось таким невидимим особистим будовом світу, аналогом невидимого друга у дитини в дитячому садку.Були блискучі дипломатичні Мінські домовленості, де противник був зроблений за всіма пунктами, будувалася армія, розвивався ВПК, розроблялися «Богдани», «Нептуни», «Громи», «Вільхи», на конвеєр стали «Стугни», евакуачі, міжнародна дипломатія в порядку, економіка взагалі зростає, як на дріжджах, просто українське диво — що ми зробимо?Правильно.Давайте оберемо Верховним Головнокомандувачем під час війни клоуна, який грає членом по роялю.Чому?Так, тому що ПУТІН ВСЕ ОДНО НАПАДЕ!Гаразд, вибрали. Частина друга. Ті самі граблі. Джавеліни і снаряди поставляються ще мінімум рік, Старлінк працює і забезпечує мінімум половину зв'язку фронту, розвіддані доставляються і від них залежить взагалі вісімдесят відсотків отриманої інформації.Що ми зробимо?Правильно.Давайте пошлемо на йух тих, від кого життєво залежить вже просто саме наше фізичне існування. Якими б особистими покидьками вони не були особисто, факт є факт — від них ми залежимо суттєво.Хуяк тією ж ручкою по тому ж самому лобу!!Сука, все працювало — нахєра ти зламав??Та воно б все одно зламалося...Сука!Воно, можливо, і зламалося б. Коли-небудь. Потім. Можливо, не зламалося б ніколи. Але зараз воно працювало. Працювало! Нахера зламав — це саме ти?? Ти ідіот??А що, Мінські краще були, чи що...Тепер надуваємо нову жабу через дупу:- Та з Курська все одно вийшли б.Задаєш просте запитання — якби все одно вийшли, нахєра тоді залишилися?? Провели рейд, розхреначили по тилу все що можна, взяли полонених — пішли. Нахєра залишилися?Ем — блем, бе — ме... Затик.Інфантильний мозок вже не здатний до таких складних конструкцій.І це невиліковно.Тому що для лікування необхідно визнати наявність хвороби. А це, повторюю, ознака дорослої людини. А зе-мозок — інфантильний.Замкнуте коло.Головний результат зустрічі в Джидді — відремонтували те, що до цього і так чудово працювало, поки бидло-дипломати не залізли в нього своїми руками.Ну і проворонили Курську область, до купи, але це вже дрібниці.Зелена міць у всій красі.Перемога, бляха.Але, втім, раніше в Україні був один лікар від інфантилізму — хороший лікар, злий лікар, але чудовий лікар! — діє, правда, оооочень боляче, але дуже ефективно.А тепер буде два.Сподіваюся, що тепер процес дорослішання піде швидше.
👁 2,900 25-02-07 08:34
#БлогерКлубСенсHellis:Це він про подружку Піщанську з Рахункової палати, яка свій ДН святувала закордоном за державний кошт? Про членів Комісії по цінним паперам, які їздили у Фінляндію до Санти? Або про відрядженя влітку "Слуг" до країн Карибського басейну? Та ні... не може бути. Він своїх не чипає.Iryna Gerashchenko:Зеленський в черговому відосику наїхав на депутатів, що ті катаються в міжнародні відрядження, замість поїхати в Харків, Запоріжжя, Суми чи Херсон. Ми оце тільки повернулися з Донеччини, Харківщини, Сумщини, то хочемо спитати у Зеленського: «а до кого ви звертаєтеся?» До 95 кварталу, який в повному складі завели в парламент, розповідаючи про «прекрасні нові обличчя»? Короче, зделалі ВР вмєстє, це правда…. Наша команда постійно відвідує регіони, спілкуємось з військовими і бачимо реальну картинку, а не потьомкінські села, які часто в своїх відео малює Зеленський щодо оборонних споруд чи забезпечення ЗСУ дронами і зброєю. Так ось, зараз військові криком кричать про передачі безпосередньо бригадам військового ПДФО. Може, Верховний Головнокомандучий на це зверне увагу? А щодо відряджень, то не ОП розповідати комусь про міжнародні поїздки. Бо ваші позаштатні радники і інші Укрзалізниці з них не вилазять. Питання тільки, кого вони на цих зустрічах представляють?Я так розумію, ці публічні рефлексії Зеленського були не на табун слуг у Вашингтоні, а на успішний візит Порошенка до Брюсселю, Парижу, Варшави, Берліну і Вашингтону. Дарма. Наша команда назовні працює на Україну, використовуючи свій авторитет і звʼязки для посилення анти путінської коаліції і забезпечення ЗСУ зброєю. То ж це треба тільки вітати.
👁 3,000 25-01-18 20:32
#БлогерКлубСенсТаня Адамс:- Аврам Исаакович, ваш сосед за глаза на вас гадости говорит.- Не волнуйтесь вы так. За глаза он может меня даже побить. В деле ДБР главное что? Правильно, своевременность.Для Порошенко и Марченко нашлось время підозри штамповать пучками, а до гундяевского протеже - вот только сейчас руки дошли, когда он уже давно съ..бался.Valerii Prozapas:Міністерство "культури" не може посунути з "єдыного" екстрасенсів та шаманів - зато можуть вимкнути "Прямий", "Еспресо" та "П'ятий".Взагалі та клоака, в яку перетворилось українське ТБ, гарантує подальшу деградацію держави - мільйони продовжують вірити в колдунів і пиз..унів.У позітівних блогєрів новий всплєск інтереса до гардероба Порошенка, це вірна ознака, що знову щось "про..балі".М'ятий піджак і стоптані туфлі забули - тепер у нього куртка занадто дорогА…Політичні фетішисти, є така нова хвороба у здєланих вмєстє.Lida Sha:Верховний Головнокомандувач сил оборони України визнав що ворог не має (!!!) кількісної переваги над ЗСУ. Навпаки. ЗСУ переважає ворога кількісно майже у півтора рази. 880 тис у нас проти 600 тис у ворога. Але як тоді виходить, що ми втрачаємо село за селом?Kurt Wootz:Вже були і комюніке глобального саміту миру,і панельні форуми формули миру Зеленського, і безпрецендентні гарантії безпеки Єрмака, і кримські платформи.Тримайте переговорні кластери, тепер 100% проканає. Інфа сотка- монатік з кошовим підтвердять.
👁 4,200 24-11-16 12:42
🥀Орбан заявив, що ЄС повинен переглянути санкції проти росії, щоб знизити ціни на енергоносії, - Reuters.Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Європейський Союз має переосмислити свою санкційну політику проти росії, оскільки вона сприяє збереженню високих цін на енергоносії, що негативно впливає на економічну конкурентоспроможність блоку. На неформальному саміті минулого тижня лідери ЄС підписали декларацію про посилення конкурентоспроможності. Однак Орбан наголосив, що зниження цін на енергоносії має стати пріоритетом: Орбан також зазначив, що європейські компанії стикаються з енергетичними витратами, які у чотири рази перевищують витрати американських компаній, що створює значну конкурентну перевагу для США. З моменту вторгнення росії в Україну на початку 2022 року Орбан залишався критиком санкцій ЄС проти Москви та фінансової і військової допомоги блоку Україні. Попри зусилля країн Західної Європи щодо відмови від російських енергоносіїв, Угорщина, яка залежить від поставок з росії, продовжує отримувати 80-85% газу та 80% нафти від свого колишнього комуністичного союзника.
👁 3,500 24-11-04 11:35
Печера Дракона:Петро Порошенко повідомив, що прокурори заблокували рахунки фірмам, що працюють з його фондом.Історія ця, як на мене, неймовірно цікава. Бо.Спершу ЗЕботва (включаючи чорноротих блогеринь, майорів - невдачників від політики і матюкливих спекуляннтш землею) разом з усіма долученими здійняли гучну істерику через слова Порошенка про те як він встав на захист Києва, в той час як прокурорські звалили.Далі ЄвроСолідарність прийняла закон яким заборонила підвищувати прокурорам зарплатні. А для розуміння, декларації за 2023 р. показали що ЗП керівників прокуратур 100 - 146 тис грн. Це в той час як сотні мобілізованих підприємців і фахових робочих сидять на ЗП солдат і сержантів. Підняти ЗП прокурорам мали на 25%. Уявляєте собі міру прокурорської люті?Далі стається новий обстріл Києва - явно не останній. По Києві б'ють шахедами. Що здатне збивати шахеди, крім ППО? Системи радіоеолектронної боротьби - РЕБ. У держави РЕБів нестача. Зате РЕБи є... у Петра Порошенка.Справа в тому, що прямо зараз на фронт передають станції "Ай-Петрі", здатні глушити не тільки шахеди, а й... КАБи. Так не ідеально глушить. Але систему навігації їм викривляє. КАБи падають - але не там куди цілять. Це дозволяє врятувати сотні життів на фронті і містах що зазнають атак ворожими БПЛА та КАБами. Ну от здавалося б, держава мусить негайно забезпечити виробництво системи "Ай-Петрі" і забезпечення нею армії... Але ні. Яка така оборона? Який такий захіст Києва, Харкова та Запоріжжя? Прокурори - скривджені! Прокурорам зарплатні не підняли! Знову таки Татаров...