Джерело
Путч. Русский - нах*й | ЗАРУБАЙТЕ СОБІ НА НОСІДискутують, погано чи добре, що дозволили молоді...
3 000 Охват/переглядів
2025-10-07 08:59
Повідомлення №58846
🥀ЗАРУБАЙТЕ СОБІ НА НОСІДискутують, погано чи добре, що дозволили молоді виїжджати з України.Запам'ятайте: Абсолютно все, що робить Зеленський, він робить не для вас, не для країни, не для перемоги, а тільки тому, що йому конче треба ще один строк! А буде війна чи не буде - то йому байдуже. А молодь показала, як ставиться до нього, картонками.Він не буває під ракетами, він насолоджується владою, він призначає все нових і нових невігласів у владу, тому що йому не потрібна перемога, не потрібна країна - йому потрібна влада! Він зайшов у смак, як Путін, як Сталін, як Чен Ин - влада засмоктує людей, а нікчем і невігласів засмоктує з перших днів - зі 100 днів відпустки, від плигання по фонтанах, від кілометрових кортежей і сотен холуїв. Від щоденного сидіння в телевізорі і зустрічі "на рівних" з Трампом і Макроном. А якщо повезе, то й з путіним "покалякати про життя".Тому й не сидять топові корупціонери,тому не будують станції в 1 гигават, тому немає ні 50 "Фламінго",ні 100 "Паляниць",а є брехня!Так переможемо?