Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Путч. Русский - нах*й
Додано 01 січ 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Кількість підписників: 27 536
Фото: 43,300
Відео: 12,900
Посилання: 6,840
Опис:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/

👥 Кількість підписників

27 536
Середній/День:: -16
Середній/Тиждень:: -125
Середній/Місяць:: +508

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 415
Середній/День:: 2,960
Середній/Тиждень:: 4,764
ERR: 16.03%

📊 Кількість повідомлень на день

5.7
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 6.3
Середнє за день: 5.7

Історія змін лого

Історія змін назви

Путч. Русский - нах*й 2024-07-05
Путч. Русский - нахуй 2022-12-09
Путч. Русский - на хуй 2022-05-24

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,550 26-06-20 04:58
"На мою думку головною подією вчорашнього дня був не орден Білого орла, а ультиматум Зеленського Лукашенку.Виступаючи на пресконференції з президентом Гондурасу Насрі Асфурою в п'ятницю в Києві президент Зеленський запропонував Лукашенку вимкнути всі ретранслятори, які корегують удари російських дронів по Україні. Зеленський дав Лукашенку 1 тиждень пообіцявши, що потім ЗСУ "вимкнуть" ретранслятори самі. Пізніше Зеленський нагадав, що нафтопереробна промисловість Білорусі (зокрема нафтопереробний завод у Мазирі, біля кордону України) працює на Росію і Лукашенко може це також зупинити.Давайте промоделюємо, як може розвиватися ситуація у наступні дні. При цьому будемо виходити з умови, що Зеленський уже не зможе змінити своїх слів, навіть якщо вони вилетіли спонтанно, щоб не виглядати слабким.1. Позитивний для України сценарій.Лукашенко влаштовує істерику Путіну і вимикає ретранслятори, розуміючи, що може бути удар ЗСУ по території Білорусі, бо ретранслятори є військовими обʼєктами російської армії. Тим більше, що пролунала погроза розібратися з суто білоруською власністю - Мазирським нафтопереробним заводом, який постачає пальне в Росію. Ймовірність такого розвитку подій залежить від того наскільки Лукашенко боїться і наскільки Путін слабкий.Тим більше, що на території Білорусі може діяти не ЗСУ, а добровольчі підрозділи громадян Білорусі, наприклад, полк ім. Кастуся Каліновського під історичним біло-червоно-білим прапором "Пагоня".2. Негативний для України сценарій. Лукашенко не слухає погроз Зеленського і на Полісся стягуються підрозділи білоруської армії для захисту (не ретрансляторів), а суверенної території Білорусі. Мінськ не вступає у війну, але створює додаткову загрозу по північному кордону Україні. Це відволікає ресурси. Україна виглядає слабкою, бо ультиматум не виконаний, скореговані із Білорусі удари по нам продовжуються, як і поставки пального в Росію.3. Негативний для НАТО і України сценарій.На жаль, може бути ще гірше. Під тиском недопрезидента Путіна так званий президент Лукашенко не виконує ультиматуму і (щоби зберегти лице) ЗСУ, чи полк Каліновського в складі ЗСУ, знищує всі, або частину рестрансляторів на території Білорусі. На першому етапі це викликає обʼєднання навколо прапора в Україні, рейтинг Зеленського зашкалює.У відповідь Росія завдає удару по обʼєктах в Естонії, або якійсь іншій країні Балтії, заявляючи, що знищила, наприклад, український завод із виробництва дронів. Щойно учора про це говорив Віталій Портников в ефірі у ФейгенLIVE. Країни Балтії закликають активізувати статтю 5 НАТО, а у відповідь від Трампа ... лише кілька гострих постів у його соцмережі і глибоке занепокоєння у Брюсселі.Результат - блок НАТО, як система колективної безпеки, дискредитований. Європейський виборець наляканий і чинить тиск на політиків. Допомога Україні починає зменшуватись. На виборах у Німеччині, Франції та інших країнах приходять до влади партії, де закликають до відновлення контактів з Росією. Президент Навроцький заявляє... ну це тоді вже навіть не буде мати значення, бо всі емоції з орденом Білого орла будуть здаватися незначним епізодом у порівнянні з проблемами, що настануть.А все починалося з ультиматуму президента Зеленського на прес-конференції з президентом Гондурасу. Сподіваюсь на Банковій добре подумали над наслідками і це не було спонтанно? Зрештою, може ми не володіємо розвідінформацією інформацією про стан Білорусі і Росії і можемо помилятися, а найбільш імовірним є сценарій 1?Але те, що ця заява загострила ситуацію неймовірно - це однозначно."Віктор Уколов
👁 3,560 26-06-15 20:38
В той час як ЗСУ виганяли рашистів із Київської та Чернігівської областей навесні 2022-го року, делегація зеленського в березні 2022-го року в Стамбулі підписала від імені України ганебні Стамбульські домовленості. Фактично, зеля підписав відкладену на майбутнє капітуляцію України - ЗСУ повинні були бути скорочені чисельно та по видам озброєнь. Коли весь світ побачив жахи Бучі і що «Київ за три дня» провалився, зеля підписав Указ, яким забороняв будь-які перемовини із рашкою, - тобто сам собі заборонив (за Конституцією, зовнішня політика - сфера відповідальності президента України). Потім, було звільнення Херсона у вересні 2022-го року силами ЗСУ. І ось після цього, зеля вводить формат керування Збройними Силами України - Ставка Верховного головнокомандувача, де єрмак мав такий же голос як і Залужний!!! Все, з того часу Україна не мала жодного стратегічного успіху (зірваний контрнаступ влітку 2023-го року, втрачений Бахмут, Курська афера влітку 2024-го). Ну, і звичайно, великий полководець зеля звільняє в лютому 2024-го року Залужного і ще 20 генералів Генштабу, які командували Збройними Силами України в найтяжчі місяці повномасштабного вторгнення!!!зеля - кривавий зрадник України і українського народу!
👁 5,100 26-06-12 05:58
"Замість того, щоб знайти в собі сили і просто вибачитись перед Sofiya Fedyna за неприпустимі висловлювання на її адресу голова Верховної Ради кілька хвилин із трибуни демонстрував знання української літератури та журив фракцію „Європейської Солідарності”. Камертон моралі і совісті Руслан Стефанчук в своїй промові стверджував, що показник голосувань нашої фракції за євроінтеграційні закони лише близько 30%. Ще було порівняння нас із Кайдашихою і цитування Грушевського. Важко втриматися, щоб не порівняти самого Стефанчука з якимось персонажем української літератури, яка на такі типажі багата, але я відповім очільнику Парламенту по суті. Показник голосувань „Європейської Солідарності” за реальні повноцінні євроінтеграційні закони – 100%.30% – це кількість євроінтеграційних законопроєктів серед тих, на які ви ліпите прапорець Євросоюзу, проштовхуючи таку дичину, що не налазить на голову. Спікеру ліпше зайнятися виправленням цього хаосу. Якщо дуже хочеться щось порахувати, то хай порахує власні антиєвропейські ініціативи (можна прямо з Цивільного Кодексу розпочати, або перехід на літній час виринає в пам'яті, ну або кількість корупційних справ у своїй фракції. А ще хай відповість собі і людям на питання, чому він забрав 40 млрд грн у солдата і віддав на піар свого друга Зеленського. А після цього хай ще раз розкаже нам усім, якими словами цього друга можна називати, а якими ні. Висловлюю свою підтримку Софії Федині. І наголошу - ми будемо говорити і робити те, що вважаємо правильним, на що нам дали мандат наші виборці. Вони вимагають озброїти державу і захистити їхні життя. Тому „Європейська Солідарність” домагатиметься цього від керівництва Парламенту, Уряду і Президента. Після років, як каже спікер, наших "сеансів екзорцизму", прем’єрка, нарешті, обіцяє військову реформу. І ми будемо дотисками, бо це не лише ми так некультурно кричимо до вас, не лише ми вимагаємо від вас припинити популізм і зайнятися обороною та реальною європейською інтеграцією. Цього вимагають українці. Ми просто можемо говорити вам в очі те, чого мільйони не можуть, бо не перетинаються із вами фізично."Іванна Климпуш-Цинцадзе
👁 4,480 26-06-11 04:46
🥀 "9 років тому 11 червня 2017 року українці отримали можливість без віз вільно пересуватись Шенгенською зоною. Як добре ми ж тоді жили! Так, у нас не було стільки грошей, як у Міндіча і компанії, але тоді ми отримали найголовнішу цінність - волю.Памʼятаю перший рік я просто насолоджувався і літав до ЄС кілька разів на рік, відкладаючи гроші на другий день після подорожі, щоб якомога швидше вирушити до Європи знову.Лоукостер до Відня вдавалося купити лише за 35 євро на літак знаменитої авіакомпанії Lauda, а летіти було трохи більше години. А літаками вже не існуючої тепер компанії LʼItalia ми добиралися за 50 євро до Бергамо за 2,5 години лише. Порівняйте з теперішніми цінами і часом на подолання відстаней!Звичайно, добився безвізу Петро Порошенко, але пишалися і користувались безвізом усі - і ті, хто його підтримував, і його опоненти, і безвізо-скептики, і безвіз-оптимісти Скептиків, якщо згадати, було чимало. Ці погляди активно підігрівалися російською пропагандою, мовляв Україні ніколи не дадуть безвіз, бо вона перебуває у війні. Безвізу не буде, бо в Європі бояться мільйонів українських біженців, які одразу кинуться через кордон. На практиці ж у ЄС побачили мільйони українських туристів.Але як тільки Порошенко довів, що не треба боятися мріяти, якщо планувати і рухатися до мети, як пропагандисти змінили тези і звідусіль понеслося - безвіз надали українцям, щоб було кому мити підлогу у віденських туалетах і збирати полуницю на польських фермах.Я поважаю будь-яку працю, але чомусь пригадується росіянка, яка прибирала в німецькому туалеті під Мюнхеном. А замість польської полуниці українські туристи збирали враження, європейський досвід та впевненість, що наші справжні друзі у Брюсселі, а не в Москві.Ех, хотів би я знову на каву до Відня на вихідні, поласувати тортом "Захер" в знаменитому ресторанчику біля віденської опери на терасі!"Віктор Уколов
👁 3,280 26-06-09 14:58
🥀Активіст Швецов вдався до чергової маніпуляції: порівняв відмивання і вкладення чорних грошей оточенням президента в будівництво Династії під час широкомасштабного вторгнення, тоді коли відбувалися злочини в Бучі, Маріуполі та інших окупованих містах, із узяттям в оренду земельної ділянки Порошенком у 2015 році. Це намагання відбілити справжній злочин, за який судять сьогодні Єрмака із звичним юридичним правочином. Це маніпуляція для абсолютно наглухо відбитих людей. Бо Порошенко не порушував законодавство щодо оренди землі, а якщо є порушення щодо доступу до води нехай це встановлює і вирішує суд. Пан Швецов має законне право звернутися щодо цього до суду, що він і збирається, по його словам, зробити.Але маніпулювати щодо порівняння будівництва Династії, де за даними слідства, пісок крався з кладовища і завозився на будову, а понад 70% розрахунків велося чорною готівкою - абсолютно неприйнятно. І це я ще культурно висловився.Ймовірно Слуги, ОП і Швецов досі рахують людей за ідіотів. А нас, хто про це пише, звично називають зрадниками, покидьками та паріями. Ми звикли. Але правда від цього не змінюється.Якщо до цього я сумнівався у замовному характері цієї діяльності Швецова, то тепер ні. Влада дає в штангу по повній - витягуйте пом'ятий піджак Пороха, забиті стічні канави Кличка, "ухилянство" Залужного та інше. Виконавці цієї маячні змінюються, бо щоразу стають використаними гумовими виробами, але характер діяльності зберігається від кампанії до кампанії дискредитації.📝Дмитро БиковДодамо: Династія Вови будувалась на вкрадені гроші.Порошенко будував свій дім на зароблені гроші з яких сплатив податки.Швецов, ну ти й урод!
👁 10,600 26-06-09 07:34
🥀 Інсайд. Виявляється на вчорашній зустрічі з Мартою Кос, європейською комісаркою (тобто міністром уряду Євросоюзу) з питань розширення, Сергій Власенко примудрився поскаржитись на НАБУ. Представнику європейського уряду права рука Тимошенко почав впарювати свою улюблену, до болю схожу на російську, пісеньку про "внєшнєє управлєніє". Воно й зрозуміло, бо справа про підкуп нардепів Юлією Володимирівною вже передана до ВАСК, тож "пропало всьо"!Ми вже купили попкорн і з нетерпінням очікуємо "блискучих" виступів Тимошенко і Власенко сьогодні, як тільки розпочнеться засідання ВР.Мінус у цій ситуації в тому, що обізлені соратники Тимошенко навряд чи дадуть голоси за закони, потрібні для зближення з Євросоюзом, який всіляко допомагає НАБУ. А через неприйняття реформ за програмою Ukraine Facility, Україна може втратити частину безповоротного фінансування від ЄС, яке реально потрібне нашій країні. В рамках цієї програми закон про зміни правил перевірки декларацій доброчесності суддів має голосуватися на цьому тижні.
👁 2,980 26-06-04 07:16
🥀Українська правда зʼясувала як пройшла зустріч Зеленського та Порошенка: 26 травня вперше за багато років п'ятий президент Петро Порошенко знову опинився на четвертому поверсі головної будівлі на Банковій. Його зустріч із чинним главою держави Володимиром Зеленським ніяк не могла розпочатися. Минала вже майже година очікування. Всі інші глави фракцій свою аудієнцію у президента уже відбули.Це була перша зустріч двох політиків від дня повномасштабного російського вторгнення і взагалі перша особиста розмова за сім років президентства Зеленського.💬 "Ми розуміли, що вони поставили нас на самий кінець, щоб до того переговорити з усіма іншими фракціями. І видно, що там цілу годину готувалися до розмови з нами", — припускає один із наближених до Порошенка членів його команди.Підготовка до цієї зустрічі почалася за кілька днів до її проведення. Лідер президентської фракції в Раді Давид Арахамія та глава Офісу президента Кирило Буданов наперед комунікували з лідером "Євросолідарності" і намагалися задати певну рамку майбутньої розмови, хоча до кінця не було зрозуміло навіть, чи відбудеться вона взагалі.Порошенко до зустрічі справді підготувався. Але те, як саме він це зробив, змусило нервувати і Арахамію, і Буданова, а самого Зеленського ледь не довело до емоційного вибуху.За словами співрозмовників УП, Порошенко прийшов в ОП із роздруківками різноманітних фотожаб та інших матеріалів із соцмереж і почав скаржитися, що Зеленський з оточенням системно його дискредитують.💬 "У всіх наших на кілька секунд аж відняло мову", — розповідає один зі свідків розмови з владної команди.Слова для відповіді знайшлись швидко: у мить розмова перейшла на підвищені тони й на єдину незамінну форму культурної присутності ворога — російські мати.Президент обурився тим, що Порошенко намагається виставити себе жертвою, хоча, на його думку, "порохоботи" п'ятого президента поводяться в мережі не менш агресивно і коштують "мільйони доларів". Як мінімум, вважав Зеленський, Порошенко не має морального права дорікати йому подібним.Натомість президент висловив претензії щодо підтримки Петром Олексійовичем потенційних конкурентів чинної влади, передусім посла України в Лондоні Валерія Залужного.Тут уже добирати вирази довелося Порошенку, і він, за словами учасників зустрічі, швидко знайшовся з відповіддю. Мовляв, якщо проти нього використовується вся державна машина і доступний владний ресурс, то немає нічого дивного в тому, що він шукатиме допомоги у всіх, хто здатен скласти конкуренцію нинішній владі.Попри важкий початок, зустріч поступово вийшла на певний конструктив. В окремі моменти, кажуть співрозмовники УП, вона нагадувала розмову людей, які потенційно здатні переступити через взаємну нелюбов і спробувати зробити щось разом для держави.Порошенко навіть не став прямо порушувати тему санкцій проти нього, хоч і згадав, що це заважає його діяльності.💬 "Позиція була простою: якщо ми зараз домовимося про якусь модель співпраці, то питання санкцій у перспективі відпаде саме собою. Якщо ж домовленостей не буде, то будь-які прохання не матимуть жодного сенсу", — пригадує співрозмовник із команди Петра Олексійовича.Після завершення зустрічі у Порошенка, як і в співрозмовників УП із команд Юлії Тимошенко чи Дмитра Разумкова, залишилося дивне відчуття порожнечі.💬 "Ніхто ні про що не домовився. Ніхто нічого не попросив, навіть те, на що ми були готові. Не було жодних конкретних рішень чи пропозицій", — розводить руками в розмові з УП депутат із "Розумної політики" Разумкова.Втім, у команді Зеленського пояснюють, що такий формат був їхнім свідомим рішенням: нічого не просити і нічого не обіцяти.💬 "Ця перша зустріч була потрібна взагалі для іншого. Ми не могли нічого пропонувати, бо у нас був інший розрахунок", — переконує УП один із членів президентської команди.
👁 3,350 26-06-01 03:52
Пʼяна в дюпель дівчина хамить і погрожує таксисту, через те, що його зупинила поліція і перевірила на алкоголь через різкий запах спиртного в салоні. Це пані затримало, розстроїло і вона почала козиряти, що працює у Офісі президента!Обізвала таксиста, який говорив з нею підкреслено ввічиливо, "маленьким гейчиком", якому зараз приїде у набʼє їб*ло її мужик!По відео її ідентифікували, як Дарину Філоненко, колишню журналістку телеканалу "Рада", що справді зараз працює в Офісі президента 🙂 а її мужик, нібито, народний депутат-слуга народу Марʼян Заблоцький.Путч як правило не опускається до світської хроніки. Але враховуючи, що мова про працівника Офісу президента ми звертаємось до журналістів - надішліть інформаційні запити, щоб Офіс не відмовчався. Окремо наші співчуття голові підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики пану Заблоцькому. Якщо ця пані так себе поводить напідпитку з таксистом, то можна лише уявити як вона виносить йому мізки вдома на тверезу голову! 🙂Передивитись повністю записаний на відео діалог з таксистом можна у багатьох місцях, наприклад тут за посиланням
👁 5,020 26-05-30 08:44
"Щойно подивився виступ Петра Порошенка на Одеському чорноморському форумі з безпеки і ще раз зрозумів чому я його підтримую так багато років. І коли він був президент, і коли діючим президентом став інший - Порошенко зберігає незмінні погляди, незалежно поділяє їх більшість, чи ні.Армія. Мова. Віра. Формула, з якої у 2019 році знущалися опоненти і яка стала їхнім гаслом тепер - як сказав Порошенко, вона не належить йому, чи Зеленському - це просто умова для виживання незалежної України.Для мене особисто також надзвичайно важливим є те, що Порошенко буде боротися не лише проти Росії, але й за ДЕМОКРАТИЧНУ Україну, щоб у нас ніколи не був збудований подібний до путінського режим.Знаю, що це сподобається не всім, але спробую розшифрувати, що означає бути демократом, як це розумію я сам.Частина з нас поранені цією війною як настане мир будуть хотіти помсти тим, хто запереченням загрози замало не призвів до поразки в 2022 році. Але все буде тільки по закону, якщо знайдуться докази і провина буде доведена у суді.Знаю, що частина з нас будуть хотіли, щоб навіки замовкли ті, хто роками поширював брехню. Але і свобода слова також буде збережена, бо Україна - не стане Росією після війни.До речі не лише Зеленський, але й Порошенко вважає, що війна може скоро закінчитись - на початку виступу він попередив, що зʼявилося вузьке вікно для такої можливості. Але не розшифрував чому і може це й правильно, дипломати не люблять публічності - важливий лише результат."Віктор Уколов
👁 3,160 26-05-28 13:46
Анал БезТабу. Сьогодні Рада провалила голосування за декриміналізацію порнографії, що ще раз раз зафіксував відсутність монобільшості, адже це насамперед провал монобільшості.Наприклад «Слуга народу» має 228 депутатів. Сьогодні 193 з них проголосували за ратифікацію угоди з ЄС щодо кредиту, але законопроект №12191 про декриміналізацію порнографії підтримали лише 173 «слуги». Це мінус 20 голосів. Тобто проблема була не у відсутності голосів у залі. Якби автори переконали власну фракцію, закон був би ухвалений, а так загалом він набрав 207 голосів.21 депутат від монобільшості не підтримав документі серед них представник президента у ВР Федір Веніславський. Ще троє представників «Слуги народу» проголосували «проти», зокрема Павло Халімон. А серед тих, хто не голосував, опинилася навіть Ольга Коваль, дружина автора законопроекту Ярослав Железняк.Безумовно в цьому провалі я вбачаю небажання забирати у силовиків інструмент тиску та заробітку на «справах» за 301 статтею.Останній пункт якраз і породжує розмови про корупційну складову, бо криміналізація часто використовується не для захисту моралі, а для вибіркового переслідування, шантажу та поборів. У фракції «ЄС» не голосували лише двоє депутатів. Решта були відсутні під час розгляду цього питання.