Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті
Додано 14 лип 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Кількість підписників: 1 352
Фото: 615
Відео: 122
Посилання: 801
Опис:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit

👥 Кількість підписників

1 352
Середній/День:: +19
Середній/Тиждень:: +18
Середній/Місяць:: +4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

450
Середній/День:: 389
Середній/Тиждень:: 359
ERR: 33.28%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 388 25-04-03 06:30
​​Максим Кагал.Не люблю писати такі пости, адже вони приносять біль і смуток. Але ми не маємо права забувати про таких людей. Я хочу, щоб про них знало якомога більше людей.Цей текст — про мого друга, побратима та просто чудову людину.З Максом ми познайомилися ще до війни, у Кременчуці, на фанатському секторі місцевої футбольної команди ФК "Кремінь". Це був 2011 рік. Веселі були часи.Ми з ним добре здружилися, бо мали схожі погляди на життя. Він був спортсменом і професійно займався бойовими мистецтвами, зокрема кікбоксингом. У 2014 році навіть став чемпіоном світу з кікбоксингу за версією ISKA. Він тренував нас з ударної техніки та боротьби, адже брав участь і в змаганнях зі змішаних єдиноборств. До всього цього він ще був дуже начитаною людиною.Я першим пішов в "Азов", а після чемпіонату світу з кікбоксингу він також приєднався до нашого підрозділу. Пам’ятаю, як він просив мене прискорити його прийняття до рекрутингового центру. Я навіть телефонував знайомим, щоб його анкета була першою на черзі. Таке собі маленьке "кумівство". 😅Максим пройшов сержантські курси у ВШК імені полковника Євгена Коновальця, а згодом отримав офіцерське звання. Його чекала блискуча військова кар'єра, але повномасштабне вторгнення РФ змінило все.Максим загинув 25 березня 2022 року під час оборони позицій у передмісті Маріуполя від авіабомби ФАБ. Тепер він — Герой України, кавалер ордена «Золота Зірка» (посмертно).Ось такі люди — справжня еліта нації. Він віддав своє життя за нашу країну, за нашу націю, щоб ми могли жити у вільній Україні. Таких людей треба пам’ятати й розповідати про них своїм дітям!Спи спокійно, брате. Пам’ятаємо — помстимося! 🫡З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 356 25-04-01 14:12
Новий-старий фішинг.☠️Нарешті в мене буде корисний контент з КБ. 😅Але одразу трішки теорії:Фішинг — це вид кібератаки, під час якої зловмисники видають себе за надійні організації або осіб, щоб обманом змусити жертву розкрити конфіденційну інформацію, таку як логіни, паролі, номери банківських карток тощо.А тепер стосовно допису.👇Написала мені одна людина в LinkedIn про те, що його дівчину хотіли заскамити з акаунту однієї блогерки в Instagram. Чому не сама блогерка? Ймовірно, її акаунт зламали, і шахраї тепер використовують його для атак.Шахрайство старе, як світ: вона просить підписати петицію на підтримку військового. Хоча тема може бути будь-якою. Так ось, замість офіційного сайту petition[.]president[.]gov[.]ua йде посилання на фішинговий сайт president[.]petition[.]ck[.]ua. При вході на нього потрібно авторизуватися через акаунт Instagram.Ну , а далі ваш акаунт опиняється в руках кіберзлочинців для їхніх потреб.Що хочу сказати цим постом? Будьте уважні та завжди перевіряйте посилання, які вам надсилають як незнайомці, так і знайомі люди, їхні акаунти теж можуть зламати! Ну, звісно, якщо не хочете втратити акаунт або ще щось. Якщо отримали підозріле посилання то краще запитайте у відправника, чи справді він його надсилав! Усім спокійного вечора!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 458 25-03-28 08:01
​​Провів лекцію з лідерства.🧑‍🎓Вона відбулася вчора, але написати про це не було сил, адже після неї я був вижатий, як лимон. Ця лекція була для частини моїх колег з IT Specialist. Занадто багато енергії забирає спілкування з аудиторією, чи це просто я забагато її віддаю — хрін його знає.🤷‍♂️Я проводив лекції для рекрутів, коли був головним сержантом у військовій школі командирів ім. полковника Євгена Коновальця. Але та аудиторія — то були рекрути, і якщо вони не слухали чи кудись «втикали», то там були свої важелі впливу.😅А з цивільною аудиторією працювати складніше. Та й не скажу, що в мене прям прокачаний скілл виступів перед людьми. Бувало, трішки перехвилювався і забував слова.🥲Взагалі, планував лекцію на пів години, а вийшла вона трохи більше години — я аж сам не очікував.Отримав фідбек від керівництва: загалом їм сподобалося, але треба більше оптимізувати лекцію під цивільне населення й брати до уваги досвід цивільних керівників у різних компаніях, а не тільки свій військовий. Взагалі, це моя проблема — я не враховую досвід інших, коли про щось пишу або говорю публічно, а спираюся лише на власний. Це треба змінювати.🫡Ну, а так — прикольний досвід, мені дуже сподобалося.Після оновлення матеріалу та презентації, буду продовжувати далі проводити їх. 👍Всім спокійного та продуктивного дня!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 340 25-03-07 07:29
​​Чи є місце жінкам у кібербезпеці?🤔Ця тема не нова, але я хочу висловити свою думку. Кібербезпека вважається технічною професією, і здебільшого в ній працюють чоловіки. Однак усе більше жінок також обирають технічні спеціальності. Звичайно, усе залежить від жаги до розвитку, незалежно від статі.Хочу навести кілька прикладів із роботи про дівчат, які працюють разом зі мною. Одна дівчина, як і я, працює в SOC на першій лінії. Чому поки що на першій? Бо їй уже давно час переходити на другу лінію — вона молодець, швидко навчається й росте!Ще дві дівчини працюють у Malware Analysis, і про них також можу сказати лише позитивні речі! Взагалі, у кібербезпеці є багато напрямів, де жінки можуть знайти себе. Більше того, увійти в цю сферу іноді навіть простіше, ніж у Frontend чи QA.Ну і є ще приклади де жінки займають керівні позиції і виступають на міжнародних конференціях з кібербезпеки, такі, як Анастасія Войтова та Ольга Насібуліна. Я сам навчаюсь і працюю заради такого рівня професійності!Тому, якщо ви дівчина і думаєте про кібербезпеку – не сумнівайтеся! Ця сфера відкрита для всіх, хто прагне знань і розвитку.🫡PS. Під цей текст раніше можна було б якийсь грант вибити.😅З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 463 25-03-03 07:27
​​Еліта націїПісля п’ятничної зустрічі в США мережа кипить від обговорень того, як мав поводитися наш президент. Українці поділилися на два табори: одні – за президента, інші – "свідки договорнячка", які вважають, що він мав усе підписати.Знаєте, я знову нагадую про необхідність об’єднання нашого суспільства, адже поки ми єдині – нас не перемогти. Але, схоже, це очевидно не всім. А скільки ще буде зрадоньки далі – ух!Взагалі, смішно читати висновки людей в ІТ-спільноті, які вважають себе "елітою": всякі там CEO, Senior'и та інші спеціалісти різного рівня. Мої нешановні, ви – ніяка не еліта. Подивіться хоча б на історію XX століття і на тих, хто дійсно належав до еліти. Українські еліти не лише воювали, а й часто очолювали збройну боротьбу. У XX столітті саме вони ставали лідерами визвольних рухів – від армій УНР до підпілля УПА та дисидентського руху. А ви – просто пристосуванці, яким байдуже до своєї країни, які від страху перед війною готові її продати. Готові підставляти жопу любому, хто принесе вам примарну надію на "договорняк"Еліта нації зараз гартується на війні, а не сидить у тилу, строчачи постики про те, що "все пропало". Еліта нації зараз всіма силами допомагає фронту не зважаючи на політику. Тож краще не ганьбіться і не лізьте туди, де нічого не розумієте.Всім спокійного та продуктивного тижня!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 306 25-02-20 06:49
​​Навчальна можливість для ветеранів і не тільки!Шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy разом з шведськими партнерами запускає безоплатну стипендіальну програму з Project Management. Дуже круто, що таких можливостей все більше, адже їх так не вистачало під час АТО/ООС.🥲Хто може податися на курс:👉Ветерани (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники й учасниці війни).👉Діючі військовослужбовці та добровольці.👉Члени родин військових, добровольців, ветеранів.👉Родини загиблих, зниклих безвісти чи полонених військових та добровольців.Як потрапити на курс?1️⃣подати заявку до 24.02.2025;2️⃣скласти тест (отримаєш його після реєстрації) до 28.02.2025;3️⃣пройти співбесіду;4️⃣отримати інформацію про результат;5️⃣розпочати навчання.Кінцевий термін подачі заявок 10 березня 2025 року.Про навчанняУ програмі курсу пʼять модулів:Модуль 1. Загальні знання про проєктний менеджмент та ІТ-індустрію (8 годин, 4 теми).Модуль 2. Галузі знань проєктного менеджменту (14 годин, 7 тем).Модуль 3. Agile-методології (20 годин, 10 тем).Модуль 4. Технічні навички проєктних менеджерів. Підготовка до інтерв’ю (10 годин, 5 тем)Модуль 5. Софт навички проєктних менеджерів. Закінчення курсуПосилання на реєстрацію: https://beetroot.academy/courses/online/project-managementСподіваюсь, ця інформація буде корисним і комусь дозволить вивчитись і працювати на новому напрямку! Всім спокійного та продуктивного дня!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 295 25-02-19 07:29
​​Кібербезпекове ком'юніті УкраїниПам’ятаю слова свого ментора на курсах «Кіберзахисники» Іллі Кузнєцова про те, що в нас невелике, але дружнє ком'юніті. І тоді я подумав: як же це круто! Напевно, в ньому є всебічна підтримка одне одного… Але виявилося, що все не зовсім так. 🤷‍♂️Одна з моїх цілей — зробити так, щоб наше ком'юніті почули в Україні! Щоб такі гіганти, як DOU, організовували конференції з кібербезпеки або хоча б створили відповідну спільноту, адже цей напрям зараз один із найважливіших для нашої країни. На мою думку, кібербезпека стоїть на другому місці після наших Захисників у питанні захисту держави — і не тільки в цьому. 😏Але, судячи з підтримки навіть моїх відео, все виглядає інакше! Алло, колеги, нас мало, і ми повинні підтримувати одне одного, щоб показати українцям: ми теж важливі, і ми є!🔥Звісно, у нас є такий амбасадор кібербезпеки, як HackYourMom та його засновник Микита Книш, але чим більше зв’язків із громадськістю — тим краще для всіх нас!Ну і хочу подякувати всім, хто не стоїть осторонь і підтримує мене та інших людей, які роблять внесок у медійний розвиток нашої сфери.🫡 Сподіваюся, мені вдалося донести свою думку. Усім спокійного та продуктивного дня!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 224 25-02-18 07:57
​​Базові навички для SOC-аналітикаЗа 7 місяців роботи в цьому напрямку я зрозумів, який фундамент знань необхідний для SOC-аналітика. Це знання мережевих комунікацій та вміння працювати з логами.Якщо читання логів — це справа практики, то розуміння мережевих комунікацій дається складніше, адже воно більше базується на теорії. Потрібно знати моделі OSI/TCP-IP, порти та протоколи і розуміти, як вони взаємодіють між собою. Тут, до речі, може допомогти навчання у вищому навчальному закладі, як би це не дивно звучало. За кілька років можна не лише засвоїти теоретичну частину, а й закріпити знання на лабораторних роботах.Мені, як людині без профільної освіти, це, звісно, дається важче. Доводиться самостійно навчатися, проходити курси від Cisco та інших вендорів. Загалом, це розуміння також приходить із практикою, але без бази набагато складніше. 🥲Звісно, це не всі необхідні навички. Ще потрібно розуміти системну безпеку (Windows/Linux), основи аналітики загроз (Threat Intelligence), форензіку, SIEM-системи. Але, на мою думку, читання логів та знання мережевих комунікацій — це база, фундамент, ґрунт!🫡Сподіваюся, цей допис буде корисним для когось. Усім спокійного та продуктивного дня!🙏З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 464 25-02-06 08:48
​​Як ви боретесь з апатією?Як я вже писав раніше на мене так впливають магнітні бурі. Наприклад зараз в мене такий стан, що нічого не хочеться робити. І цей стан настільки хріновий, що аж хочеться вити.Під час цього стану, я постійно думаю, що я нічого не вартий та не відповідаю займаній посаді. І під час такого стану хочеться звільнитись. Але я розумію, що це всього на невеличкий період і тільки ця думка не дає зробити неправильні кроки.Але взагалі я розумію, що мені багато чого вчити. Адже в мене немає бази з освіти в напрямку кібербезпеки. Я багато чого не розумію ще і мені треба багато чого вивчати. Та з моїм станом здоров'я це робити набагато важче, адже проблеми з мозком дають про себе знати. Погана пам'ять та проблеми з увагою, постійний високий тиск та сильні головні болі, болі в хребті та багато чого іншого.Раніше я думав, що проблеми з увагою це просто через мою неуважність, але виявилось, що це через проблеми з функціонуванням мозку.І всі проблеми коли в мене такі емоційні гойдалки, впливають також на мій стан. Все це зводиться в абсолют і в мене просто думки, що я нічого не вартий.Єдиний варіант для себе, що я виділив, як з цим боротись це фізичні вправи. Але зараз я не можу нічого робити через одну проблему. Коротше замкнене коло.Тому прошу вашої поради в цьому питанні!Всім спокійного та продуктивного дня!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 335 25-02-05 09:03
​​Інтуїція.Не знаю, як правильно назвати це відчуття: чуйка, шосте відчуття тощо. Тому обрав просто — інтуїція.На війні вона допомагала мені уникати небезпечних для життя ситуацій, і в цивільному житті також стає в пригоді. Не знаю, як описати це відчуття, це типу наче попередження. І коли, повинно статись, щось погане, то це відчуття викликає дискомфорт.До речі, я пройшов на курс для ветеранів з DevOps від SoftServe. Це також якось спрацювало — відчуття, що мені потрібно почати вивчати цей напрямок. У майбутньому планую стати DevSecOps, тому не міг не скористатися такою можливістю.Подібне відчуття було й перед тим, як я вирішив перейти з фронтенду в кібербезпеку. Як виявилося, воно було небезпідставним, адже це саме те, чим я хочу займатися і де хочу розвиватися — і не лише заради грошей.Хоча, якщо логічно оцінити цей перехід з одного напряму в інший, це виглядало неправильним. Адже я майже рік вивчав фронтенд. Cподіваюся, що ці курси допоможуть у розвитку моєї кар'єри! 🫡Але без пригод не обійшлося. Пошта, на яку мені прийшли всі посилання на навчальну групу, зараз мені недоступна, бо я просто забув до неї пароль. 😅Google чомусь не хоче його відновлювати, бо не може підтвердити, що це справді я. А в підтримці SoftServe Academy ніхто не відповідає. 🤷‍♂️Тому, якщо хтось знає когось із SoftServe Academy, будь ласка, скиньте їм цей пост або позначте їх у коментарях! 🙏Всім продуктивного дня!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube