Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті
Додано 14 лип 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Кількість підписників: 1 352
Фото: 615
Відео: 122
Посилання: 801
Опис:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit

👥 Кількість підписників

1 352
Середній/День:: +19
Середній/Тиждень:: +18
Середній/Місяць:: +4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

450
Середній/День:: 389
Середній/Тиждень:: 359
ERR: 33.28%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 392 24-07-29 16:36
​​Робочі історії😎Ви ж не думали, що я пропаду після початку роботи?) Для мене цей блог, як опора, тому я буду продовжувати його вести!🫡Сьогодні історичний день, 29 липня, я самостійно обробив свій перший інцидент! Звичайно, це ніщо, порівняно з тим, що цих інцидентів будуть сотні, але ж це мій першенький.😅А ще сьогодні міг статися невеличкий факап: забув пароль від однієї тулзовини. Побіг дивитися його в менеджері паролів, а виявилося, що я і пароль від менеджера забув. Ну все думаю, торба, треба здаватися керівництву, але думаю згодом: а якщо згадаю? Ну і згадав, слава всім богам, аж легше на душі стало. Бо не дуже хотілося зіпсувати про себе думку через таку херню.😅А так все добре, навчання йде, звикаю до нових обов'язків та відповідальностей. Вже навіть більш-менш розумію, про що спілкуються більш досвідчені товариші!👌Коротше, мені все подобається! Сподіваюся, так буде і надалі! А хто дочитав до кінця, тому бажаю гарного настрою!😊З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || TikTok || YouTube || Twitter/X
👁 2,000 24-07-22 16:56
​​Вся правда про тренування мобілізованих: Інтерв'ю з інструктором "Десни"! 🔥Друзі, сьогодні маю для вас дуже важливе інтерв'ю, в якому розвіюється багато зради та іпсохи. Ви з перших вуст можете дізнатися про підготовку мобілізованих! Як і обіцяв, зустрічайте моє інтерв'ю з побратимом та інструктором навчального центру "Десна" - Олександром "Санчезом". 🫡Ми обговорили безліч актуальних тем: тренування мобілізованих, підготовку жінок, як проходять тренування людей з поганим здоров'ям, що відбувається в навчальному центрі з мобілізованими проти своєї волі, та багато іншого!Чесно кажучи, я дуже сильно вразився від почутого. Навіть не підозрював, що все настільки змінилося. В яку саме сторону — дізнаєтеся під час перегляду! 😏Посилання на відео:https://youtu.be/Bv5XF2zYN-EПідтримайте це відео своїми лайками та коментарями, поділіться своїми думками і питаннями, які вас цікавлять. Ваші запитання можуть стати темою для наступного інтерв'ю! І, звичайно, не забувайте репостити цей допис, щоб більше людей змогли побачити. 🙏До речі, інтерв'ю на таку тематику я ще не бачив, тому бажаю вам приємного перегляду! 😎З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || TikTok || YouTube || Twitter/X
👁 368 24-07-18 16:51
​​Закінчення курсу "Кіберзахисники".🥳Ну ось і все, майже непомітно пройшли ці 4 місяці, дуже швидко. І сьогодні, 18 липня, відбувся випускний, разом з випускним CTF.🫡CTF не був дуже важким, і це добре. Бо якби було щось на кшталт машин в Hack The Box, то не думаю, що зміг би його закінчити.😅А так, я виконав майже всі завдання, окрім однієї таски в останній лабі. І то через те, що вже втомився та хотів відпочивати. Потім була церемонія вручення сертифікатів. Так, саме сертифікатів, було отримано:📍Сертифікат від British Council School B1 level;📍 Свідоцтво про підвищення кваліфікації з кібербезпеки державного зв'язку від КПІ.Якщо ви це читаєте на LinkedIn та вам цікаво, як воно виглядає, то я вже все завантажив у секцію сертифікатів. А в Telegram я скину в коментарі.А тепер, можна сказати, я виходжу в дорослий світ кібербезпеки, і я готовий до цього! Попереду постійне навчання та прогрес з робочими здобутками, але це те, чого я прагнув!Хочу сказати дякую організаторам курсів та менторам за науку! Ви відкрили для мене новий світ!🫡PS. Можливо, трохи сухо написав, але я дуже втомлений, тому вимбачте.🥲З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || TikTok || YouTube || Twitter/X
👁 414 24-07-17 15:49
​​Я. Отримав. Оффер!🤯Так, операція "Вихід зі злиднів або знайти роботу ветерану" підійшла до логічного кінця!🫡Вчора була фінальна співбесіда в офісі, і вже сьогодні я отримав оффер. Ні пекельна спека, ні відклеєна підошва на кросівку, ні запаморочення та нудота не змогли зупинити мене від моєї цілі!😎Правда, це не red team напрямок, а blue team, але мені все одно. Головне, що я отримаю фундаментальні практичні знання з кібербезпеки! І після стажування та отримання практичного досвіду з часом зможу обрати інший напрямок в компанії. А, ну так, я тепер став SOC Analyst Tier 1.🔥Просто не можу повірити, що вже нарешті буду працювати і відточувати знання на практиці. Це те, чого я так хотів. Блін, мене зараз переповнюють емоції, я вже хочу якнайшвидше приступити до роботи!А, так, я став частиною команди IT Specialist. Дуже радий приєднатись та нарешті приносити користь суспільству на практиці!🫡Шкода тільки, що моя бабуся так і не дочекалась мого маленького успіху...💔PS.Тепер можна зняти відос, як увійти в айті з нуля за 4 місяці.😅З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || TikTok || YouTube || Twitter/X