Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано|Великодимерська громада
Додано 14 лип 2024

Підслухано|Великодимерська громада

@pidsluhano_VD
Кількість підписників: 5 635
Фото: 20,200
Відео: 3,000
Посилання: 7,240
Опис:
Повідомити новину або замовити рекламу https://t.me/antoninaKornienko

👥 Кількість підписників

5 635
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +32

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 508
Середній/День:: 1,370
Середній/Тиждень:: 1,254
ERR: 26.76%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 2

Історія змін назви

Підслухано|Великодимерська громада 2026-04-05
Підслухано|Великодимерська ОТГ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Враження про вчорашню сесію."Ведучий" борсук дуже довго тримався і поводився по людські лише до того часу, коли зрозумів, що Тарас Бакай ( новий голова в/а) вже не з'явиться на сесії, щоб подивитися в якій "дружній" атмосфері вони в нас проходять.Вже на половині сесії, нас знову не чули, слова не давали.Хоча в "різному" все-таки,‼️ ВПЕРШЕ‼️ нас слухали.Хоча, як слухали? Їм на стільки це було не цікаво, що борсук більш мріяв очі до гори піднявши, а найбагатші депутати маринка коваленко, гришки і фещун, пішли взагалі геть, своїми діями не дали закрити сесії.Проблеми громади, то не їхні проблеми!!!Вчора на сесії я піднімала питання соціального захисту по програмі "З турботою про всіх".Мене дуже здивували деякі пункти цієї програми, а саме:1. На рік, на 40 000громаду! виділено лише 150 000грн допомоги , для ветеранів війни,особам з інвалідністю, родинам які мають дітей з особливими потребами!‼️В той час, коли рівно така ж сума, в минулому році, була виділена на погашення комуналки 4 почесним громадянам громади‼️ 2. Надання одноразової матеріальної допомоги на часткове погашення оздоровчіх путівок, для учасників бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, на рік закладено 60 000грн‼️‼️В той час, коли куценко отримує 122 000грн відпускних‼️Це ж на скільки потрібно любити себе і зневажати тих, хто тебе захищав та захищає !?Знайшла цікавий пунктик в програмі за яким можна було допомогти ветеранам війни з інвалідністю і з пандусом, про який борсук слухати не хотів! І з заміною вікон, з чого гришко віталька цирк влаштував!Але цим клоунам важливо було не робити те, що попросила Лимаренко, хоч і на вред військовим!!!Ніякої совісті, ніякої поваги до воїнів!!!В коментарях напишу хто має право скористатися програмою, бо я впевнена, що не всі знають про таку можливість! Так, як в минулому році не всі кошти, що були виділені на цю програму були витрачені, а потребуючих у нас дійсно багато!https://vdsr.gov.ua/documents/pro-zatverdzhennya-prohramy-z-turbotoyu-pro-kozhnoho-na-2025-2027-roky-0Іра Лимаренко
ДОВІРА ПІД ЗАГРОЗОЮ: ТАЄМНИЦІ, ЯКІ ВЛАДА ПРИХОВУЄ ВІД ЛЮДЕЙ! ВЕЛИКОДИМЕРСЬКА ВЛАДА БЕЗ МАСОК: ХТО ВОНИ НАСПРАВДІ?Я, Осьмак Микола Миколайович, хочу звернутись і донести до мешканців Великодимерської громади важливу інформацію! Ви всі добре мене знаєте, я багато разів майже кожному з Вас допомогав у різних життєвих ситуаціях. Тепер я прошу максимального розголосу і вашої підтримки.Всі ви добре знаєте, що у 2021 році відбулась реорганізація комунальних підприємств в громаді. На той момент я був на посаді - директора КП "Плосківське", хоча й залишаюсь ним і досі, через неправомірні дії керівництва. Сесією Великодимерської селищної ради було прийнято рішення про реорганізацію та приєднання КП "Плосківське" до КП "Великодимерське". За 4 роки Великодимерська селищна рада не завершила цю процедуру в законний спосіб, та не виплатила боргові забов'язання. Працівники даного комунального підприємства не отримали виплат по боргам та поточним нарахуванням по заробітній платні, та кинуті були напризволяще, також борги по комунальних виплатах не сплачені, хоча всі передавальні акти були прийняті та проголосовані депутатами ще в 2021 році.На мої неодноразові звернення: письмові та усні, був відвертий ігнор та постійні насмішки.. Керівництво в особі Борсука Олександра Миколайовича та пана Куценка Олександра Миколайовича, не мали бажання виправити дану ситуацію, яку пан Куценко сам і створив. Я був змушений для захисту своїх прав та прав моїх підлеглих, яких відверто "кинули" по -Димерськи зі своїми проблемами (які вони самі їх і створили) звернутись до првоохоронних органів. Вони встановили, що в даній події виник цивільно-правовий спір, і дані які б на час вивчення матеріалів давали можливість кваліфікувати дії особи за ознаками певного кримінального правопорушення відсутні.Отже, я не зупинився та звернувся до слідчого судді з скаргою за наявними матеріалами. На мою скаргу суд проаналізувавши подані матеріали, постановив: внести відомості про вчинення кримінальних правопорушень передбачених ст.ст. 172, 175 Кримінального кодексу України до єдиного реєстру досудових розслідувань та невідкладно розпочати досудове розслідування. Ухвала набрала законної сили 11 вересня 2024р.За цей короткий період часу вже відбулись ряд важливих перевірок в КП"Великодимерське" та Великодимерській селищній раді, саме по-моєму кримінальному провадженні. Є вже висновки і сплановані мої подальші дії, для того щоб захистити свої інтереси та своїх підлеглих. Наразі, цей пост є ознайомчим для мешканців громади, надалі планую інформувати про хід справи, щоб пересічний житель Великодимерської громади зайвий раз подумав: чи вірити в подальшому в непричетність та чесність наших керманичів - Борсука та Куценка?!!Прикро визнавати, що ті працівники комунального підприємства с.Плоске, які під час окупації не залишили свої робочі місця і до останнього зберігали та утримували критичну інфраструктуру (відкачування водовідведення ), щоб уникнути епідемії населеного пункта, були так цинічно оцінені керівництвом ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ, в особі Борсука Олександра Миколайовича та Куценка Олександра Миколайовича .Микола Осьмак
Можете нас привітати😉Ми з Antonina Kornienko внесені в ЄРДР досудового слідства.😁Як каже моя улюблена Марічка Звіробій: Якщо влада на тебе ще не відкрила кримінальну справу , то ти десь не допрацьовуєш, як патріот держави.А насправді ситуація смішна.Наш недолугий корупціонер, незаконновиконуючий обов'язки голова, написав заяви на нас в усі можливі правохоронні служби(ДБР, СБУ, Офісу Генерального прокурора)Дуже не подобається борсуку, що заважаємо спокійно красти на сесіях. Що ставимо незручні запитання та ведемо прямий ефір сесій.борсук не знає, що ми маємо на це законне право, яке дає нам Конституція України.Дякуємо всім цим службам, що не рахують наші дії злочинними😁Дякуємо Броварській службі поліції, що проводить забезпечення порядку на місцевих сесіях. Поліція завжди діє в рамках встановлених законом і не коїть утиску на нас по проханню корупціонерів.борсук звик, що його всі повинні слухати і коритися. Не може зрозуміти примітивний, як це дві дівчини та правоохоронні органи, не виконують його наказів.Ps Якщо ви , борсук, думаєте, що нас це зупинить, то ви помиляєтесь!!! Це нас змусить ще до частіших зустрічей з вами😁Іра Лимаренко
Судова справа.До Київського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 з позовом до Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області про визнання протиправним та скасування рішення від 05.12.2023 № 1775 LIII - VIII.Так-так, того самого скандального рішення Про обрання секретаря Великодимерської селищної ради.Київський обласний адміністративний суд 13 березня 2024 року виніс ухвалупро відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі.Згідно КАС Стаття 193. Строки розгляду адміністративної справи1. Суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження - не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку.2. Суд розглядає справу по суті протягом тридцяти днів з дня початку розгляду справи по суті.Якщо своїми словами - то суд мав би ухвалити рішення по цій справі на протязі трьох місяців від відкриття провадження.Це значить, до 13 червня 2024 року.На даний момент вже пройшло вже 10 місяців, тобто втричі більше часу, ніж відведено законом.Я не можу достовірно сказати, що є причиною такого затягування справи: чи завантаженість суду, чи той факт, що нинішня керівниця юридичного відділу селищної ради Oksana Andrusha до приходу в нашу громаду, працювала помічником судді саме у цьому суді, чи, можливо, робота Володимир Щиголь , який є адвокатом у цій справі.Впевнений, наші корупціонери прикладуть максимум зусиль і вивернуть купу бюджетних грошей, щоб "порішати" цей суд, тому що правильне рішення судді торкнеться їх @всіх . Адже все, що вони начудили за останній рік - автоматично стає незаконним.Це буде останній цвях у кришку їх політичної діяльності і перепусткою на зону.Анатолій Юрченко
Баян і Люда.Koralla:Найбільше ненавиджу наших керманичів, що вони найперші , як криси, втікли. Кинули на вірну СМЕРТЬ самих недієздатних, не підготувавши, навіть якісь запаси- продовольчі, медичні. Вони зрадили свій народ! Як можна це забути? Зрадники! Боягузи! Куценко навіть фото ⁸своє прибрав із сайту СР. А потім їм ще вручили медальки - " за мужність". Кощунство!. Нехай ті нагороди попропалюють ваші нікчемні серця! А людям, які потайки пекли хліб та розносили по сусідам, передавали медикаменти - навіть не подякували. Не подякували тому хлопчині, який вивозив своєю машиною мамочок з дітьми, не подякували Шитому і багатьом, хто залишився.Це нелюди! Чомусь у всіх: і магазини, і фірмочки, і домівки залишились неушкодженими. Встигли домовитись? Сиділи в чанах, а через Людмилу писали: тримайтеся, гуртуйтеся. Тошнило від тих настанов! Ніколи не пробачу! Не забуду! Їхні діти та внуки на довгі покоління назавжди залишяться в пам'яті людей - нащадками зрадників!І , даремно Ви думаєте, що люди забули все це. Царьки звинувачують активістів, що народ налаштовують проти влади. А розуму не хватає проаналізувати, що саме те відношення до них сталося після їхньої зради, та нагороджень. Таке не пробачається! Не забувається.Koralla:За зелені коридори я читала не лише від Людмили. Не робіть із неї ЄДИНУ рятівницю села! Так , Гришко надавав інформацію - вона озвучувала. Молодець! А в основному - тримайтеся, гуртуйтеся! Це в тому така велика заслуга?. Більша, ніж коли тобі в окупаціїї кусок хліба приносять? Мені Людмила нічим не допомогла. Допомогли зовсім чужі люди, ризикуючи своїм життям!Ірина Лимаренко:Вона рот місцевої влади, тому не шкодуй, вона завжди в їх строю.Подивись, що відбувається з оголошеннями горя в громаді. Я про воїнів, що повертаються додому на щиту!Не офіційний сторінка с/р повідомляє про це, а свята Людмила! Звідки вона отримує цю інформацію, не здогадуєшся!? Та, що жодного разу не сказала владі, що вони гниди і жодного разу не вимагала у влади почати працювати на фронт!!!Влада з Людмили ліплять святу, а вона просто їх метастаз!!!https://t.me/pidsluhano_VD
Кіно для лохів.У цей театр набрали "таких собі" акторів, та вони нормально зіграли, щоб "роззути" нашу громаду на чергові 675 гектарів.Депутатики проголосували за дозвіл Виконавчому комітету виготовити детальний план для ТОВ "Вінд енерджі Юкрейн-2"Давайте разом подивимося цей цирк і звіримо з документами."Ми маємо значний досвід, адже працюємо з 2017 року"Ця ТОВка зареєстрована 31.07.2024, тобто за кілька місяців до виділення їй землі.https://opendatabot.ua/c/45579499"Податки я зрозуміла, що будете в бюджет платити""Компанія зареєстрована саме тут у громаді"Так у громаді. Тільки Київській.Адреса реєстрації: місто Київ, вулиця Преображенська, будинок 23, офіс 12/1."Будемо участвовати в усіх соціальних ініціативах, підуть податки"Ото розженемося ми тепер. Нашій громаді буде допомагати новостворена контора зі статутним капіталом 20 тисяч гривень.У Вітальки футболка більше коштує.А, можливо, я помилився і засновники цієї ТОВки мають досвід та гроші?І тут вігвам. Засновником цієї контори є інша контора з подібною назвою ТОВ "Вінд енерджі Юкрейн".Створена 16.05.2024 року, тобто півроку тому. І має статутний капітал аж 50 тисяч гривень.Проголосували за землю для підставної контори, куплену у Олександра Миколайовича:Рубанка АнатолійГришко Віктор Гришко Віталій Гришко ВладиславКуценко Євгеній Роговий ІванКоваленко МаринаТкаченко ОлегБреус НаталіяБорсук Олександр Безсмертна ОленаПостол Олександр Фещун Олександр Сергій Компанець Рябченко ЮліяЗгадуючи, що документи на кар'єр Гришкам виготовляли за рахунок бюджету, неважко передбачити, хто буде платити за оформлення вітряків.Анатолій Юрченко
Дуже бурхливої реакції набув пост аноніма в цій групі про волонтерів.Я декілька разів прочитала його уважно, намагалася знайти образу до волонтерів, але так і не змогла зрозуміти в чому вона!Людина поставила запитання, кому довіряти, якщо таке робиться( до речі я в свою адресу це сприйняла, бо влада робить все можливе, щоб зробити в очах людей мене аферисткою)Людина поцікавилася де можна подивитися звіти по скриньці з магазину, в яку вона кидає кошти і хто контролює ті скриньки!Жодних образ в цих запитаннях не вбачаю і рахую нормальними.Теж не подобається, що люди пишуть від анонімів, але після таких нападок і перекривлених від реальних запитань відповідей, розумію, що можливо людина й вірно зробила.Тим, хто підозрює мене за цим анонімом, повідомляю!!! Я кожній людині, можу сказати в очі, що я про неї думаю і поставити запитання, що мене цікавить в лоб! Тому не примазуйте мене до своїх брудних ігор з ботнею і анонімами!!!Мені боятися Людмилу після того, що я вчора написала про алігархиню марину коваленко чи після моїх дописів про гришків, куценка, борсука, це смішним виглядає! Людмила, що теж бандитка, що може вночі закидати коктелями молотова чи телефонувати з погрозами до моєї дитини!?Ставлю знову не зручне запитання до Людмили Нішенко!Ви є волонтером від фонду гришків! Всю вашу волонтерську роботу вони приписують своєму фонду!Мене дуже цікавить!!!Як ви відноситеся до того, що гришки витрачають тисячі доларів на обливання брудом інших волонтерів в той час, коли ви просите в людей допомоги від їхнього фонду?Це питання не є обезцінюванням вашої роботи!Я вдячна вам, як волонтеру і ні в якому разі не хочу, щоб ви зупинялися , бо маю поняття, що без волонтерів хлопцям тяжко і кожен волонтер зараз на вагу золота! І кожна волонтерська робота, то вклад в перемогу(на відміну від тих, в чиєму ви фонді!)І дуже попрошу вас вибачитися перед ветераном Ато Юрієм Геннадійовичем Кургановим( знаю, що катерина гаврилюк вас надоумила йому тикати, вона не тільки тикала, а й ображала його)І ви звинуватили мене в брехливості і поливанням бруду в вашу сторону, то бажаю побачити доказів цьому або вибачення!Ще відразу дам вам пояснення по посту де були вказані колективи (бо ж ви думаєте, що то теж не без моєї участі)!Я захоплююся кожним колективом і людьми, що знаходять на це час! Я дякую кожному колективу, що несе українську культуру і прославляє нашу громаду! Я за те, щоб кожен колектив громади влада не обходила своєю увагою і підтримувала! І маю повагу до кожного колективу, як і до Юрій Балджи Знаєте, трішки спостерігали за вами і ви мені подобалися. Але після вчорашнього спілкування з вами зрозуміла, що ви людина не відверта. Ви мені здалися актрисою, що грає з себе святу.Відповідей не чекаю, бо для того дух потрібно мати!За ваше волонтерство дякую, не зупиняємось, разом до перемоги.Іра Лимаренко
Дитячий фольклорний колектив «Промінь» із Бобрика став учасником міжнародного фестивалю в ТуреччиніФестиваль International Folk Danze and Music Festivalвідбувся у місті Газіпаша, провінція Анталія 14-20 жовтня цього року.Участь у фестивалі взяли представники 5 країн: Україна, Болгарія, Казахстан, Іран, Грузія.Україну представляли 5 творчих колективів, серед яких і бобрицький «Промінь», керівник Валентина Нежива.Як каже пані Валентина, запрошення взяти участь у фестивалі колектив отримав ще у травні місяці цього року. Організатор фестивалю ХТО????Акцент на цьому потужному творчому заході був поставлений саме на автентичності та фольклорі – показати «родзинку», притаманну національній культурі кожного народу, представники якого брали участь у фестивалі.«Промінь» представив обжинкову пісню «Як діждемося літа...» та українську народну пісню «А калина не верба». На виступ колектива відводилося всього 4 хвилини. За цей час необхідно було показати всю палітру національного колориту. Тож діти не просто співали, а показали ціле театралізоване дійство, застосовуючи виразну міміку, жести, гарно вибудувані тексти.Свій номер діти демонстрували кілька разів: в готелі SENZA , де проживали, на параді-фестивалі в місті Газіпаша, в якому брали участь усі колективи.Організатори, як з України так і з Туреччини, відзначили: маленькі та юні «промінчики» дуже гідно представили Україну на цьому міжнародному фестивалі. Діти, як справжні професіонали, якими втомленими не були, тримали високу марку сценічної культури: знали, як повернутися, де посміхнутися, із задоволенням фотографувалися з організаторами, учасниками фестивалю й місцевими жителями. Адже, крім безсумнівних творчих талантів, у дітей були ще й дуже яскраві, автентичні, а не сучасні сценічні костюми.Крім участі у фестивалі, яка сама по собі була яскравим враженням, палітри до емоцій додали екскурсії. Дітям надали можливість безкоштовно відвідати міні-Діснейленд, де вонт провели чотири незабуті години. Також, повертаючись додому діти зупинилися на кілька годин в Стабулі, побували на місці, де протоки Босфор та Дарданели ділять планету на Європу на Азію, відвідали Голубу мечеть, мечеть святої Міріам , Золотий базар. Султанський палац, місце поховання РоксоланиА на шляху до Туреччини зупинялися в Болгарському місті Несерб й також мали змогу його оглянути.Діти за участь у фестивалі були нагороджені дипломами та пам"ятними сувенірами. Юні артисти фольклорного колективу «Промінь» та його керівник висловлюють вдячність керівництву Великодимерської селищної ради, керівництву КЗ «ЦКДС», організаторам фестивалю за підтримку в організації поїздки, батькам – за супровід й також допомогу в організаційних питаннях.Як зауважила керівник колективу Валентина Нежива, діти не лише гідно представили Україну на міжнародному фестивалі, але із обставин, де маємо війну, постійні повітряні тривоги, сидіння в сховищах і це – дуже цінно.Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/share/p/cHoxi2T33nNit1P8/ВД онлайн
До уваги жителів Великодимерської громади!!З 28 жовтня 2024 року розпочинається прийом заяв на одноразову матеріальну допомогу до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, особам з інвалідністю (1 групи) та дітям з інвалідністю до 18 років - в розмірі - 1 тис. грн.Для отримання даної матеріальної допомоги заявник звертається до ЦНАПу за адресою селище Велика Димерка, вул. Промислова,28а, або в старостинський округ за місцем проживання з наступним пакетом документів:Для осіб з інвалідністю (1 група інвалідності) до заяви додаються:- копія документів, що посвідчують особу заявника та підтверджують громадянство України;-копія документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті)-копія Витягу з реєстру територіальної громади;-копія посвідчення, що підтверджус статус заявника;-довідка MСЕК;-реквізити рахунку для отримання допомоги;Для дітей з інвалідністю віком до 18 років до заяви додаються:-копія документів, що посвідчують особу заявника та підтверджують громадянство України, законного представника дитини;-копія документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті), законного представника дитини;-свідоцтво про народження або паспорт дитини з інвалідністю віком до 18 років,-копія посвідчення, що підтверджує статус дитини;-копія Витягу з реєстру територіальної громади дитини;-номер особового рахунку в установі банку законного представника дитини, наякий буде перераховано дану виплату.‼️УВАГА! Дана допомога надається офіційно зареєстрованим жителя Великодимерської громади.‼️Прийом документів здійснюється виключно до 22 листопада 2024 року.
ДТП біля повороту на Велику ДимеркуКерманичка у стані сп’яніння порушила ПДР, чим спричинила ДТПНаприкінці минулої доби ми отримали виклик про ДТП, що трапилася на 41 км автодороги Київ — Чернігів.На місці дорожньо-транспортної пригоди ми встановили, що водійка авто Opel Vectra, змінюючи напрямок руху, не переконалась у безпечності маневру, не врахувала дорожню обстановку, не обрала безпечної швидкості руху та не дотрималась безпечного інтервалу і дистанції. Як наслідок, вона виїхала на смугу зустрічного руху та здійснила зіткнення з авто Daewoo Nexia.Під час опрацювання цієї ДТП ми виявили, що у водійки авто Opel відсутній поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.Окрім того, ми помітили у керманички явні ознаки алкогольного спʼяніння. Вона погодилася пройти огляд на стан сп’яніння, результат якого склав 2,48 проміле та перевищив встановлену норму більш як у 12 разів.Тож ми склали на водійку авто Opel протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані спʼяніння), винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Відсутність поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності) КУпАП та відсторонили її від керування транспортним засобом.Бережіть себе — дотримуйтесь ПДР!Поліція Київської області