Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано|Великодимерська громада
Додано 14 лип 2024

Підслухано|Великодимерська громада

@pidsluhano_VD
Кількість підписників: 5 635
Фото: 20,200
Відео: 3,000
Посилання: 7,240
Опис:
Повідомити новину або замовити рекламу https://t.me/antoninaKornienko

👥 Кількість підписників

5 635
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +32

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 508
Середній/День:: 1,370
Середній/Тиждень:: 1,254
ERR: 26.76%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 2

Історія змін назви

Підслухано|Великодимерська громада 2026-04-05
Підслухано|Великодимерська ОТГ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Вся така позитивна.Сидоренко Антоніна Миколаївна.Дочка Миколи Драного, соратника Сергія Гришка.Сестра директора КП "Великодимерське" Андрія Драного.Тісно пов'язана родинними зв'язками з Рубанка Олександр .Однопартійка Олександр Борсук, Фещуна Олександра та Гришка Владислава.З огляду на родинні та партійні зв'язки, успішно займала посаду Секретаря селищної ради 8 років.Успішно "підмахувала" всім забаганкам Анатолія Бочкарьова, Олександр Куценко та Сергій Гришко в обмін на надання її батьку можливості грабувати Великодимерська Територіальна Громада через Кп Великодимерське .Приховала від громади судимість Олега Ткаченка, якого за це мали позбавити депутатства.Також, парк у Великій Димерці роздерибанили за її підписом.З відставкою Бочкарьова виграла джекпот - стала во Голови громади. І подумала, що вхопила Бога за бороду.Одразу знайшла комунальне приміщення для батькового бізнесу і виставила його на продаж.Така самостійність новоспеченої головині не сподобалася володарям громади.Вже через місяць довелося скасовувати рішення про продаж будівлі у Великій Димерці за адресою вулиця Комунальна 6.Та Антоніна Миколаївна недаремно проходила школу у офіційних корупціонерів. Рішення про втрату чинності попереднього рішення про продаж вона провела. Тільки в тексті вказала зовсім інше, якесь "ліве".І довелося її батьку брати в оренду облюбовану будівлю, навколо якої вже й земля вся записана на його свата Анатолія Рубанку.За таке самоуправство не тільки Antonina Sydorenko "пішли" з посади. Також, у її батька "забрали" комунальне.Проте, клан Драних-Рубанки має багато компромату на інші Великодимерські клани і не міг залишитися поза дерибаном бюджету та земель.Саме тому Олександр Рубанка отримав посаду заступника Борсука, а Андрію Драному повернули те, що "взяли" у батька.Анонс. Скоро ми можемо побачити "заміну" судимого депутата Олега Ткаченка на брата Антоніни.Новини звідусіль
Навчальні заклади громади отримали відзнаки за досягнення, в яких вони стали найкращими протягом року. Управління освіти, культури, молоді та спорту спільно з Великодимерською селищною радою започаткували нову традицію. До Дня працівника освіти відзначати колективи навчальних закладів громади за досягнення в професійній галузі. Урочистий захід відбувся під час наради з керівниками закладів освіти. Листи подяки та пам’ятні «зірки» за досягнення керівникам закладів передали начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Іваненко та профільний заступник селищного голови Олександр Рубанка.«Я хочу подякувати кожному з Вас за ту неймовірно складну роботу, яку ви здійснюєте щодня без вихідних і відпочинку. Сьогодні ви ті люди на яких тримається освітній простір громади. Ви всі на своїх місцях маєте величезні здобутки.»- зауважила начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяна ІваненкоНавчальні заклади громади відзначили за такими номінаціями лідерами яких стали:- Бобрицька гімназія -Міжнародна співпраця та проєктна діяльність в освіті;- Богданівська гімназія -Школа-амбасадор в організації альтернативного освітнього простору ;- Великодимерський ліцей- Лідер освітніх та національно-патріотичних проєктів;- Гоголівський ліцей -Інноваційний безпековий прорив року ;- Плосківський ліцей- Заклад з інноваційним середовищем;- Руднянська гімназія -Лідер з освітнього партнерства – «Гостинний хаб» ;- Русанівська гімназія- Партнерство з громадою;- Світильнянська гімназія -Творчий та креативний колектив педагогів;- Тарасівський ліцей- Еталон шкільного менеджменту та підготовки до ЗНО;- Шевченківська гімназія- Волонтерський заклад року;Щиро вітаємо керівників та колективи навчальних закладів з заслуженими відзнаками!Управління освіти, культури, молоді і спорту Великодимерської селищної ради
⚡️​​За катування цивільного мешканця Богданівки судитимуть військовослужбовця зс рф За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно військовослужбовця 15 окремої гвардійської мотострілкової бригади збройних сил рф за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 та ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України).За даними слідства, у складі свого підрозділу він проходив військову службу на посаді навідника. У березні 2022 року російський військовий, перебуваючи в окупованому селі Богданівка Броварського району, здійснив постріл із автоматичної вогнепальної зброї в ногу цивільного місцевого мешканця, чим спричинив наскрізне його поранення. Після цього окупант, приставивши ножа до горла пораненого, який лежав на землі, допитував його про місця дислокації підрозділів Збройних Сил України. У подальшому разом із іншими окупантами,привезли потерпілого до приміщення місцевої школи, де утримували і допитували впродовж п’яти днів.  Чоловік не брав участь в збройному конфлікті та не становив жодної загрози. У нього були відсутні будь-яка зброя, знаряддя чи засоби, що могли б виправдати застосування до нього насильства.Джерело – Київська обласна прокуратура Трибуна-Бровари
🥀🥀Сьогодні хоронили батька і його синочка, яких вбила ворожа ракета в с. РожівкаПохорон відбувався на кладовищі в Бортничах, що в Дарницькому районі Києва.В останню путь 34-річного Євгена Тугаєнка і його 4-річного синочка Максимка прийшли проводжати рідні, друзі, близькі. Разом із квітами люди залишали на могилці дитини й іграшки. Нагадаємо, у ніч проти 11 серпня у Броварах та районі було чутно потужні вибухи – на мирних жителів летіли ворожі ракети. Вони не досягли столиці – удар на себе прийняло передмістя. Уламки ракети впали на приватні житлові будинки в селі Рожівка. Як повідомив президент Володимир Зеленський, росіяни вдарили північнокорейською ракетою.На місці двоповерхового будинка залишилися лише руїни та вирва. До страшної ночі 11 серпня у будинку мешкало 3 людей: 45-річний чоловік, 53-річна жінка і 12-річний хлопчик. Напередодні трагедії до подружжя в гості завітав зять із маленьким синочком: мама залишилася в столиці на роботі.Подружжя і підліток вижили лише тому, що перебували на 2-му поверсі і їх вибуховою хвилею викинуло на вулицю. Їх доправили в броварську лікарню з травмами різного ступеня тяжкості і після надання необхідної допомоги відпустили додому.Батько і синочок спали на першому поверсі й опинилися під завалами будівлі. І хоча на місце вибуху оперативно прибули рятувальні служби, на жаль, врятувати Євгена та Максимка не вдалося. 🙏Царство Небесне і вічна пам’ять загиблим від російського терору.✅️Допомогти сім'ї Климась, які втратили будинок, можна за посиланням нижче ( банка їх сина Андрія).🔗 Банкаhttps://send.monobank.ua/jar/2nfsn16pTL💳Номер картки банки5375 4112 2141 0322Трибуна Бровари
Акт другий п'єси без назви.У першому акті йшлося про кримінальну справу Петра Іваненка та буцигарню в якій трохи посидів Олег Ткаченко.Нині депутат Великодимерської селищної ради.Сьогодні у нас з'явилися нові факти по тій справі.Заступником прокурора Броварської прокуратури був тоді ( 2015 - 2016 рр) Іваненко Олександр Петрович.Так. Ви не помилилися.Це синок Петра Іваненка, котрий був головою Броварської районної адміністрації.У тій кримінальній справі була застава за Ткаченка. 3 млн грн. Хтось вніс за нього заставу ( поки ми не знаємо . Поки.)В ті роки це була непогана сума.Хоча, мабуть, гра йшла на мільйони доларів, то це не дуже й відчулося.Отак, якось пропетляв наш Олєжка між крапельками, аж поки справу не закрили за терміном давності.Але знову щось пішло не за планом. І уже окреме провадження саме на Ткаченка дійшла до вищого антикорупційного суду.Учора я про це писала....Наче вичерпно по першому акту.Гасне світло. Занавіс відкривається.Акт другий.Придивіться до декорацій.Жовтим обведено "законні" володіння Ткаченка - СТ "Родзинка".Тобто ті, які залишилися у його власносності.Червоним- близько 100 земельних ділянок по 10 соток, за кражу яких Ткаченка засудили.При обчисленні завданого збитку, кожну ділянку оцінили в 67 тис грн за ділянку.При укладенні "угоди" з прокуратурою, ділянки оцінили за іншою вартістю і для покриття збитків зобов'язали повернути 10 ділянок. Чистого навару тільки з цієї схеми вийшло 90 земельних ділянок по 10 соток. При середній вартості 500 доларів за сотку, вийшло 450 тис доларів.Занавіс.Глядачі сканують " Браво".Виходять в буфет в очікуванні третього акту.Олена Слизюк
Чесно кажучи, якщо вам щось не зрозуміло, то ви завжди можете звернутися до вашого близького товарища - пана Борсука. Але мене в історію з жабою і гадюкою прошу не вплутувати 😂 Бо поки одна жаба і одна гадюка їб@ть всю громаду)!Те, що інформаційний відділ має 4 штатні одиниці, це не означає що всі ці посади мають працівників. Офіційно: в інформаційному відділі залишилась 1 працівниця! Всі інші люди, які працювали прийняли рішення звільнитись, бо регулярні приниження і крики з боку керівника громади і його заступника, враховуючи покладені на них обовʼязки..,люди терпіти не захотіли! І так, цей відділ був знищений керівником громади, бо відділ внутрішньої політики не писав так, як хотіли керманичі! Бо влаштовували скандали, коли на фотографіях не було облич Борсука з Куценком🤥 Потім почався пресинг в матеріальному аспекті! Пан голова любить використовувати своє право підпису і він сам вирішує індивідуально хто і скільки має отримувати заробітної платні! Ніколи при цьому не спілкуючись з керівництвом відділів і управлінь ! Тому, хто сало нарізає в кабінеті…премія могла бути більше ніж в тих, хто і в ночі робить виїзд по роботі! Хтось скаже, що це зайва інформація для загалу!? А я кажу, що досить мовчати! Бо ми скоро втратимо всіх кваліфікованих спеціалістів! І ще раз звернусь до голови: селищна рада без працівників всіх управлінь, відділів і старостатів нічого не варта! Тільки завдяки людям функціонує Великодимерська громада! Пан Борсук, цінуйте людей які ще не втікли від вашого керівництва! Пані Ірино, рекомендую вам все ж спробувати стати на бік громади, а не панів інтереси яких ви відстоюєте!Пан Борсук заборонив брати на роботу в цей відділ працівників, допоки я працюю в цій громаді! Бо знає, що під моїм керівництвом ніколи не буде брехні і висвітлення конкретних осіб! Іншими словами відділ мав робити піар компанію деяким людям…але не робив)Я маю багато чого сказати…всьому свій час!Лідія Сичова
Історія одного вулика🐝🐝🐝 або 9 місяців потужної роботи завдяки SavED💙💛 або як можна досягти результату, коли є бажання ЗМІНИТИСЬ - це варто вашої уваги та перегляду фото «ДО» і «ПІСЛЯ»…Деокуповані території та прифронтові області... Чернігівська, Київська та Миколаївська області.Невеликі села та селища...Знищені, пошкоджені, розграбовані заклади освіти...Діти, які втратили можливість ходити до школи, навчаються онлайн або без засобів комунікації...І тут з'являються вони, як ті чарівники - команда ГО SavED та їх проєкт освітній центр “Вулик”💛💙Про що цей проєкт???Створити освітній простір, де діти можуть працювати, навчатися, пізнавати щось нове, відпочивати, а найголовніше спілкуватися між собою, адже таку можливість багато, хто втратив із дітей... Саме такий “Вулик” був створений у Бобрицька гімназія на початку 23-24н.р.Було обрано приміщення, зроблений ремонт, встановлено техніку, завезено корисну літературу для дітей та дорослих, безліч цікавих, захоплюючих настільних ігор, професійне навчання тьюторів - все це за кошти благодійників.🐝Протягом 9 місяців у «Вулику» працювало три тюторки пані Інна Інна, Alla Denisovich та пані Ілона, які проводили різноманітні активності та навчання для всіх учасників освітнього процесу.Щиро дякуємо команді SavED за турботу про освіту, за посмішки та цікаво проведений час у «Вулику» до якого всі поспішали, щоб із задоволенням провести перерви або час після уроків, а коли ставало сумно у суботу, теж можна було прийти до центру, щоб він загудів, як той вулик із маленькими бджілками🐝🐝🐝Бажаємо реалізувати якомога більше проєктів🐝Натхнення та наснаги!Anna Novosad Arsen Novosad Khrystyna KashchukEvgeny Morozov ВИ НЕЙМОВІРНІ🤗💛💙Інформацію підготувала заступник директора з ВР Іріша Петрик❗️Особисто від себе та всіх учасників освітнього процесу дякуємо Олександр Борсук Олександр Куценко, депутатському корпусу Великодимерська територіальна громада Управління освіти, культури, молоді і спорту Великодимерської селищної ради, що підтримали нашу ініціативу щодо подальшої роботи освітнього центру «Вулик» з нового 24-25н.р. — разом з Aleksandr KutsenkoТаня Куць
У Тарасівському ліцеї б'ють та принижують дітей: після скандальних відео у спільноті села спалахнуло емоційне обговорення Відео опублікувала одна з учениць ліцею, яка вже є випускницею ліцею. Зокрема, дівчина озвучила наступні зауваження до педагогічного колективу: - дітей б'ють, принижують та знижують їм оцінки- директор називає дітей ідіотами та дурнями- вчителі б'ють дітей журналом по голові, а також б'ють указками, лінійками, книгами, кидають в них крейду і пенали, псують одяг, забирають особисті речі: телефони, косметику, книги, примушують весь урок стояти - на території школи продається м'ясо, сало, ковбаси, що створює сморід та привертає мух- у школі страшенна задуха, але вікна відчиняти забороняють, через що у спекотні дні учні втрачають свідомість Дискусія - як завжди у таких випадках - містить "класичні тези": діти самі винні, вони не виховані, нечемні, нахабні, тощо. Вчителі теж "не залізні, у них теж стреси через повітряні тривоги" і так далі.Як зрозуміло з дискусії, коментар залишила та сама вчителька, що на відео, яка пояснила ситуацію наступним чином: "Ситуація, яка виникла, м'яко кажучи, неприємна. Те, що спровокувало її, на відео не зафіксовано. На щастя, вчитель - це не робот, а жива людина зі своїм характером, емоціями, особливо після кількох тривог протягом дня (а тоді був саме такий день), настроєм, нарешті, станом здоров'я. Так от, на емоціях можна іноді сказати багато чого, бо зашкалюють, але це не значить зробити. Я з повною відповідальністю кажу, що дитини я не вдарила, не штовхнула, " що прилип до стіни", а взяла за руку чи за плече, щоб розвернути до стіни. Ну, а слово не горобець... Що сказано, то сказано".Ми все ж таки вважаємо, що ситуація є такою, на яку варто звернути увагу - в першу чергу профільним чиновникам, освітянам, що керують процесами. Ймовірно, ліцей потребує кваліфікованого психолога у штаті ліцею. Що стосується торгівлі продуктами харчування на території ліцею, це потрібно негайно припинити - це просто небезпечно. Сподіваємося на реакцію всіх, хто відповідальний за ситуацію, і на зміни на краще вже з початку навчального року. Відео - із спільноти Тарасівка і Ко. Бла-бла-бла