Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Паш, їбаш
Додано 06 гру 2025

Паш, їбаш

@pash_ibash
Кількість підписників: 7 284
Фото: 6,470
Відео: 1,520
Посилання: 2,000
Опис:
Новини, роздуми, русофобія, матюки YouTube: https://youtube.com/@iPash_ua
Джерело

Паш, їбаш | Нарешті."Українська правда" написати те, про що я кажу вже кілька рокі...

Логотип телеграм спільноти - Паш, їбаш Паш, їбаш @pash_ibash
2 200 Охват/переглядів 2026-04-08 12:21 Повідомлення №9085
Нарешті."Українська правда" написати те, про що я кажу вже кілька років: нічого безкоштовного немає. Саме тому міські комунальні підприємства мають мільярдні борги, які лягають на державу - а тому на нас із вами. Й сплачувати по рахунках все одно доведеться: і за "безкоштовний" проїзд, і за "безкоштовну" воду, і за комуналку.Ну й кілька дуже влучних цитат про "харківський соціалізм": "Харків сформував найбільшу системну заборгованість в енергетиці серед українських міст"."Поки мешканці отримують "безкоштовні" послуги, ланцюг боргів лише зростає, створюючи ризики для стабільності всієї енергосистеми"."В Сумах, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні та Чернігові немає безкоштовного транспорту, навіть у містах Донецької області його немає. Випадок із Харковом – це винятковий популізм"."Транспорт не може бути безкоштовним, бо це ілюзія. Будь-яка безкоштовна річ фінансується за кошт платників податків. Це перекладання грошей з однієї кишені до іншої"."Комунальна економіка не здатна довго працювати "в кредит". Десятки мільярдів боргів уже перетворюються на прямий системний ризик для енергетичної безпеки міста".Раджу почитати. І показати тим, хто вбачає в усьому безкоштовному не популізм, а турботу про містян.