Джерело
Паш, їбаш | І знову всі проблеми від браку комунікацій.Чи погано, що Клопотенко що...
2 270 Охват/переглядів
2026-03-04 17:29
Повідомлення №9002
І знову всі проблеми від браку комунікацій.Чи погано, що Клопотенко щось так безкоштовно розробить для війська? Та взагалі фіолетово. Я не зовсім розумію, де і для кого будуть готувати за цими рецептами, але точно не входжу в число цих щасливчиків. Наша доля - «Добовий польовий набір продуктів» та мівіна.Та чому новина про «меню від Клопотенка» викликала хвилю хейту? По-перше, через помпу, що насправді не відповідає масштабам новини. Ну, бо давайте чесно: ніякі технологічні картки глобально не вплинуть на якість харчування військових, особливо - тих, хто на позиціях. По-друге (і це головне), в суспільстві існує потужний запит на реформи у війську. І коли під виглядом реформ вони бачать Клопотенка - реакцію дуже легко спрогнозувати. Як на мене, варто було обійтися без анонсу, а вийти з комунікацією, коли справу буде зроблено. Мовляв, пан Клопотенко нам допоміг, безкоштовно долучився до формування техкарт, от результат, подивіться. Хейтити справу, яка була зроблена тихо, Pro bono й на благо війська, ніхто б не став. Доповідь закінчив.Ваш геніальний медійник🫡