Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Паш, їбаш
Додано 06 гру 2025

Паш, їбаш

@pash_ibash
Кількість підписників: 7 284
Фото: 6,470
Відео: 1,520
Посилання: 2,000
Опис:
Новини, роздуми, русофобія, матюки YouTube: https://youtube.com/@iPash_ua

👥 Кількість підписників

7 284
Середній/День:: -34
Середній/Тиждень:: -149
Середній/Місяць:: -867

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 60,600 26-06-02 12:06
Друзі, це Дімон.Ми щойно разом вийшли з позиції. Сьогодні я прокинувся від того, що Дімон з кимось дуже гучно розмовляв рано вранці. За кілька годин я сказав:- Друже, ну ніякої поваги до чужого сну.А вже за кілька секунд пошкодував про свої слова, бо у відповідь почув:- Нам хату в Дніпрі рознесло. Я з дружиною розмовляв, вона ціла, бо вчасно вибігла з будинку. А сусіднього більше не існує…У Дімона в хаті тепер - буквально «ані вікон, ані дверей». Склалися навіть деякі міжкімнатні стіни. І це не трагедія, але проблема (як і будь-що, що можна виправити грошима).Взагалі я вважаю, що всі кошти мають іти на військо, та категорично проти будь-яких зборів на ремонти понівечених кавʼярень. Але тут - інше. Бо життя військових не обмежується фронтом. Частину цього життя (кращу частину) вони залишають вдома. І буває так, що саме там допомога та підтримка потрібні більше. Бо, повірте, за здоровʼя та добробут рідних ми тут хвилюємося більше, ніж за своє.За посианням - банка для тих, хто захоче допомогти. Якщо ж вирішите, що ця ситуація не варта доната, - я зрозумію. Тільки обіцяйте натомість закинути пару сотень на військо, по руках?
👁 1,940 26-04-27 14:20
Наштовхнувся на пост про якийсь забіг серед військових - і згадав, як потрапив на змаганнях з кросфіту під час БЗВП. Спочатку мені запропонували взяти участь - а я відмовився. Бо вже тоді розумів: якщо ти в армії щось робиш добре - не роби це просто так. - Хто займе призове місце - отримає два дні увалу.- Охохо, потримайте моє пиво…Привозять нас у красивий львівський зал, кажуть не чіплятися до жінок, розповідають програму. Я в захваті: всі ці вправи робив на гражданці, а тут ще й вагу скинув непогано. Єдиний нюанс - змагання парні: все треба робити синхронно. Моїм напарником був Ілюха, який до служби працював фітнес-тренером. Почали. Я шарашу на максималках: гребля, присідання, стрибки, йдемо чудово, Ілюха тримається. Передостання вправа - бьорпі з підтягуваннями. Дивлюся: напарник - всьо. Почати не можемо, бо він зовсім не бг, один я за правилами робити не маю права. Минає десь хвилина, шансів на перемогу вже немає. Робимо два рази, Ілюха показує, що здається, і кудись біжить. Зустрічаю його хвилин за пʼятнадцять. - Ти де був?- Блював. Пʼять разів. І знову кудись біжить. Хвилин за десять повертається.- …Вісім разів…Отак і не склалося з увалом.А міг би зараз по змаганнях їздити.
👁 2,200 26-04-08 12:21
Нарешті."Українська правда" написати те, про що я кажу вже кілька років: нічого безкоштовного немає. Саме тому міські комунальні підприємства мають мільярдні борги, які лягають на державу - а тому на нас із вами. Й сплачувати по рахунках все одно доведеться: і за "безкоштовний" проїзд, і за "безкоштовну" воду, і за комуналку.Ну й кілька дуже влучних цитат про "харківський соціалізм": "Харків сформував найбільшу системну заборгованість в енергетиці серед українських міст"."Поки мешканці отримують "безкоштовні" послуги, ланцюг боргів лише зростає, створюючи ризики для стабільності всієї енергосистеми"."В Сумах, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні та Чернігові немає безкоштовного транспорту, навіть у містах Донецької області його немає. Випадок із Харковом – це винятковий популізм"."Транспорт не може бути безкоштовним, бо це ілюзія. Будь-яка безкоштовна річ фінансується за кошт платників податків. Це перекладання грошей з однієї кишені до іншої"."Комунальна економіка не здатна довго працювати "в кредит". Десятки мільярдів боргів уже перетворюються на прямий системний ризик для енергетичної безпеки міста".Раджу почитати. І показати тим, хто вбачає в усьому безкоштовному не популізм, а турботу про містян.
👁 2,270 26-03-04 17:29
І знову всі проблеми від браку комунікацій.Чи погано, що Клопотенко щось так безкоштовно розробить для війська? Та взагалі фіолетово. Я не зовсім розумію, де і для кого будуть готувати за цими рецептами, але точно не входжу в число цих щасливчиків. Наша доля - «Добовий польовий набір продуктів» та мівіна.Та чому новина про «меню від Клопотенка» викликала хвилю хейту? По-перше, через помпу, що насправді не відповідає масштабам новини. Ну, бо давайте чесно: ніякі технологічні картки глобально не вплинуть на якість харчування військових, особливо - тих, хто на позиціях. По-друге (і це головне), в суспільстві існує потужний запит на реформи у війську. І коли під виглядом реформ вони бачать Клопотенка - реакцію дуже легко спрогнозувати. Як на мене, варто було обійтися без анонсу, а вийти з комунікацією, коли справу буде зроблено. Мовляв, пан Клопотенко нам допоміг, безкоштовно долучився до формування техкарт, от результат, подивіться. Хейтити справу, яка була зроблена тихо, Pro bono й на благо війська, ніхто б не став. Доповідь закінчив.Ваш геніальний медійник🫡
👁 2,740 26-02-11 12:44
Чули про черговий скандал із проваленим тендером на постачання хімічних грілок для війська?Якщо ні, то тезово: СОУ недоотримали сотні тисяч виробів через те, що постачальник не виконав свої зобовʼязання. Як наслідок - обмороження та ампутації у захисників, бо грілки - чи не єдиний варіант для піхоти зігрітися на передових позиціях або на штурмах.Агенція оборонних закупівель звинувачує виробника, який не виконав основний контракт, а потім ще й спробував отримати додатковий. Виробник звинувачує АОЗ, яка начебто лише через місяць після завершення торгів підписала договір.Хто правий - хай розбираються правоохоронці та суд.Я про інше.Постачальник, про якого йде мова, - ТМ "Мамо" - повʼязаний з депутатом міськради від ОПЗЖ Анатолієм Родзинським. Сам цей пан, який не потребує представлення в Харкові, називає себе головним технологом компанії та говорить від її імені. Він також є бенефіціаром ТОВ "Мамо Маркет".Ще раз.Повномасштабка йде вже чотири роки - а оборонні тендери отримає компанія зрадника та колаборанта (бо всі без виключенням представники ОПЗЖ є зрадниками, колаборантами та мають бути відрізані від державних коштів та посад).Ну справді, чому б не довірити здоровʼя військових людині, яка свідомо працювала на знищення України? Що може піти не так?Може, ще Бойка до складу РНБО введемо?А чому ні?