Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile
Додано 14 лип 2024

>_OLDFAG Mobile

@oldfagtop
Кількість підписників: 571
Фото: 2,520
Відео: 134
Посилання: 218
Опис:
Контент про мобільний ретро геймінг Ми офіційний канал сайту з ромами для застарілих мобільних та портативних платформ oldfag.top Решту інформації, чат та посилання на інші наші ресурси шукайте тут: https://t.me/oldfagtop/506
Джерело

>_OLDFAG Mobile | Напевно, комусь як і мені було цікаво як на цих Андроїд портативках гр...

Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile >_OLDFAG Mobile @oldfagtop
267 Охват/переглядів 2024-10-30 12:19 Повідомлення №2648
Напевно, комусь як і мені було цікаво як на цих Андроїд портативках грати в джава та N-Gage ігри. Тому я поставив той самий емулятор Сімбіана Eka2L і з горем по полам розібрався як на ньому щось запустити. Одна з двох ігор, що запустилась, це Red Faction і зараз мова буде не про неї саму, а конкретно про керування. Ви, можливо, думали, що на геймпаді грати в N-Gage буде ідеально, еге ж? А от фіг вам, чомусь емулятор не сприймає стіки. А це означає, що як ви настроїте хрестовину - так і буде працювати лівий стік, а правий при цьому не функціонуватиме взагалі. Хто більш-менш знайомий з Сімбіан іграми, той знає, що там іноді використовується вся розкладка телефона разом з стрілками. Так і в цій грі - навігаційні клавіші відповідають за пересування героя, а цифрові за всі інші дії. А тепер порахуйте кількість кнопок на екрані, та пригадайте скільки клавіш на геймпаді. В цій грі стрибок на 2, стрейф на 4 та 6, а всі інші кнопки вже зайняті. Доводиться переключатись на сенсорне керування, щоб це було іграбельно🤷‍♂️