Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile
Додано 14 лип 2024

>_OLDFAG Mobile

@oldfagtop
Кількість підписників: 571
Фото: 2,520
Відео: 134
Посилання: 218
Опис:
Контент про мобільний ретро геймінг Ми офіційний канал сайту з ромами для застарілих мобільних та портативних платформ oldfag.top Решту інформації, чат та посилання на інші наші ресурси шукайте тут: https://t.me/oldfagtop/506
Джерело

>_OLDFAG Mobile | Сьогодні я дещо зрозумів. Оскільки Ретроїд Покет 4 дозволяє мені запус...

Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile >_OLDFAG Mobile @oldfagtop
372 Охват/переглядів 2024-10-12 14:02 Повідомлення №2636
Сьогодні я дещо зрозумів. Оскільки Ретроїд Покет 4 дозволяє мені запускати ігри з Геймкуба та PS2, то я власне й вирішив побігати в щось, до чого в мене ніяк не доходили руки. І знаєте що? Не всі ігри з домашніх консолей підходять для портативного геймінга. Той же Сплінтер Селл вимагає певної точності дій та швидкої реакції. А в результаті цілитися та переміщуватися по стелсу маленькими стіками не так вже й зручно. Так, можна настроїти їхню чутливість, але це не те. Це та гра, де від твого вміння легенько надавити на геймпадний сосочок залежить чи тебе запалять вороги. Надавиш чуть сильніше і все - тебе спалили. Окей, це іграбельно, але банально неприємно та складно, настільки, що аж втомлює. Після ПС2 версії в GBA версію грати було саме задоволення і чистий кайф. Все ж, конкретно цю версію робили саме для портативного пристрою і там все максимально зручно та інтуїтивно. Їй не хватає деяких фіч, які були навіть в іграх по SC на джаві, але в цілому вона майже 1 в 1 повторює оригінал, тільки у 2D з видом збоку.