Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile
Додано 14 лип 2024

>_OLDFAG Mobile

@oldfagtop
Кількість підписників: 571
Фото: 2,520
Відео: 134
Посилання: 218
Опис:
Контент про мобільний ретро геймінг Ми офіційний канал сайту з ромами для застарілих мобільних та портативних платформ oldfag.top Решту інформації, чат та посилання на інші наші ресурси шукайте тут: https://t.me/oldfagtop/506
Джерело

>_OLDFAG Mobile | Час непопулярних думокБезрамочні смартфони...

Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile >_OLDFAG Mobile @oldfagtop
398 Охват/переглядів 2025-01-26 07:03 Повідомлення №2814
Час непопулярних думокБезрамочні смартфони<16х9 смартфониПоясню. Коли в смартфонах були хоч якісь кнопки, а саме сенсорна панель під екраном, це було зручніше ніж то, як воно зроблено зараз. Зараз, якщо ти граєш в якийсь емулятор типу Лодера, ти мусиш якось дістати цю панель, щоб згорнути програму. І ти швидше за все задінеш нижні кнопки у грі. Так, розумію, що це дуже ситуативна проблема, але блін, ну було ж нормально. Я пробував свайпами користуватись, але це ж тупо довше. Оце от, коли треба провести пальцем до середини екрану, потримати його зажатим десь секунду.. Та ну, це ж муторніше ніж просто тицьнути кнопку, ви шо їбанулись.Та й екрани з гострими кутами мені подобаються більше ніж з завкругленими. Так я точно впевнений, що це обрізання мені нічого не затуляє у грі або відео. Блін, ще й сраний Ютуб з його офігенними обновами. Мені одному не ок те, що рамки навколо відео заповнюються оцим всратим підсвічуванням? Лишіть рамки в спокої! Нехай вони будуть просто чорними. Це не краще і не естетичніше😩