Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ "Чернівціобленерго"
Додано 14 лип 2024

АТ "Чернівціобленерго"

@oe_cv_ua
Кількість підписників: 22 761
Фото: 12
Відео: 2
Посилання: 2
Опис:
АТ "Чернівціобленерго" Наша адреса: 58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А CALL-ЦЕНТР тел. (0372) 584-980 тел. (099) 230-99-00 тел. (067) 230-99-00 [email protected]

👥 Кількість підписників

22 761
Середній/День:: -9
Середній/Тиждень:: -84
Середній/Місяць:: -500

👁️ Середній перегляд на повідомлення

10 433
Середній/День:: 9,850
Середній/Тиждень:: 11,156
ERR: 45.84%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👋 Друзі, ситуація в енергосистемі є нестійка, енергооб’єкти перебувають в ремонті після обстрілів рф, споживання достатньо високе і відповідає сезонним показникам. Тому економити електроенергію упродовж дня 👉 08:00-20:00 дуже треба. Але звертаємо вашу увагу, що поточні обсяги споживання вдається забезпечити завдяки безперервній титанічній праці енергетиків і графіки можуть повернутися лише внаслідок екстра надзвичайної ситуації. Тому сподіваємося на ваше розуміння, і якщо трапляться зміни – ми з вами будемо готові. Нас попередив гідрометеоцентр Буковини, а ми попереджаємо вас: сьогодні і завтра 17/18 січня буде вітряно, прогнозовані 15-20 метрів за секунду – це багато. Тому можуть бути аварійні вимкнення в мережах області через обриви проводів й технологічні порушення в роботі обладнання. Наші аварійні бригади завжди напоготові, тож у разі незапланованих перерв будемо їх ліквідовувати так швидко, як це дозволить технічна можливість. Зі свого боку дуже просимо вас бути обережними, не наближатися і не намагатися самотужки полагодити електричне обладнання, а повідомити про аварійне вимкнення нашим операторам колцентру 0372 584-980, 099 230-9900, 067 230-9900. Сервіс працює цілодобово.👍 Про планові знеструмлення можете дізнатися на нашому сайті. Ми працюємо щодня!
Чому ми змушені щодня знеструмлювати електричне обладнання? 👉 Понеділок, 13 січня, місто Сторожинець. За планом тут наші працівники під відповідальність майстра вахтової бригади Віктора Карапчієвського виконують роботи з приєднання нового споживача. Для цього потрібно протягнути провід, виконати перезаживлення частини споживачів з однієї лінії на новозмонтовану, змонтувати відгалуження до будинку та інші дії, які передбачають безпосередній контакт працівників з оголеними дротами та елементами електричного обладнання, яке передає струм. Звісно, реалізувати ці завдання під напругою неможливо, тому змушені тимчасово відключити від мережі обладнання, щоб енергетики могли безпечно виконати заплановані роботи. Такі відключення називаються плановими - інформацію про планові перерви розміщуємо на своєму сайті за 5 діб наперед у рубриці Інформація про відключення - Планові. 👍 Друзі, так виглядають наші будні. Дякуємо колегам за щоденну важку роботу, яку виконують незважаючи на погодні умови! Працюємо...
👋 Друзі-краяни. Мокру та вітряну погоду електромережі не дуже люблять, тому трапляються незаплановані вимкнення. Таким чином, вже зранку мали мороку з відновленням роботи електричного обладнання 10/0,4 кВ у Глибоцькій, Вижницькій, Кельменецькій та Сторожинецькій дільницях. Тут аварійні знеструмлення були нетривалі, тож за 30-50 хвилин перерви вдалося відновити живлення місцевим мешканцям. Проте, аварійні ситуації в мережах ще можуть виникати, особливо при такій погоді, як є сьогодні – дощ зі снігом та пориви вітру. Дуже просимо вас бути обережними, не наближатися до обірваних проводів, не торкатися електричного обладнання та його елементів. Це дуже небезпечно Щодо графіків: цієї п’ятниці (03 січня) погодинних відключень не передбачається. Хоча через похолодання споживання зростає, а через хмарну погоду ефективність сонячних панелей низька. Тому є велика потреба у поміркованому використанні електроенергії – цього легко досягти, якщо не вмикати потужні прилади одночасно. Ситуація в енергосистемі цілком контрольована, але нестійка, тому вона може змінюватися. Не забуваємо, що після обстрілів енергооб’єктів ремонти тривають щодня і надалі ще триватимуть.👉 У вихідні 4-5 січня, сподіваємося, графіків не повинно бути, бо споживання зазвичай нижче, ніж у робочі дні. Але ми працюємо і також ремонтуємо мережі. Отже будуть планові знеструмлення. Уся інформація у нас на сайті, у рубриці - відключення Планові. 👍 Спокійного усім нам дня))
🙂 Друзі, споживання помітно зростає. Але енергосистема працює стабільно, збалансовано, загрози застосування погодинних відключень (ГПВ) поки нема. Водночас, надалі не забуваємо про економне споживання у пікові години: до 10:00 і після 16:00 – це дуже важливе правило буде актуальним упродовж осінньо-зимово-весняного періоду.👉 При ускладнені погодних умов можуть почастішати аварійні ситуації в мережах області. Минулими вихідними 2-3 листопада були нетривалі аварійні вимкнення – до двох годин часу – місцями через посилення вітру, а також на вимогу рятувальників внаслідок пожеж у селах Романківці, Дністрівка, Вашківці та у м. Хотин. 👉 Щодо планових знеструмлень: інформація про перерви в електропостачанні на сьогодні і на п’ять днів наперед завжди є на нашому сайті. Також напередодні планових вимкнень ця інформація є у розпорядженні секретарів усіх територіальних громад, ще її регулярно публікують окремі буковинські ЗМІ – користуйтеся будь-яким джерелом!👋 Про поточний стан енергетики та зміни ми постійно інформуємо. Дякуємо, що користуєтеся офіційними джерелами. Працюємо.
👋 Друзі, станом на сьогодні в електричних мережах нашого чудового краю можливі лише аварійні та планові знеструмлення. 👉 Аварійні ситуації в мережах можуть виникати будь-коли, з різних причин за будь-якої погоди. А надто – при ускладненнях погодних умов. Саме найближчими днями синоптики прогнозують похолодання, вітрову та мокру погоду. Тому, якщо-що, телефонуйте до колцентру (0372) 584-980, 099 230-9900, 067 230-9900 – наші аварійні бригади працюють щодня.👉 Щодо планових вимкнень: працюємо без вихідних. Тож, на суботу/неділю, 2-3 листопада запланували роботи з необхідністю завчасного знеструмлення обладнання за окремими напрямками у Вижницькій, Глибоцькій, Новоселицькій та Сторожинецькій дільницях. У місті Чернівці потрібно виконати монтаж оновленого обладнання на кількох трансформаторних підстанціях, тому низка вулиць у вихідні в денні години будуть знеструмлені. Уся інформація про планові відключення вже міститься на нашому сайті. Будь ласка, заходьте, ознайомлюйтесь.Головне на 1 листопада: енергосистема працює збалансовано, стабільно. В години максимального споживання вранці та ввечері зберігається дефіцит потужності, тому не забуваємо обмежувати користування потужними приладами до 10:00 та після 16:00, оскільки осіннє сонце іде спатки раніше.👍 Бажаємо вам спокійних вихідних. Ми працюємо.
Ви запитали... " Чернівціобленерго ви вважаєте нормами таку (низьку) напругу при таких тарифах????? Ви ще хочете підняти тарифи???? Вулиця Маланчука! Багато разів ми вже викликали обленерго і наші сусіди теж! Але це нічого не змінило!" (з допису у Фб)👉 Перше. Оскільки у нашому розпорядженні лише «вулиця Маланчука» (напевне у Чернівцях), ми перевірили звернення споживачів з цієї вулиці. Отже, до колцентру Обленерго з вулиці Маланчука не надходило ЖОДНОЇ заявки щодо неякісної напруги з початку 2024 року.👉 Друге і головне. Якщо проживаєте у багатоповерхівці, то з питаннями щодо якості напруги потрібно звертатися до балансоутримувача (керівників ЖРЕП, ОСББ, ЖБК тощо). Якщо проживає у приватному секторі – потрібно подати заявку до колцентру Обленерго. Сервіс працює цілодобово (0372) 584-980, 099 230-9900, 067 230-9900.👉 Третє (важливе): обленерго не встановлюють тарифи, усі обленерго – надавачі послуг. Друзі, просимо з питань електропостачання звертатися не до соціальних мереж, а напряму до Обленерго. Будемо дуже вдячні за це, бо ми прихильники ефективної комунікації. Головне на 23 жовтня: енергосистема працює збалансовано, дефіцит присутній у години максимального споживання, тому не забуваємо про ощадливе споживання електроенергії до 10:00 і після 17:00 щодня.👍 Залишайтеся в курсі енергетичних подій. Працюємо для вас.
🤔 Друзі, в мережах можуть виникати аварійні вимкнення, навіть у тиху сонячну погоду. Наприклад, учора 20 жовтня (неділя) було нетривале вимкнення через технологічне порушення в мережах 10 кВ Вижницької дільниці. Проте, наші аварійні бригади впоралися дуже швидко, тож за 40 хвилин мешканцям району повернули електропостачання. Крім цього, було аварійне вимкнення у шести населених пунктах Глибоцької та Кіцманської дільниць через пожежі. Тобто, на вимогу рятувальників ми вимушено знеструмили 3315 споживачів, які аварійно перебували без світла від 45 хвилин до 1,5 години. Нібито недовго. Але, це доволі тривожний сигнал, бо зараз через похолодання люди почали масово користуватися нагрівальними електричними приладами. 👋 Друзі, закликаємо дуже виважено користуватися електронагрівальним обладнанням – перевірте їхню справність та не залишайте увімкнені пристрої без нагляду. Дякуємо за вашу уважність. Головне на сьогодні, 21 жовтня: енергосистема працює збалансовано. В години максимального споживання зберігається дефіцит потужності, тому просимо користуватися потужними електроприладами у денний період доби – з 10:00 до 16:00. ‼️ Не забуваємо, що росіяни продовжують регулярно обстрілювати об’єкти енергетики, у деяких регіонах у суботу (19.10) були застосовані графіки вимкнень (ГАВ), які застосовуються без попередження.👍 Про всі зміни і поточну ситуацію оперативно вас інформуємо. Працюємо.
👋 Друзі, вже кілька тижнів ми з вами живемо в певній енергетичній стабільності без погодинних обмежень (без ГПВ). Проте, провокатори не сплять і продовжують вигадувати чергові «жахачки» про роботу енергооб’єктів, тарифи та інші чутливі теми, щоб і ви не спали.👉 Коли в інфопросторі з’являється чергова «сенсація», яка розбурхує вашу емоційність, дуже просимо обурюватися не відразу. Не поспішайте поширювати «чергову зраду», бо може з’ясуватися, що це знову маніпулятивна брехня. Не дозволяйте провокаторам заробляти на собі. Візьміть паузу, спробуйте перевірити інформацію або просто користуйтеся офіційними достовірними джерелами. Будемо вдячні за вашу виваженість. Станом на 18 жовтня енергосистема працює збалансовано, дефіцит зберігається у пікові години споживання, тому будь ласка, користуйтеся потужними електроприладами здебільшого у денний період доби – з 10:00 до 16:00. Традиційно нагадуємо: у вихідні ми працюємо. Відтак 19-20 жовтня планові знеструмлення будуть за окремими адресами у Вижницькій, Герцаївській, Глибоцькій, Сокирянській, Сторожинецькій дільницях та у суботу в місті Чернівці. Інформацію про планові вимкнення знайдете на нашому сайті у рубриці Інформація про відключення. А також, ця інформація є в секретарів усіх територіальних громад краю. Окремі місцеві ЗМІ регулярно друкують заплановані знеструмлення в мережах. Дякуємо! 😎 Бажаємо вам, друзі, тихих днів. Ми працюємо.
Споживання потрохи зростає. Проте, тиждень обіцяє бути з поміркованими температурами повітря, та й сонячна активність після кількох похмурих днів поспіль «прокидається». Тому, якщо не станеться надзвичайних подій, енергосистема впорається з поточною ситуацією і погодинних обмежень найближчими днями не повинно бути. Нагадуємо, що українська енергосистема продовжує відновлюватись після масованих атак росіян. На енергооб’єктах тривають аварійні, планові та позапланові ремонти. Щоб забезпечити баланс між споживанням та виробництвом щодня у певні години задіюється імпорт електроенергії від енергосистем країн-сусідок ЄС. Також додають генерації відновлювальні джерела енергії (ВДЕ – сонячні, вітрові, біоелектростанції).👉 Саме через це укотре просимо користуватися потужними електроприладами у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Бо в інший період доби: 👉 у години максимального споживання вранці до 10:00 і ввечері після 17:00 в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Тому дуже важливо зменшувати споживання у ці пікові години, і пам’ятати головне – вмикаємо енерговитратні прилади по черзі.😎 Друзі, певний період ми з вами обходимося без стабілізаційних обмежень і ще деякий час (за сприятливих умов! і з вашою допомогою) – не будемо до них повертатися. Але, якщо раптом виникне така необхідність, ми вам додатково повідомимо. Тож, працюємо без обмежень 👍
🤔 Друзі, попри безперебійне постачання електроенергії на Буковині, ситуація в енергосистемі не є спокійною. Російські безпілотники атакують енергооб’єкти у різних областях щодня і щоночі. Ви це знаєте. 👉 Унаслідок влучань є пошкоджене електричне обладнання і споживачі у сотнях населених пунктів знеструмлені через регулярні обстріли російськими окупантами. Подекуди в екстрених випадках запроваджуються графіки аварійних відключень (ГАВ). Це ми до того, що ситуація може змінитися будь-який час, потрібно бути готовими до усього.Тим часом не забувайте, що в години максимального споживання в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. А тому просимо 🙏 вранці до 10:00 та ввечері після 16-17:00 зменшити користування потужними електричними приладами. Натомість за можливості перенесіть споживання на денний період доби – з 10:00 до 16:00. Традиційно нагадуємо про планові роботи в мережах, які ми виконуємо щодня без вихідних. Так, на 5-6 жовтня запланували низку завдань, через які мусимо знеструмити лінії електропередачі (ЛЕП). Не буде планових знеструмлень цими вихідними лише 👉 у Заставнівській, Кіцманській, Кельменецькій, Путильській та у Сокирянській (тільки у неділю) дільницях.👋 Бажаємо вам спокійних вихідних. Ми працюємо.