Джерело
АТ "Чернівціобленерго" | Друзі-краяни. Мокру та вітряну погоду електромережі не дуже люблять, т...
11 200 Охват/переглядів
2025-01-03 09:25
Повідомлення №2473
👋 Друзі-краяни. Мокру та вітряну погоду електромережі не дуже люблять, тому трапляються незаплановані вимкнення. Таким чином, вже зранку мали мороку з відновленням роботи електричного обладнання 10/0,4 кВ у Глибоцькій, Вижницькій, Кельменецькій та Сторожинецькій дільницях. Тут аварійні знеструмлення були нетривалі, тож за 30-50 хвилин перерви вдалося відновити живлення місцевим мешканцям.☝ Проте, аварійні ситуації в мережах ще можуть виникати, особливо при такій погоді, як є сьогодні – дощ зі снігом та пориви вітру. Дуже просимо вас бути обережними, не наближатися до обірваних проводів, не торкатися електричного обладнання та його елементів. Це дуже небезпечно❗⚡ Щодо графіків: цієї п’ятниці (03 січня) погодинних відключень не передбачається. Хоча через похолодання споживання зростає, а через хмарну погоду ефективність сонячних панелей низька. Тому є велика потреба у поміркованому використанні електроенергії – цього легко досягти, якщо не вмикати потужні прилади одночасно. Ситуація в енергосистемі цілком контрольована, але нестійка, тому вона може змінюватися. Не забуваємо, що після обстрілів енергооб’єктів ремонти тривають щодня і надалі ще триватимуть.👉 У вихідні 4-5 січня, сподіваємося, графіків не повинно бути, бо споживання зазвичай нижче, ніж у робочі дні. Але ми працюємо і також ремонтуємо мережі. Отже будуть планові знеструмлення. Уся інформація у нас на сайті, у рубриці - відключення Планові. 👍 Спокійного усім нам дня))