Джерело
АТ "Чернівціобленерго" | Друзі, ситуація в енергосистемі є нестійка, енергооб’єкти перебувають ...
9 500 Охват/переглядів
2025-01-17 08:55
Повідомлення №2493
👋 Друзі, ситуація в енергосистемі є нестійка, енергооб’єкти перебувають в ремонті після обстрілів рф, споживання достатньо високе і відповідає сезонним показникам. Тому економити електроенергію упродовж дня 👉 08:00-20:00 дуже треба. Але звертаємо вашу увагу, що поточні обсяги споживання вдається забезпечити завдяки безперервній титанічній праці енергетиків і графіки можуть повернутися лише внаслідок екстра надзвичайної ситуації. Тому сподіваємося на ваше розуміння, і якщо трапляться зміни – ми з вами будемо готові.☝ Нас попередив гідрометеоцентр Буковини, а ми попереджаємо вас: сьогодні і завтра 17/18 січня буде вітряно, прогнозовані 15-20 метрів за секунду – це багато. Тому ❗ можуть бути аварійні вимкнення в мережах області через обриви проводів й технологічні порушення в роботі обладнання. Наші аварійні бригади завжди напоготові, тож у разі незапланованих перерв будемо їх ліквідовувати так швидко, як це дозволить технічна можливість. Зі свого боку дуже просимо вас бути обережними, не наближатися і не намагатися самотужки полагодити електричне обладнання, а повідомити про аварійне вимкнення нашим операторам колцентру 0372 584-980, 099 230-9900, 067 230-9900. Сервіс працює цілодобово.👍 Про планові знеструмлення можете дізнатися на нашому сайті. Ми працюємо щодня!