Джерело
АТ "Чернівціобленерго" | Споживання потрохи зростає. Проте, тиждень обіцяє бути з поміркованими...
8 800 Охват/переглядів
2024-10-07 09:14
Повідомлення №2226
⚡ Споживання потрохи зростає. Проте, тиждень обіцяє бути з поміркованими температурами повітря, та й сонячна активність після кількох похмурих днів поспіль «прокидається». Тому, якщо не станеться надзвичайних подій, енергосистема впорається з поточною ситуацією і погодинних обмежень найближчими днями не повинно бути.☝ Нагадуємо, що українська енергосистема продовжує відновлюватись після масованих атак росіян. На енергооб’єктах тривають аварійні, планові та позапланові ремонти. Щоб забезпечити баланс між споживанням та виробництвом щодня у певні години задіюється імпорт електроенергії від енергосистем країн-сусідок ЄС. Також додають генерації відновлювальні джерела енергії (ВДЕ – сонячні, вітрові, біоелектростанції).👉 Саме через це укотре просимо користуватися потужними електроприладами у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Бо в інший період доби: 👉 у години максимального споживання вранці до 10:00 і ввечері після 17:00 в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Тому дуже важливо ❗ зменшувати споживання у ці пікові години, і пам’ятати головне – вмикаємо енерговитратні прилади по черзі.😎 Друзі, певний період ми з вами обходимося без стабілізаційних обмежень і ще деякий час (за сприятливих умов! і з вашою допомогою) – не будемо до них повертатися. Але, якщо раптом виникне така необхідність, ми вам додатково повідомимо. Тож, працюємо без обмежень 👍