Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 408
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Бачу, після обстрілу активізувалися ті, хто каже, що обстріл Києва - ц...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
8 550 Охват/переглядів 2026-05-24 21:26 Повідомлення №10970
Бачу, після обстрілу активізувалися ті, хто каже, що обстріл Києва - це якась там відповідь на щось.Ні. Абсолютно ні.Мразоти довго готували цей удар. Він мав би статися ще приблизно 11-12 травня.Вони спробували атакувати Київ 14 травня, але не всією номенклатурою.Але і того озброєння вистачило, щоб вбити десятки цивільних.Новий обстріл - був заплановий завчасно.Приводу для ворога жодного не треба.Вони - антилюдські мразоти. Це треба памʼятати першою чергою.Їм все одно, куди пускати ракети - на завод, електростанцію, житловий будинок або навіть гаражі.Я більше скажу - вони планують нові обстріли. Під ударом може опинитися будь-що будь-де в нашій країні. Це також ніякий не секрет.Восени - знову почнуться обстріли енергетики. І дай боже, щоб погода цієї зими була на нашому боці, щоб легше було відновлювати побите.Тому так. Памʼятайте, з ким ми маємо справу та що цим мразотам жодні приводи не потрібні.Вони будуть тероризувати доти, доки можуть.Нам залишається посилюватися самим, посилювати ППО, робити балістику, нарощувати виробництво дронів та перехоплювачів. І зробити свої перехоплювачі балістики, бо розраховувати на РАС-3, я думаю, марно. Принаймні в потрібних кількостях. Бо цього ніколи не буде.Тому за підтримки Європи, ми самостійно маємо відповідати на всі ці виклики.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦