Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 408
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | На гуляйпільському напрямку одночасно продовжуються атаки ворога та на...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
12 700 Охват/переглядів 2026-05-24 19:56 Повідомлення №10969
На гуляйпільському напрямку одночасно продовжуються атаки ворога та наші спроби контратакувати.Успіхів ніхто не має.І втрати немаленькі з обидвох боків.На ворога мені глибоко чхати, я б цього разу хотів дещо сказати щодо наших підходів конкретно на цій ділянці.Коли певну зону відповідальності забирають собі улюбленці вищого командування - це не призводить до більшої контрольованості.Штурмові війська як окремий рід військ офіційно не створили, але по факту - все це давно працює з максимальним карт-бланшем. І повною безконтрольністю.Коли ти штурмовий полк, по факту чисельності - величезна бригада, а з приданими підрозділами - взагалі дивізія, то так не має бути.Бо весь цей ісполінський організм керується не тими, хто має керувати, а улюбленцями з не дуже гарним бекграундом.Вибачте, але те, що там відбувається - це повний пиздець.Ми не можемо воювати мʼясними штурмами, ми не маємо на це ані морального, ані будь-якого права, ані відповідних ресурсів та не маємо стільки людей.Так, в обороні там вдається показувати дуже круті результати. Але штурмові дії - просто без коментарів...🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦