Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 410
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov

👥 Кількість підписників

32 410
Середній/День:: -17
Середній/Тиждень:: -123
Середній/Місяць:: -630

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 566
Середній/День:: 7,870
Середній/Тиждень:: 7,353
ERR: 29.52%

📊 Кількість повідомлень на день

5.9
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 4
Середнє за день: 5.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 10,300 26-06-18 21:05
Чим більше ниття мАсквічів та інших мешканців великих міст східної периферії Київського князівства - тим краще.Вони 4+ роки повномасштабки не відчували війни.Весь вплив війни зводився до неможливості розрахуватися Apple Pay, швидко провести платіж в західні країни та купити нове європейське авто.Зараз ситуація почала змінюватися. Спочатку військові обʼєкти та НПЗ у менш значущих містах.Тепер війна потроху дістається до мАскви.Коли мАсква щоночі стане схожою на Заборонений ліс з Гаррі Поттера вночі - ось саме тоді в підсвідомості типового мокшанина щось почне змінюватися.Тоді буде вже не так весело, а суспільний договір (мовчання в обмін на соціалочку та "стабільність"), який формувався десятиліттями - буде зруйнований.Зараз фактично кожна наша атака призводить до ниття на болотах. Бо кожна атака - успішна.Ми обрали довгу, але єдину вірну стратегію: знищення економіки рф, формування страху у рядового івана та пєті перед Україною та формування нового українського війська - далекобійного, оперативного та мобільного.Це буде продовжуватися і надалі. Й колись це призведе до повного успіху.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 9,960 26-06-18 15:29
Ну що, мої маленькі поціновувачі війни, мемів та аналітики диванних військ. Побували ми на EUROSATORY 2026.Що хочеться сказати? Дивовижний захід. Купа цікавих розробок, нових технологій і, звісно, трохи такого крінжу часів холодної війни, що аж сльоза навертається.Але по порядку.Україну представляли 22 розробники, серед яких Fire Point, Shrike, EDRONE та багато інших наших красунчиків. І перше, куди ми побігли кабанчиком, — стенд Fire Point.Бо дуже вже хотілося наживо побачити ті балістичні балумби, якими, сподіваємося, одного дня акуратно проковиряють один дуже відомий бункер на Валдаї. FP-9, судячи з ТТХ, для такого завдання виглядає більш ніж цікаво.Для вас, мої молоді й не дуже їбаки, усе це старанно нафоткали. Щоб і ви могли помилуватися, а може, й трохи подьоргати своє «помпове ружьйо».Потусили біля «Фламінго». У житті ця вундервафля їбать яка велика — фото взагалі не передає її масштабу. Ще дуже хотілося підрізати того плюшевого фламінго, але внутрішній клептоман цього разу програв. Проте, я домовився з керівництвом ФП і нам видали одного на розіграш 🤯Помацали й оновлені FP-1 та FP-2. Кажуть, вибухівки там буде вже під 200 кг. Тож хлопки на болотах мають стати ще потужнішими.Окремо подивилися на Sea Trident. Дуже цікавий апарат. Я навіть знаю один міст, якому така штука могла б кардинально змінити архітектурний вигляд… якщо ви розумієте, про що я. 🤭А це лише перша година нашої прогулянки.
👁 10,100 26-06-17 14:41
Ну ось зараз ми бачимо, як Трамп каже, що "розглядає введення санкцій проти рф та поставку американських ракет до України".Під санкціями очевидно мається на увазі повернення тих санкцій, які були зняті в березні проти російської нафти.Під ракетами - перехоплювачі РАС-3.А знаєте, що буде далі?путін набере Трампа, скаже що на все згоден, нехай Віткофф приїде.А далі - ми знаємо. Нагодує чебуреками з посцікунчіками, врубить заїжджену шарманку про "добровільний вихід ЗСУ з Донеччини", щоб перекинути стрілки на нас.Потім - безкінечні зустрічі наших делегацій та європейців з американцями, щоб повернути "заводські налаштування".В підсумку - нуль результату, нафтові санкції не повернуті, можливо отримаємо трохи перехоплювачів РАС-3, і на тому все.Ми це вже неодноразово бачили, в тому числі ідентичну риторику Трампа.В його заявах ще можуть "томагавки" та JASSM-ER фігурувати. Але це для понту. Нам їх передавати ніхто не буде.Так що ні на що не сподіваємося.Якщо хоча б нададуть перехоплювачів РАС-3 та повернуть нафтові санкції (але це малоймовірно, бо це вже предмет торгу, а не доконаний факт) - вже було б добре.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 7,610 26-06-13 21:18
Ситуація в Констянтинівці дедалі погіршується.Просочення ворога фіксуються з трьох боків (схід, захід та південь), ворог роззосередився по всьому місту.Але визначити контроль чи оточення - неможливо, бо наші та ворожі позиції перемішалися.Призначати чи шукати винуватих - ні в якому разі не можна!Так, були проблеми в одній з новостворених бригад. Але в тій же смузі стояли й інші підрозділи, більш досвідчені. Просочення було у всій смузі, й інших також.Але ні в якому разі не можна кривого слова говорити в бік наших воїнів!! Це аксіома!Бо наші воїни там вже давно поза межею можливостей намагаються виконувати задачі.А без логістики виконання будь-якої задачі стає майже нереальним.Поки немає у нас достатньої кількості власних КАБів - винесення нашої логістики оптоволокном біля ЛБЗ буде продовжуватися.Плюс додаємо фактор арти, яку ворог щедро застосовує там. І вона стала також одним з головних факторів того, що сталося.Виходячи з подій, які зараз відбуваються у місті, втримати його навіть у липні буде надскладною задачею. Не кажучи вже про серпень.А далі - ну я думаю, ви розумієте. Олексієво-Дружківка та Добропілля - ось туди ворог суне всіма силами.Бо перше - це лобове просування на Краматорськ, а друге - це фланг агломерації та вихід на Барвінкове.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 6,280 26-06-09 19:36
Art of peace dealНайповніша інструкція для справжніх майстрів пісділу в 15 кроках!Крок 1. Облизуєш дупу диктаторів, даючи сигнал про те, що ти на щось більше не здатнийКрок 2. Максимально сваришся зі своїми союзниками, обзиваючи їх та погрожуючи захопити частину їхньої територіїКрок 3. Спостерігаєш, як диктатори з тебе ржуть та ще більше посилюютьсяКрок 4. Даєш диктаторам творити все, що заманеться. У всьому звинувачуєш союзниківКрок 5. Дивуєшся, коли диктаторський режим в ірані відмовляється віддавати іграшкуКрок 6. Звинувачуєш ще раз у всьому союзників. Ще раз погрожуєш захопленням частини їхньої територіїКрок 7. По другому колу їдеш облизувати дупи диктаторам (ну самі вони слабкі, напевне самостійно не помиються вже)Крок 8. Вирішуєш перекрити плівки з компроматом проти тебе нападом на той самий диктаторський режим, якому в тому числі ти дозволив посилитисяКрок 9. Дивуєшся, що союзники не допомогли, світові ціни на нафту стрибнули майже в 2 рази, а диктаторський режим все ще не поваленоКрок 10. Сподіваєшся на мирні зусилля Пакистану (Пакистину. Мирні зусилля. Ага. Так)Крок 11. Розумієш, що нічого не вийшло та заявляєш, що можеш вийти з перемовин з іраном.Крок 12. Починаєш все спочатку.Крок 13. іран робить вигляд, що все зашибісь, ти заявляєш про "значний прогрес в перемовинах, мир близько, мир ніколи не був таким близьким, розблокуйте протоку пук-срьонк"Крок 14. іран атакує Бахрейн, Кувейт, ОАЕ та Ірак. А твій союзник Ізраїль - атакує Ліван. А потім ще декілька разів всі по колу один одного обстрілюють.Крок 15. Але ти знову продовжуєш вперто заявляти, що мир ніколи не був таким близьким!Profit!Якщо ви дочитали до кінця - то тепер ви справжній master of peace deal!Нобелевську премію миру в студію!🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 7,480 26-06-04 21:32
росія не хоче миру, тому якщо і дасть відповідь на наш відкритий лист - там будуть або загальні фрази накшталт "ми за перемовини в дусі Анкориджа", або погрози в стилі "потрібно викориніти першопричини конфлікту".Відповідь піськова вже всі бачили. Там все стабільно та річого не змінилося.Відчуваю, що вся ця двіжуха відбувається тому, що Трамп знову нас звинувачує у всіх смертних гріхах та буде міняти РАС-3 на "перемовини".Але фінал буде очевидним - ракети ми отримаємо, можливо проведемо 1-2 обміни, і на тому все.Знову ж таки, це вже мої відчуття, навіть не думка :)росія налаштована тягнути час до жовтня, коли планує оголосити мобілізацію.Вони думають, що тоді вони знову будуть диктувати нам умови.Також вони впевнені, що захолять Донеччину до кінця року.Як вже казалося мільйон разів - росія припинить війну, тільки коли не матиме спроможності її продовжувати.І в цьому випадку не все залежить від нас.Багато залежить від США, але там - Трамп. США не будуть тиснути на рф. Дарма санкції знімали, чи що?Тому все це - порожні розмови.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 3,920 26-06-03 19:07
Як би ми не хотіли миру, його не хоче росіяПричому вони однозначно дали зрозуміти, що економічні проблеми та дефіцит рекрутів на фоні збільшення втрат їх не лякаютьЗараз ворог буде всіма силами дотягувати до кінця вересня існуючими ресурсами. А там - вибори до госдури та після них - повний карт-бланш для силового блоку та мобілізація (часткова чи повна - невідомо, але думаю, це станеться)Підготовку до цього вони вже завершують - медіаполе майже зачищене, інтернет під контролемА коли зачищається медіаполе та інтенерт остаточно береться під повний контроль - це не робиться для підписання договірнячків, які підтримує приблизно третина на болотахЦе робиться для остаточного закручування гайок та проведення будь-яких рішень накшталт мобілізаціїМи можемо ставити задачі досягти миру до кінця цього року.Але коли рф робить все навпаки, посилюючи ескалацію - це неможливо.Бо для танго потрібні двоє. Коли одна сторона хоче, а інша - ставить підніжки - то ніякого танго не вийде.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 6,120 26-06-02 15:51
За 10 днів у дві хвилі (24.05 та 01.06) ворог випустив по Києву та іншим містам місячні запаси балістики та х-101.63 іскандери-м та 64 х-101.А ще була атака 14.05, де ворог застосував ще 18 "іскандерів" та 35 х-101.Тобто всього за 19 днів в основному по Києву ворог використав 81 іскандер-м та 99 х-101.І я ще не беру одиничні випадки застосування "іскандерів" між обстрілами по інших регіонах, це потрібно набагато довше рахувати.Але проміжні висновки можна зробити зараз.Темпи виробництва обидвох типів ракет - по 60-65 штук на місяць.В сьогоднішньому обстрілі ворог також застосовував ракети від ЗРК с-400, які летіли по наземних цілях в Київ одночасно з "іскандерами".Вони вже так робили, наприклад, в 2024 році, коли постраждав БЦ "Торонто" та на початку 2023. Цієї зими вони також так робили.Точність ракет с-400 по наземних цілях +/- трамвайна зупинка, але логіка їх використання - перевантаження ПРО та виснаження запасів перехоплювачів.А якщо врахувати ще й вісім (рекорд) "цирконів", які летіли одночасно з балістикою- то отримаємо картину, з якою неможливо впоратися.Навіть якщо є достатні запаси РАС-3.З березня ворог міг накопичити для вільного використання приблизно 140 "іскандерів" та 160-170 х-101.Враховуючи використання та нове виробництво, у них на цей момент може залишатися для застосування 65-70 "іскандерів" та 85-90 х-101.А є ще "НЗ", де є ще по 200 ракет кожного типу, і куди вони намагаються не залазити. Але взимку залазили, щоб погасити світ і тепло в Києві.Вважаю, що ворог виходить на чергове "плато" використання ракетного озброєння.Особливість ворожої кампанії "обстріли українського ВПК-2026" полягає в тому, що атакується переважно Київ, який за 19 днів атакували понад дві сотні ракет та близько тисячі дронів.Надалі сильно легше не буде, адже ворог ще зберігає достатню кількість ракет, щоб за графіку "1 обстріл на 10 днів" ще 1,5 місяці атакувати в поточному темпі.Але травень та червень кожного року, починаючи з 2022 були дуже активними на обстріли ракетами.В липні-початку серпня ця інтенсивність знижувалася та поновлювалася аж у вересні-жовтні.Наразі ворог активно користується нашою вразливістю до балістики та дуже обмеженою кількістю перехоплювачів РАС-3.На жаль, деякі наші партнери можуть собі дозволити перехоплювати 1 іранську ракету з лайна та палок вісьмома перехоплювачами (ми в рази менше використовуємо на 1 ракету), а іноді - навіть дрони. А ми сосемо лапу. А потім ті самі партнери дивуються, куди ж це поділася половина всіх світових запасів РАС-3.На жаль, це бʼє по нас безпосередньо та дуже сильно.Бо поповнення запасів буде в пріоритеті для країн Затоки, а не для нас.Розраховувати на партнерів у цьому питанні - вже марна справа. Потрібно прискорити всіма правдами та неправдами власну програму виробництва перехоплювачів.І добиватися ліцензії на виробництво РАС-3 в Україні.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 8,020 26-05-30 21:21
- Спочатку ворог вигадує інформацію про "удар українського дрона по машзалу 6-го блока ЗАЕС"- Потім починається активна інформаційна операція ворога- Починаються погрози та ядерний шантаж- літрій мєдвєдєв навіть на 3 хвилини виходить з запоюДо цього ми бачили:- "ядерні навчання" в білорусі- розміщення іскандерів та інших "кокошників" у білорусі- спроби повністю втягнути білорусь у війну на боці рф- погрози країнам БалтіїУ всіх цих діях можна побачити те, що рф, незадоволена неуспіхами на фронті, стоячи перед економічною прірвою, в ці дні вирішує подальші кроки.Щодо втягування білорусі - питання дуже спірне, принаймні зараз, принаймні відносно нашої країни.Я б не виключав, що рф готує підґрунтя для вторгнення в ЄС з метою перерізання Сувальського коридору.Або весь цей цирк - виключно для виправдання проведення широкої мобілазації на болотах, яку вони планують провести після виборів в "госдуру".Одна річ очевидна - всі дії боліт аж ніяк не натякають на готовність до будь-яких реальних перемовин. рф тільки віддаляє мир.В такій ситуації мати б тверду позицію США, але коли бачиш, як Трамп знімає санкції з рф та розглядає варіант приховувати у себе Орбана від угорських правоохоронців - то надії на це немає жодної.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 9,040 26-05-25 20:23
Теза, що "рф посилить обстріли Києва, щоб тиснути на цивільних, які мають тиснути на владу для підписання "договірнячка" - це повний брєд.Хіба рф вже не посилила обстріли? 30 балістичних ракет за одну атаку на одне місто - це що? Це абсолютний "рекорд" з використання цієї зброї по одному місту. Це вже посилення атак.Атаки на Київ були всю осінь, всю зиму, всю весну. Це вже давно системно.Сенс в останніх атаках інший - повністю виснажити наші запаси перехоплювачів РАС-3. Під нуль бажано.Це їм потрібно для зими, коли вони знову будуть обстрілювати енергетику.Мразоти роблять ~60 балістичних іскандерів на місяць. Для їх перехоплення потрібно понад 120 РАС-3. Але нам стільки на місяць не передають й близько.Тому їм навіть накопичувати ракети особливо не доведеться, якщо вони виснажать запаси перехоплювачів.Буде так: виробили --> відразу на пускові --> використали. І це буде успішно, за умови виснаження наших запасів перехоплювачів.Саме цього вони добиваються, а не "договірнячка". Бо він їм не потрібен.Ви ж памʼятаєте, що вони впевнені у повному захопленні Донеччини до кінця року?Так ось далі будуть Запорізька область, Херсонщина та Харківщина.Вони не зупиниться ні за яких обставин. Окрім однієї - це неможливість наступати в принципі.Так як цієї умови й близько не проглядається - то будь-які розмови про "договірнячки" залишені сенсу.Я навмисно не проговорюю наші потенційні дії, які можуть вплинути на ті самі темпи обстрілів. Бо є така штука, як стан нашої балістичної програми та її спроможності.Ну і звісно, виробництво власних перехоплювачів балістики. Це все в купі може багато чого змінити.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦