Джерело
MYROSHNYKOV | Теза, що "рф посилить обстріли Києва, щоб тиснути на цивільних, які ма...
9 040 Охват/переглядів
2026-05-25 20:23
Повідомлення №10982
Теза, що "рф посилить обстріли Києва, щоб тиснути на цивільних, які мають тиснути на владу для підписання "договірнячка" - це повний брєд.Хіба рф вже не посилила обстріли? 30 балістичних ракет за одну атаку на одне місто - це що? Це абсолютний "рекорд" з використання цієї зброї по одному місту. Це вже посилення атак.Атаки на Київ були всю осінь, всю зиму, всю весну. Це вже давно системно.Сенс в останніх атаках інший - повністю виснажити наші запаси перехоплювачів РАС-3. Під нуль бажано.Це їм потрібно для зими, коли вони знову будуть обстрілювати енергетику.Мразоти роблять ~60 балістичних іскандерів на місяць. Для їх перехоплення потрібно понад 120 РАС-3. Але нам стільки на місяць не передають й близько.Тому їм навіть накопичувати ракети особливо не доведеться, якщо вони виснажать запаси перехоплювачів.Буде так: виробили --> відразу на пускові --> використали. І це буде успішно, за умови виснаження наших запасів перехоплювачів.Саме цього вони добиваються, а не "договірнячка". Бо він їм не потрібен.Ви ж памʼятаєте, що вони впевнені у повному захопленні Донеччини до кінця року?Так ось далі будуть Запорізька область, Херсонщина та Харківщина.Вони не зупиниться ні за яких обставин. Окрім однієї - це неможливість наступати в принципі.Так як цієї умови й близько не проглядається - то будь-які розмови про "договірнячки" залишені сенсу.Я навмисно не проговорюю наші потенційні дії, які можуть вплинути на ті самі темпи обстрілів. Бо є така штука, як стан нашої балістичної програми та її спроможності.Ну і звісно, виробництво власних перехоплювачів балістики. Це все в купі може багато чого змінити.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦